+37069800058

Kelionė „MĖGAUKIS GYVENIMU” į Tasos salą (Graikija) biželio 7-14 d.d.

Kelionė „MĖGAUKIS GYVENIMU” į Tasos salą (Graikija) biželio 7-14 d.d.

Kelionė „MĖGAUKIS GYVENIMU” į Tasos salą (Graikija) biželio 7-14 d.d.

Pavargusiems nuo karantino ir nuotolinių darbų bei mokslų online, norintiems tiesiog malonaus gyvo bendravimo, mėgavimosi akimirkomis ir kelionės šiek tiek KITAIP – kviečiame prisijungti į patyriminę-poilsinę kelionę “MĖGAUKIS GYVENIMU” su GINTARE DAVAINIENE 2021 m. birželio 7-14 d.

Dėmesio! Liko 5 vietos! Kelionė ir moterims, ir vyrams!

TASOS SALA – dar vadinama Smaragdiniu Egėjo jūros deimantu yra puikus pabėgimas nuo visko, kas vargina ir tapę rutina. Tasos yra šiauriausia Graikijos sala, nutolusi tik 12 km į pietus nuo Makedonijos pakrantės. Sala nedidukė, vos daugiau nei 100 km ploto, ir stebina gamtos įvairove: nuo pušynais apaugusių kalvų reljefų bei sidabriškų atspalvių alyvmedžių giraičių, šimtmečiais nokinančių puikius vaisius, iki turkio žydrumo jūros skalaujančios smėlio paplūdimius. Vilioja ir saloje sustojęs laikas, ir kvapniame meduje mirkyti saldumynai, ir gausios saulės vonios. Čia vis dar tebegyvenama laikantis tradicinių graikų papročių, be skubos, mėgaujantis kiekviena akimirka.

Kelionės metu Jūsų laukia:

– patyriminė programa su lektore ir rašytoja Gintare Davainiene;
– aktyvūs rytai kūnui ir protui;
– prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis;
– savęs pažinimo įrankių parinkimas;
– patyriminės užduotys;
– psichoterapinės praktikos;
– meditacijos.

Visko minimaliai, saikingai, maloniai bei prasmingai. Laikas SAU, naujos pažintys ir tiesiog ATOSTOGOS!

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.

Šios kelionės tema – SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais),  darbine aplinka ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.

Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradę „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“ autorė ir vedančioji.

GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki, „Likimo matrica“ bei „Meilės kodai“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB – Gintare Davainiene ir „Saviugda su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

DATA: 2021 m. birželio 7-14 d.

VIETA: Graikija/Tasos
DALYVIŲ SKAIČIUS: 10 žm.

INVESTICIJA:
Trukmė: 8 dienos/7 naktys
Kaina: 1092 Eur/asmeniui dviviečiame kambaryje. Už vienvietį kambarį taikoma priemoka. Avansas – 150 Eur/asmeniui. Likutis 21 d. iki kelionės.

DĖMESIO! 

* Kelionę užsakant iki kovo 31 d. taikoma nemokama MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA – tai kelionių organizatoriaus Itaka Lietuva pasiūlymas nemokamai ir neribotai pakeisti užsakyme šalį, viešbutį, datą ar visus kartu kriterijus – likus ne mažiau nei 21 dienai iki išvykimo.

Į kainą įskaičiuota:​

 • Skrydis Vilnius – Kavala – Vilnius su Itaka Lietuva kelionių organizatoriumi;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • Pervežimai iš/į oro uosto į viešbutį;
  Dėmesio! Taso saloje oro uosto nėra, todėl skrendama į artimiausią Kavala oro uostą, iš kur keliautojai į salą plauks laivu (apie 1 val.). Pervežimas iš Kavala oro uosto iki pat viešbučio (laivas + autobusas) yra įkaičiuotas į kainą;
 • 7 nakvynės SENTIDO THASSOS IMPERIAL 4* viešbutyje, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakariene (vakarienės metu gėrimai už papildomą mokestį);
 • Patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

 • pietūs;
 • gėrimai vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • ekskursijos;
 • medicininis draudimas.

DĖMESIO!
*Į šią kelionę kviečiame ne tik moteris, bet ir vyrus.
Savęs pažinimas atveria kelius ir pažintis kai nelieki „už borto“.

**Taikoma nemokama COVID-19 KEITIMŲ GARANTIJA – tai galimybė atšauktą kelionę esant teigiamam testo rezultatui prieš skrydį ar būtinybei izoliuotis pasikeisti į kitą datą. Šia garantija keliautojai galės pasinaudoti, jeigu:

1) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA bus taikoma visai rezervacijai.

Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.

2) keliautojas prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (lemiamas yra medžiagos surinkimo testui momentas).
REGISTRACIJA:  http://bit.ly/2Or4qTk  arba el.paštu  [email protected]

Kontaktai registracijai ir pasiteiravimui: el. paštas [email protected]  Tel.: +370 612 70047 Laura