+37069800058

Mokymų internetu „NUOSKAUDŲ DETOKSAS” su G. Davainiene video įrašas

Mokymų internetu „NUOSKAUDŲ DETOKSAS” su G. Davainiene video įrašas

Mokymų internetu „NUOSKAUDŲ DETOKSAS” su G. Davainiene video įrašas

Trijų vakarų mokymai internetu su Gintare Davainiene „NUOSKAUDŲ DETOKSAS. Kaip paleisti nuoskaudas visiems laikams?“ 

Mokymų video įrašas jau prieinamas uždaroje FB grupėje.

Kas yra nuoskaudos? Iš kur jos kyla? Kodėl taip ilgai „laikomos“? Kaip atleisti skriaudikams? Kaip atleisti sau? Kaip tai susiję su mūsų vaikyste? Kaip paleisti nuoskaudas visiems laikams? Kaip liautis nuolatos įsiskaudinti? Kaip nuoskaudos realiai įtakoja santykius? Kaip sukurti laimingus santykius?

Kai kurie žmonės gali sakyti, kad nėra įsižeidę ar įsiskaudinę, kad jau nebelaiko tų nuoskaudų ar pykčio. Tačiau kiekvienas žmogus tikrai turi nuoskaudų. Įsiskaudiname nuolatos…

Įsiskaudiname ant tėvų, sutuoktinių, vaikų, giminių, draugų, kolegų, viršininkų, mokytojų, vyriausybės… Dažniausiai jos kaupiasi nepastebimai, kažkur kažką nutylime, neišsakome, save tramdome… o paskui, jų prikaupę, pratrūkstame ir žudome savo santykius…

Neatleistos nuoskaudos — viena iš dažniausių problemų santykiuose. Jas nešiojame savo širdyje, nuodydami savo ir savo artimųjų gyvenimus. Visos mums padarytos ar mūsų padarytos skriaudos nusėda pasąmonėje ir riboja gyvybinę energiją, naikina sielą, tampa tiek mūsų santykių, tiek mūsų sveikatos žudikėmis, sukuria stresą, nesėkmes, ligas, nesugebėjimą iš tikrųjų būti laimingiems tiek santykiuose, tiek su pačiu savimi.

Jei pvz. pas moterį iš vaikystės nuoskaudos tėvui – ji visas jas „projektuos“ į savo vyrą. Jei pas vyrą yra nuoskaudų mamai, tai jis jas visas „projektuos“ į žmoną… Ir vieni, ir kiti nesąmoningai tomis nuoskaudomis griauna savo santykius arba būtent dėl to jų apskritai nesukuria.

NESANT NUOSKAUDŲ TĖVAMS – bet kokie jūsų santykiai tik gerės ir gerės..

O yra ir tokių, kurie tikrų tikriausi „nuoskaudų kaupikai-kolekcionieriai“, tačiau niekaip nenori ar negali pripažinti tokiais esantys…

Bet būna ir taip, kad žmogus aiškiai supranta, kuriam žmogui laiko nuoskaudą. Ir kartais tai yra taip stipru, kad atleidimas paprasčiausiai neveikia arba jam nepakanka jėgų.

Ir kaip dažnai būna, kad skriaudikas jau seniai pamiršo apie tau padarytą nuoskaudą, nes jis galbūt jus įžeidė ne iš piktos valios, atsitiktinai, o jūs vėl analizuodamas ir pakartodamas mintyse situaciją, baudžiate save. O būna ir taip, kad jūsų skriaudikas apskritai jau seniai miręs, arba jūs pats ką nors įžeidėte, ir jūs negalite paprašyti atleidimo, nes jo jau nebėra gyvųjų tarpe. Tai jums kelią didelį skausmą, sukelia ligas ir blokuoja vystymąsi. Ir tos negatyvios patirtys kaupiasi metų metais.

Nuoskaudos yra tikros santykių žudikės. Jos provokuoja emocinės priklausomybės naštą, aukos poziciją.

Visais išvardintais atvejais NUOSKAUDŲ DETOKSAS tiesiog būtinas.

Ar kada susimąstėte apie tai:

Kiek psichinės jėgos ir emocijų išeikvojame negalėdami pamiršti praeities, atleisti mūsų skriaudikams (tėvams, buvusiems ar esamiems partneriams, vaikams, mokytojams, draugams, giminėms, darbdaviams, darbuotojams, kolegoms, verslo partneriams, valdžios atstovams ar pan.) ar sau patiems?

Kaip dažnai savo gyvenime mes įskaudiname kitus, net pačius artimiausius žmones, kaip dažnai jie mus įskaudina? Ar nuolatinis ant ko nors įsiskaudinimas – tai mano charakterio bruožas? Esu „įsiskaudinęs“ ar „įsiskaudinėtojas“?

Ar jums kyla klausimai: „O kaip gi tas nuoskaudas paleisti?“, „Ar jas apskritai įmanoma paleisti?“, „Kaip atleisti iš tikrųjų ir visiems laikams?“, „Kaip liautis nuolat įsiskaudinti?“, „Atleisti ar Atsiprašyti?“, „Ar aš sugebėsiu atleisti?, „Ar man atleis?“ ir pan.

Šie mokymai skirti tiems, kurie:

 • nori sužinoti kas yra nuoskaudos, jų psichologiją, suprasti iš kur jos kyla, kaip jos veikia Jūsų pasaulėžiūrą ir kaip jas neutralizuoti;
 • kuriems atsibodo jausti nuoskaudas, kurie nebenori eikvoti joms savo psichinės ir gyvybinės energijos;
 • nebenori, kad ant jų įsižeidinėtų ir jaustų nuoskaudas kiti;
 • kurie nori „PRADIRBTI“ SU SAVO TĖVAIS, VAIKAIS ar PARTNERIAIS (buvusiais ir esamais) ir paleisti savo nuoskaudas jiems;
 • nori su nuoskaudomis susidoroti kartą ir visiems laikams;
 • gauti unikalias ir lengvai pritaikomas nuoskaudų paleidimo metodikas ir taisykles;
 • susipažinti su savo „Vidiniu vaiku“ ir suprasti jo pagrindinį, vis dar nepatenkintą emocinį poreikį, o svarbiausia – jį pagaliau patenkinti;
 • išsiaiškinti kas yra „kaltintojas“, o kas – „auka“ bei kaip išeiti iš šių pozicijų;
 • Sąžinės graužimas, apmaudas ir kaltė, kaip jų atsikratyti ir ką daryti, kad jie taptų draugais;
 • sužinoti kaip toliau dirbti savarankiškai, nes metodai, kuriuos sužinosite, Jums padės atsikratyti net tik likusių nuoskaudų, bet ir kylančio dažno susierzinimo ir išvalyti savo psichiką, energiją bei ląstelių atmintį nuo neigiamos informacijos.

Ką jums duos išsilaisvinimas iš nuoskaudų? Kokių rezultatų galite tikėtis po šių mokymų, o ypač toliau praktikuojant mokymuose gautas technikas savarankiškai?

 • Įgausite „Vidinę laisvę“ – Jūs pagaliau išsilaisvinsite iš savojo „nuoskaudų kalėjimo“;
 • ženklaus emocinės bei psichinės būsenos pagerėjimo;
 • pradėsite mąstyti ir elgtis racionaliai, priimsite jums geriausius sprendimus;
 • išnaudosite visą savo vaizduotę ir kūrybiškumą;
 • būsite pasitikintys savimi, protingesni, efektyvesni, sėkmingesni, laimingesni;
 • būsite tikrais savimi, galėsite tikrai džiaugtis gyvenimu;
 • pagerinsite ar atstatysite santykius su tiek su pačiu savimi, tiek su savo artimaisiais;
 • ateityje kursite labai harmoningus santykius, tiek su savo artimaisiais, tiek darbe ar apskritai sociume;
 • sulauksite sveikatos pagerėjimo, kaip pasekmės nuėmimo emocinio sunkumo, lydėjusio jus drauge su nuoskaudomis, depresija, pykčiu ir nusivylimo savimi, savo sugebėjimais, santykiais, darbu, partneriu, vaiku ar pan.;
 • tapsite energingesni, pažadinsite visą savo kūną, išlaisvinsite visą savo potencialą bei savo gyvybinę energiją savo norimai ateičiai kurti.

Kančias sukelia ne pačios nuoskaudos, o jūsų emocinę reakciją į visa tai!

Galbūt atėjo laikas paleisti tas nuoskaudas ir iš tikro atleisti bei paleisti?

ŠIE MOKYMAI – TAI GILUMINĖ NUOSKAUDŲ PSICHOLOGIJA!

Dirbsime su energijos blokais, kurie sukelia neigiamus jausmus, naikinsime Jūsų praeities nuoskaudas. Pagrindinės įsiskaudinimo priežasties supratimas, atleidimas bei atsiprašymas yra galingos priemonės gydant savo „sielos žaizdas“ ir iš jų išlaisvinant.

Praktinių mokymų metu galėsite sugrąžinti į dabartį praeityje užblokuotą energiją, kad galėtumėte ją panaudoti savo gyvenimui pagerinimui ir tapti laimingu žmogumi!

Unikalios ir labai veiksmingos nuoskaudų paleidimo, atleidimo sau ir kitiems technikos, kurias sužinosite mokymų metu, padės Jums atsikratyti susierzinimo ir išvalyti savo psichiką bei energiją nuo neigiamos informacijos.

MOKYMŲ VEDANČIOJI:

GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Studijuoja psichoterapiją toliau Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, santykių atstatymo bei partnerių suderinamumo ir poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas rasite internetiniuose puslapiuose: www.dreamer.lt ir http://gintaredavainiene.lt / FB – Gintare Davainiene ir „Saviugda su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

MOKYMŲ KAINAšiuo metu su nuolaida  – 57 Eur. 

Nuoroda registracijai:

https://gintaredavainiene.lt/nuoskaudu-detoksas/