+37069800058

Praktinių mokymų internetu “Sėkmės kodas” su G.Davainiene video įrašas

Praktinių mokymų internetu “Sėkmės kodas” su G.Davainiene video įrašas

Praktinių mokymų internetu “Sėkmės kodas” su G.Davainiene video įrašas

PRAKTINIAI MOKYMAI INTERNETU “TAVO IR TAVO ARTIMŲJŲ SĖKMĖS KODAI PAGAL GIMIMO DATĄ. Kodų tarpusavio sąveika jūsų gyvenime“ su Gintare Davainiene 

Video įrašas jau yra prieinamas.

Mokymų metu, pasitelkę savo gimimo datas ir vieną iš numerologijos sistemų, Jūs išmoksite pasiskaičiuoti savo ir savo artimųjų „Sėkmės kodus“, t.y. kodų skaičius bei sužinosite jų reikšmes, kas padės Jums kuo geriau panaudoti nuo likimo Jums skirtas sėkmės energijas, potencialą bei užduotis. Taip pat sužinosite Jūsų kodu tarpusavio suderinamumą pagal Jūsų bendrus gyvenimo metus. Iš jūsų individualių sėkmės kodų skaičių bus išskaičiuojamos jūsų bendros skaičių energijos ir žiūrima kaip jos dera viena su kita.

Jūsų asmeninio „Sėkmės kodo“ naudojimas kasdieniniame gyvenime daug kartų padidins Jūsų kasdieninės gyvenimo realizacijos kokybę. Tibeto vienuoliai nuolatos kartoja tam tikras mantras, o vakarų žmonėms asmenine mantra gali tapti „Sėkmės kodo“ kartojimas. Dažnas kodo kartojimas atveria uždarytus kelius, padeda įveikti kliūtis, padidina pinigų srauto tekėjimą į Jūsų gyvenimą. Ezoterinė informacija persiduoda per skaičių kodus ir jų energiją. Ši informacija padeda geriau suvokti ir valdyti savo gyvenimą ir savo sėkmę bei sėkmingai save realizuoti.

Šių praktinių mokymų metu Jūs turėsite galimybę sužinoti:

  • savo ir savo artimojo „Sėkmės kodus“ ir šių kodų skaičių energijų pasiskirstymą pagal Jūsų gyvenimo metus;
  • kiekvieną Jūsų „Sėkmės kodo“ skaičiaus reikšmę;
  • reikšmes esamų ir nesamų skaičių Jūsų „Sėkmės kode“;
  • kokiais Jūsų gyvenimo metais esate „statomas“ į misijos kelią ir ar apskritai „statomas“?
  • kokių rekomendacijų reikia laikytis, norint kad sekantys metai būtų Jums sėkmingesni;
  • koks jūsų suderinamumas pagal kodų skaičius su Jūsų partneriu ar kitu Jums artimu žmogumi;
  • kaip skaičių energija veikia Jūsų santykius, ko ir kada vengti, kada Jūsų poroje „Aukso metai“, o kada „Išbandymų metai“, kai gali kilti net skyrybų grėsmė ir kaip to išvengti;
  • kaip teisingai sąveikauti ir darniai gyventi su savo partneriu, vaiku ar tėvais;
  • suprasti ir sužinoti kokie bendri išbandymai jūsų laukia bei ką daryti, kad juos įveikti kuo harmoningiau.

Šių mokymų metu mes naudosime Jūsų gimimo datos skaičius su tikslu nustatyti, kokios skaičių energijos veikia tam tikrus Jūsų gyvenimo metus ir kaip Jums elgtis tuo periodu, kad Jus lydėtų sėkmė.

SVARBU ŽINOTI:

Numerologija – tikslusis senovinis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką, apie tai, kaip skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus ir vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, numatyti laiką tinkamiausiems sprendimams priimti ir pan. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Skaičių mistika slepia informaciją apie dangų, erdvę, laiką, gamtą, žmogų, Visatą… Tai žinios apie praeitį, dabartį ir ateitį.  Tai – puiki savęs pažinimo priemonė, leidžianti sėkmingai panaudoti sau palankius skaičius, siekiant asmeninės sėkmės.

Numerologija neapsaugos Jūsų nuo gyvenimiškų sunkumų, neatneš Jums sėkmės ant lėkštutės, bet pasufleruos, į kokias duris belstis ir kokiu keliu eiti, kad Jums gyvenime sektusi. Tai – ne burtai, ne spėjimai, tai – senovinės sakralinės žinios, padedančios harmoningai susidoroti su gyvenimo užduotimis.

UŽSIREGISTRAVUS DABAR, PRISIJUNGIMĄ GAUSITE IŠ KARTO Į SAVO EL. PAŠTO DĖŽUTĘ (tikrinkite ir SPAM’o dėžutę), KAIP PRISIJUNGTI Į SLAPTĄ MOKYMŲ GRUPĘ.

G.DAVAINIENĖS VIDEO APIE ŠIUOS MOKYMUS: https://www.facebook.com/gintare.davaine/videos/10219354793366072 

MOKYMŲ ĮRAŠAI BUS PRIEINAMI NERIBOTĄ LAIKĄ.

MOKYMŲ KAINA – 67 Eur.

‼️Regitruokitės paspaudę šią nuorodą:

http://gintaredavainiene.lt/sekmes-kodas

Mokymus ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.  Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt , FB “Saviugda su Gintare Davainiene”.