+37069800058

Nemokamas G.Davainienės vebinaras internetu liepos 22 d.

Nemokamas G.Davainienės vebinaras internetu liepos 22 d.

Nemokamas G.Davainienės vebinaras internetu liepos 22 d.

Nemokamas vebinaras internetu “3 Paslaptys, Kaip Atrasti Savo Talentus ir Juos Paversti Sėkminga Mylima Veikla, netgi jei dabar nežinai Savo Pašaukimo”

su Gintare Davainiene

Tiesioginė transliacija vyks trečiadienį 22 d. (19:00)

Spausk nuorodą ir registruokis (užsiregistravus gausite ir įrašą)https://bit.ly/2WDMoi7 

Dalyvių skaičius labai ribotas!

Vebinaro metu:

  • Suprasi, kaip atrasti savo tikruosius talentus ir juos paversti mylima veikla.

  • Sugriausime mitus, dėl kurių sunku atrasti svajonių veiklą ir pašaukimą.

  • Visa tiesa, kaip atrasti sėkmingą svajonių veiklą.

Registruokis į vebinarą DABAR ir Gintarė Davainienė žingsnis po žingsnio atskleis paslaptis, kaip atrasti savo talentus ir juos paversti sėkminga mylima veikla.

GINTATĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, „Reiki“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių, pašaukimo ir sielos veiklos nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.
Spausk nuorodą ir registruokis.
https://bit.ly/2WDMoi7