+37069800058

Paskaita “PATS SAU PLACEBAS. Akimirksnio poveikio metodas” su G.Davainiene

Paskaita “PATS SAU PLACEBAS. Akimirksnio poveikio metodas” su G.Davainiene

Paskaita “PATS SAU PLACEBAS. Akimirksnio poveikio metodas” su G.Davainiene

Paskaita vyks 2019 m. spalio 22 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastate, II aukšte), Vilniuje

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Kviečiame į GINTARĖS DAVAINIENĖS paskaitą “PATS SAU PLACEBAS. Akimirksnio poveikio metodas – veiksmingas kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialo atrakinimas”

Lektorė apie paskaitą: “Besigilindama į įvairiausias realybės valdymo ir savigydos technikas, bendraudama su mano paskaitų lankytojais, konsultuodama žmones pastebėjau, kad šių technikų naudojimas lūkesčius pateisina toli gražu ne visada. Pastebėjau, kad dauguma žmonių, kad ir kaip aiškiai žino ko nori, kad ir kaip besistengtų, norimo rezultato (visiško išgijimo) taip ir nesulaukia. Kodėl?

Ieškodama atsakymo į šį klausimą, susidūriau su tokiais faktoriais kaip: žmonių vidinės destruktyvios programos, neigiami ląstelių prisiminimai, riboti įsitikinimai, neigiamos ir užslopintos emocijų, nuolatinio streso padariniai, konfliktai tarp proto ir širdies, tarp logikos ir jausmų, „širdies reikalai“ ir kiti veiksniai, sąlygojami ankstesnių gyvenimiškų patirčių. Mūsų pasąmonė sklidina įvairiausių programų, kurios atsiranda ir kurias mes nešiojamės nuo pat mūsų būties pradžios. Visi šie faktoriai stipriai įtakoja mūsų mąstymą, riboja mūsų tikslų siekimą, stabdo, susargdina, netgi kartais apskritai mus sunaikina. Tai veda prie ateities, kuri yra labai nutolusi nuo Kūrėjo mums suteikto potencialo. Nesąmoningai pasirenkame tuos kelius, kurie atitinka mūsų lūkesčius, įsitikinimus bei vidines programas. Mūsų pačių ribotas mąstymas tampa savaime išsipildančiomis pranašystėmis. Kuo įtikime, tą ir gauname.

Šis suvokimas paskatino mane uoliai ieškoti įvairiausių metodų, kurie atrakintų kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialą, kurie įvykdytų mano pačios ir į mane pagalbos besikreipiančių žmonių fizinės bei emocinės sveikatos perversmą, kurie pažadintų „Vidinį gydytoją“, padėtų kaip įmanoma greičiau ir efektyviau identifikuoti ir išvalyti visus tuos neigiamus veiksnius, kurie trukdo eiti pirmyn ir pakeisti juos naujomis programomis, kurios įgalintų laisvai judėti savo tikslų link ir juos įgyvendinti mums pačiu geriausiu būdų.

Labai džiaugiuosi, kad tokių metodų radau. Už tai nuoširdžiai dėkoju Dieviškumui ir Jo įkvėptiems šių metodų kūrėjams bei jų skleidėjams. Labai noriu šiais atradimais pasidalinti su Jumis. Tikiu, kad jų praktikavimas įgalins Jus pozityviai paveikti visus savo gyvenimo aspektus – fizinį, psichologinį ir dvasinį, padės Jums pasveikti, pasiekti gausą visose gyvenimo srityse, atskleisti meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atskleisti savo vidinį potencialą ir paversti savo gyvenimą tokiu, apie kokį svajojate.

Šios paskaitos metu sužinosite:

  • apie tikrai labai efektingą metodą, kuris leidžia apvalyti pasąmonę nuo destruktyvių programų, įsitikinimų, ląstelių atsiminimų, trukdančių Jums išpildyti savo svajones ir pasiekti užsibrėžtų tikslus;

  • Akimirksnio poveikio metodas”. Kaip jį praktikuoti ir kaip jo pagalba įveikti sveikatos negalavimus, nesėkmes ir santykių nesklandumus?;
  • Kaip atsiverti Dieviškumui, kad jis jus apvalytų, ištrintų visas destruktyvias programas ir negatyvius atsiminimus, trukdančius jums siekti savo tikslų Jums pačiu optimaliausiu būdu bei kaip transformuoti savo neigiamas mintis į tyrą MEILĘ.
  • Paskaitos metu atliksime ypatingą meditaciją, kuri Jums padės momentaliai pakelti savos sąmonės vibracijas į aukštesnį lygį ir čia pat padirbėti su negatyviais įvykiais, stabdančiais Jūsų svajonės išsipildymą. Jūsų energetinių laukų dažnio pakėlimas yra vienas iš veiksmingiausių būdų “paleisti” senus negatyvius potyrius ir pradėti traukti į savo gyvenimą žmones, įvykius ir visą, kas yra su aukštesnėmis vibracijomis bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Jei norite pagauti sėkmę ir išnaudoti savo įgimtą Dievišką potencialą, turite permąstyti ir, jei reikia, pakeisti savo įsitikinimus bei valyti neigiamus ląstelių atsiminimus. Pokyčiai yra visada įmanomi, nes per tam tikrą laiką galima išsiugdyti bet kokį gebėjimą – tereikia atrasti veiksmingiausią strategiją ir paversti ją nauju įpročiu.

APIE LEKTORĘ:

 Gintarė Davainienėlektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ ir “Reiki” praktikė, numerologė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Saviugdos specialistė, konsultuojanti pašaukimo, talentų atradimo, sielos veiklos ir partnerystės, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt

Paskaitos kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.