+37069800058

Paskaita ,,PASAKYK KOKS TAVO VARDAS – AŠ PASAKYSIU KAS ESI“

Paskaita ,,PASAKYK KOKS TAVO VARDAS – AŠ PASAKYSIU KAS ESI“

Paskaita ,,PASAKYK KOKS TAVO VARDAS – AŠ PASAKYSIU KAS ESI“

Paskaita vyks 2019 m. balandžio 1 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

Dėmesio! Informuojame, kad ši paskaita, planuota surengti rytoj vakare, yra perkeliama į balandžio 1 d. Registracija jau galima. Maloniai kviečiame dalyvauti.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Vardas – asmens kodas drauge su žmogaus gimimo data. Senoliai sakydavo – kaip laivą pavadinsi, taip jis ir plauks. Protėviai vardus vaikams rinkdavo labai atsakingai, dažniausiai pasitardami su žyniais ar vyresniais giminaičiais. Vardas apsprendžia ne tik žmogaus charakterį, būdo savybes, bet ir nulemia likimą. Pakeitus vardą – keičiasi žmogaus likimas.

 Vakaro metu kalbėsime, kodėl nedera vaikams duoti atsitiktinių vardų, semantiškai neturinčių prasmės, nelaimingo likimo istorinių asmenybių, tragiškai mirusių giminaičių vardų. Kodėl nepalanku, kai vardas sudaromas iš abiejų tėvų vardų, parenkamas iš filmų, knygų herojų. Kodėl  nedera vaikams duoti ne gimtos šalies vardų, nes jie genetiškai nekoreliuoja su asmenybe. Aptarsime ,,sėkmingus „ ir ,,nesėkmingus“ vardus.

Aptarsime, kodėl nereikėtų skubėti registruoti vaikelio vardo,  nes Lietuvos Įstatymai numato vardo keitimą kelis kartus, net ir suaugusiems. Pakeitus vardą – keičiasi žmogaus likimas. Lektorė Elona Eleonora Petkelienė labai kompetetinga vardų parinkime, nes vardų nagrinėjimui ir parinkimui paskyrė 10 metų.

 „NOMEN IS OMEN“ (lotyn.) – KOKS VARDAS -TOKS ŽMOGUS.

Elona Petkeliene

 

Lektorė Elona Eleonora Petkelienė – parapsichologė, ezoterinių mokslų daktarė, asmeninio augimo vadovė, gyvenimo mentorė, edukologė, lektorė, konsultantė, trenerė, meditacijų mokytoja. Autorinių programų, seminarų ir metodikų autorė. Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė. Natūralios ir Alternatyvios medicinos asociacijos Rygoje narė. Kosmohumanistė. ,,Žinijos “Draugijos  Valdybos narė, moterų klubo ,,Šviesa” įkūrėja ir vadovė. Klubų ,,Gaublys”, „Pozityvistai” narė. Įvairių ezoterinių mokyklų – Ezoterikos, mokykla, Ezoterikos Institutas, saviugdos klubo ,,Žaliasis bambukas”  lektorė. Rašo straipsnius į žurnalus ,,Būrėja”, ,,Moters patarimai”. Kaip ekspertė ekstrasensė dalyvavo įvairiuose TV laidose ir projektuose: ,,Ekstrasensų mūšis”, ,,Šeštasis pojūtis”, ,,Būk mano meile”, ,,Yra kaip yra”, ,,X pasaulis”, ,,Vaivos pranašystės”,,,Gero vakaro šou”.

Lektorė Elona savo veikloje naudoja:

  • Chirologiją –  mokslas apie rankas, linijų, ženklų dermes jose. Ateities įvykių pranašavimas asmeninių konsultacijų metu, per skype.
  • Taronumerologiją – Taro ir numerologija – skaičių interpretacija Taro kortose. Buria įvairiomis kortomis.
  • Fenotipologiją, t.y. Veidotyrą. Apgamų, randų, kitų darinių, ženklų ir dermių išaiškinimas veide.
  • Grafologiją – mokslas, tiriantis žmogaus psichinių ypatybių ir būsenų atspindėjimą rašysenoje.
  • Runologiją – maginė ženklų kalba.
  • Autorinę energinio subalansavimo sistemą – nuima prakeikimus, nužiūrėjimus, energetiškai valo patalpas, šalina pakenkimus.
  • Atlieka šamaniškus ritualus.
  • Nuskaito informaciją nuo nuotraukų, daiktų, erdvių.
  • Parenka vaikams vardus, atlieka vardo analizę suaugusiems.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>> 

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.