+37069800058

Dalios Treigienės paskaita „„Kaip ir kokie augalai gydo mūsų sielą ir kūną““

Dalios Treigienės paskaita „„Kaip ir kokie augalai gydo mūsų sielą ir kūną““

Dalios Treigienės paskaita „„Kaip ir kokie augalai gydo mūsų sielą ir kūną““

Paskaita vyks 2019 m. vasario 13 d. (trečiadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Pamėnkalnio g. 3-27, Vilniuje. Patikslinimas kaip surasti: prie „Islandijos“ troleibusų stotelės yra vartai į vidinį kiemą. Ant vartų užrašyta „Grožio salonas“, kieme eiti tiesiai iki galo, įėjimas į patalpas cokoliniame aukšte).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Paskaitoje kalbėsime apie gydymą augalais, svarbiausius lietuviškus vaistinius augalus, jų poveikį gerai savijautai ir sveikatai. Kiekvienas augalas gydo daugelį ligų ir kiekvieną ligą gydant galima pasitelkti įvairius augalus. Svarbu juos tinkamai pasirinkti ir atsakingai vartoti. Nemažai žolininkų laikosi nuomonės, kad patys svarbiausi mums vaistiniai augalai auga netoliese, geriausiai padeda tai, kas artima ir sava. Ar atkreipėte dėmesį, kokie augalai auga prie Jūsų namų? O ar žinote, kad puikių sveikatą stiprinančių ir gydančių augalų galite gamtoje rasti ne tik vasarą, bet ir žiemą.

PASKAITOS METU SUŽINOSITE:

  • Kokie augalai ką gydo;
  • Kaip suprasti, kurie augalai Jums labiausiai tinka;
  • Kodėl liepa, beržas, ramunėlės yra motinų ir vaikų augalai, o ąžuolas – stiprių vyrų;
  • Kaip su augalais bendrauti ir kaip juos rinkti, kad poveikis būtų geriausias;
  • Kodėl gerai savijautai ir sėkmingam gijimui svarbu tikėjimas;
  • Kaip sužadinti vidinę savigydos galią;
  • Kokie naminiai vaistai reikalingi Jūsų vaistinėlėje ir kaip juos pasigaminti;
  • Kokių vaistinių augalų galima pasirinkti žiemą.

Be pokalbio ir vaizdingų istorijų, renginio metu nuostabų augalų poveikį išbandysime praktiškai: ragausime, uostysime, purkšimės, tepsimės. Bus įdomu ir naudinga! Stebuklai gyvenime vyksta nuolatos, tik atkreipkime į juos dėmesį. Kai siela džiaugiasi, kūnas sveikas.

TAIP PAT: Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi“, „Augalai, kuriuos renka Žynė“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu bei autorės gaminių grožiui ir sveikatai.

dalia treigieneLektorė: Dalia Treigienė – socialinių mokslų daktarė, lietuviškų augalų žiniuonė, įkvepiančių knygų apie augalus autorė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo būdų propaguotoja, būgno meditacijų meistrė, sertifikuota Teta gydymo praktikė.

 

 

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.