+37069800058

Nauja Gintaro Mikšiūno paskaita „Pasaulis 2019-aisiais globalaus elito akimis“

Nauja Gintaro Mikšiūno paskaita „Pasaulis 2019-aisiais globalaus elito akimis“

Nauja Gintaro Mikšiūno paskaita „Pasaulis 2019-aisiais globalaus elito akimis“

Paskaita vyks 2019 m. vasario 19 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val.adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Ką reiškia žurnalo „The Economist“ viršelio simboliai?

Autoritetingas, Didžiojoje Britanijoje leidžiamas žurnalas „The Economist“ paskutiniame numeryje prieš naujuosius metus skelbia prognozes. Tos prognozės yra peveikslėliai žurnalo viršelyje. Žurnalas priskiriamas Rodšildų klanui, kuris žinomas kaip organiška „Deep State“ – globalios pogrindinės vyriausybės dalis, savo rankose kontroliuojanti pasaulio finansus.

Postmoderniame pasaulyje, kur tiesą sunku atskirti nuo melo, kai nebelieka aiškios ironijos, sveiko proto ir racionalumo ribų, vis labiau naudojama netiesioginė komunikacija. Tuo naudojasi įtakingi finanų ir politikos veikėjai, tuo siekdami pabrėžti savo savo autoroitetą, dominavimą bei jėgą.  Žurnalo „The Economist“ viršelio piešiniai tarnauja kaip signalinė raketa visiems tiems, kurie veikia įvairiuose visuomenės sluoksniuose, valdžios ir visuomeninėse institucijose dirbti tam tikra kryptimi bei vykdyti planą. Tas planas – nauja pasaulio tvarka, globalios kontrolės įvedimas.

Šį kartą žurnalo viršelis ypatingas. Jo centre – Leonardo da Vinčio Vitruvijaus žmogus. Jis, deja, ne toks, kokį pavaizdavo pats da Vinčis. Jis šiuolaikiškai „patobulintas“. Tai padaryta ne atsitiktinai, nes 2019 metais pasaulis minės 500-ąsias šio genialaus tapytojo ir mokslininko mirties metines. Da Vinčis taip pat siejamas su masonų ordinais. Aplink Vitruvijaus žmogus žurnalo viršelyje išsidėstę piešinėliai. Ką reiškia šie simboliai? Plačiau apie tai pakalbėsime šioje paskaitoje…

************************************************************************

Gintaras MiksiunasPaskaitą skaitys Gintaras Mikšiūnas – žurnalistas, publicistas, lektorius, bioenergetikas, internetinio žurnalo „Kvantinė magija“ įkūrėjas ir autorius.

Plačiau: https://www.kvantinemagija.lt/ 

 

Paskaitos kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.