+37069800058

Gydytojo G. Avdejevo stuburo korekcijos Lietuvoje 2019 m. kovo-balandžio mėn.

Gydytojo G. Avdejevo stuburo korekcijos Lietuvoje 2019 m. kovo-balandžio mėn.

Gydytojo G. Avdejevo stuburo korekcijos Lietuvoje 2019 m. kovo-balandžio mėn.

Vienas iš žymiausių savo srities specialistų, II-os kartos gyd. osteopatas, unikalios manualinės ir visceralinės terapijos specialistas  Genadijus Avdejevas (Ukraina) vėl konsultuos Lietuvoje šiomis datomis:

VILNIUJE – balandžio 3-5 d., KAUNE – kovo 20-21 d.; KLAIPĖDOJE – kovo 22-26 d., ŠIAULIUOSE – kovo 28 – balandžio 2 d., RUSNĖJE – balandžio 6-8 d., MARIJAMPOLĖJE – balandžio 9-10 d.

Jūs, Jūsų draugai ar vaikai skundžiasi skausmais stuburo ar sąnarių srityse? Tokiu atveju Jums verta apsilankyti pas vieną iš geriausių Osteopatų / Manualinių Terapeutų – Genadijų Avdejevą (Ukraina). Jis jau daug metų vizituoja Europos Sąjungos, Rusijos ir Ukrainos pacientus.

Genadijus Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – Татьяна Георгиевна Авдеева – garsi Ukrainos stuburo ligų gydytoja-osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į pilnavertį gyvenimą netgi po sunkiausių sportinių, darbo metu patirtų, gimdymo ar kitokių traumų. Jo metodika unikali tuo, kad jis tvarko stuburą be laužymų, atstato slankstelius į teisingą padėtį pirštų pagalba, atpalaiduoja raumenis, laikančius slankstelius neteisingoje padėtyje, atstato energijos teisingą cirkuliaciją, duoda rekomendacijas, pamokina, kokią mankštą reikia daryti, kad nereikėtų pagalbos ateityje. Genadijus patikrina visą stuburą, labai švelniai atpalaiduoja įtemptus nervus, raumenis. Jei yra nukrypimų, ištaiso, ištaiso ir Atlanto slankstelio padėtį.

Kviečiame visus, kurie turite stuburo srities funkcinių sutrikimų, ūminių ir lėtinių susirgimų (kurie dažniausiai pasireiškia įvairaus pobūdžio skausmais), kuriuos vargina šie stuburo, sąnarių, vidaus organų negalavimai: skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo, pečių, juosmens srityje; dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmas; skausmas pilvo srityje; vidaus organų pasislinkimas; traumų ir sužalojimų korekcija bei jos užtvirtinimas, teikiant rekomendacijas atitinkamiems fiziniams pratimams. Vis tiek būtų gerai turėti nuotraukas, ir pasakyti savo anamnezę. Tada greičiau susiorientuoja, kur daugiau paskirti laiko.

Kviečiame ir tuos, kuriems aktuali profilaktinė apžiūra.
Gydytojas dirba ir su vaikais. Rezultatai ir atsiliepimai ypatingai geri. Dauguma vaikų turi įvairaus stiprumo gimdymo ir vaikystėje patirtas traumas, bei traumas, susietas su kritimu ar netinkamu sportu, vaikų stuburų būklę taip pat labai įtakoja ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkių kuprinių nešimas ir pan. Vaikus vargina žvairumas, nevienodos akys, astigmatizmas, trumpesnė koja, nusileidęs petys, cerebralinis paralyžius ir pan. Kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greitesnis prarastų funkcijų atstatymas.

Osteopatinis/manualinis gydymas dažnai reikalauja kelių kartų, priklausomai nuo problemos senumo, nuo žmogaus amžiaus, judrumo, kūno svorio, sutrikimo priežasčių, nuo Genadijaus rekomendacijų laikymosi. Kiekvieno rezultatai individualūs. Geriausias gydymas – prevencija.

Detalesnę infp apie gydytoją Genadijų Avdejevą rasite jo tinklapyje http://gendoctor.com/lietuva/

Jūsų dėmesiui atsiliepimas vieno iš Rusijos svekatinimo sistemų kūrėjų, korifėjų – Goltis apie Genadijų ir jo metodiką: https://www.youtube.com/watch?v=tX3bTtZDlhQ

Jūsų dėmesiui ir Golčio seminarų klausytojų atsiliepimai: https://www.youtube.com/watch?v=9RyPZ1akjY4

Vizito kaina – 70 eurų. Jei eina pas gydytoją suaugęs, vaiką iki 8 metų gali pasiimti nemokamai.

Jei pasiūlymas domina, tuomet dėl vizito skambinkite Gintarei tel. 8-698-00058 arba rašykite šiuo el. paštu: [email protected]

Kviečiame pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti šia galimybe.