+37069800058

Individuali G. Davainienės konsultacija “VISUMINIS LIKIMO ŽEMĖLAPIS (MATRICA)”

Individuali G. Davainienės konsultacija “VISUMINIS LIKIMO ŽEMĖLAPIS (MATRICA)”

Individuali G. Davainienės konsultacija “VISUMINIS LIKIMO ŽEMĖLAPIS (MATRICA)”

Individuali G. Davainienės konsultacija „VISUMINIS LIKIMO ŽEMĖLAPIS (MATRICA)“  – tavo sielos pašaukimo, gyvenimo tikslo, asmeninės misijos, karminių užduočių  nustatymas pagal tavo gimimo datą bei vardą ir pavardę, remiantis kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir Pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija. Energijų diagnostika biolokacijos metodo pagalba.

Apie konsultaciją plačiau:

Konsultacijos metu naudojamas unikalus numerologinis žmogaus sielos paskirties, jo asmeninių ir socialinių užduočių, kurias reikia įvykdyti norint turėti gausą ir pilnatvę visose savo gyvenimo srityse, nustatymo metodas pagal žmogaus gimimo datą, jo vardą ir pavardę. Šis metodas duoda galimybę žmogui sužinoti jo globalinę misiją, giminės užduotis per tėvo ir motinos giminės liniją, savo įgimtas savybes, talentus, realizacijos potencialą. Atrandamos žmogų kamavusių bei šiuo metu kamuojančių problemų priežastys, pasiūlomi individualūs jų sprendimai. Sužinosite kokias užduotis Jums reikia įvykdyti asmeniškai dėl savęs, dėl sociumo ir dėl Dievo bei kas vyksta ar įvyks Jūsų gyvenime jeigu tų užduočių nevykdai. Visi duomenys klientui yra paskaičiuojami ir detaliai aprašomi prieš konsultaciją, o konsultacijos metu  išsamiai išaiškinami.

Jei vis dar esi savęs paieškose, tebeieškai savo paskirties, savo mylimos veiklos, kurioje galėtum dirbti džiūgaudamas ir pilnai atskleisti savo įgimtą potencialą, unikalius talentus ir gebėjimus bei gauti norimą atlygį, jei nesijauti pilnai savirelizuotas nei profesinėje veikloje, nei asmeniniame gyvenime, jei vis trūksta pinigų, sveikatos, jei nesiseka sukurti harmoningos partnerystės arba turi sudėtingus šeimyninius santykius, esi vienišas arba nelaimingas partnerystėje, tai šios žinios skirtos kaip tik tau.

O gal tave nuolat lydi problemos, konfliktai, liūdesys, nesiseka įgyvendinti svajonių, pasiekti išsikeltų tikslų, trūksta noro bei motyvacijos? Jei tavo gyvenime trūksta džiaugsmo, harmonijos, meilės, tai šios konsultacijos metu gautos žinos tau gali padėti tai susigrąžinti.

Gautos informacijos pagalba galite:

  • suvokti savo tikrąjį pašaukimą, atrasti savo tikrąjį kelią, sužinoti ar Jums yra numatyta globali misija, giliau save pažinti, sužinant savo asmenybės charakteristiką, silpnąsias bei stipriąsias puses;
  • suvokti ir pamatyti savo sėkmės ir nesėkmių priežastis, savo asmenines neigiamas ir teigiamas savybes;
  • pagerinti savo gyvenimą, efektingai judant savo gerovės, finansinės laisvės, šeimyninės laimės, pilnos savirealizacijos, savo tikslų įgyvendinimo link maksimaliai naudingai sau ir aplinkiniam pasauliui;
  • atidaryti bei padidinti savo finansinį srautą, atverti duris Visatos gausai į savo gyvenimą;
  • sužinoti koks partneris yra tau tinkamiausias bei kaip harmonizuoti santykius su savo antrąja puse;
  • sužinoti kaip gydyti savo ligas bei jų atsiradimo priežastis;
  • atrasti vidinę pusiausvyrą bei suvokti savo gyvenimo pagrindines pamokas ir užduotis.

Turėsite galimybę net tik pilnai suvokti save, bet gausite ir konkrečius bei unikalius veikiančius korekcinius įrankius savo vidinių resursų atskleidimui, potencialo realizacijai ir bet kokių jums svarbių gyvenimo situacijų pataisymui.

Gintare DavainieneKonsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ ir “Pašaukimo diagnostikos, Meilės kodų, Karminio paso bei Sėkmės kodo nustatymo metodų” praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninio pašaukimo, gyvenimo tikslo atradimo, sielos paskirties ir karminių užduočių pagal gimimo datą bei asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie G. Davainienę ir jos veiklą plačiau: www.dreamer.lt

Konsultacijos trukmė – 2 val. Dėl galimo konsultacijos laiko ir kainos teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.

Konsultacijai yra reikalinga: Jūsų gimimo data bei vardas ir pavardė (moterims – ir mergautinė pavardė). Konsultacijos galimos ir per skype ar messenger’į.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas [email protected] arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Apie kitas G. Davainienės konsultacijas plačiau >>>