+37069800058

TAVO KARMINIO PASO APSKAIČIAVIMAS pagal gimimo datą

TAVO KARMINIO PASO APSKAIČIAVIMAS pagal gimimo datą

TAVO KARMINIO PASO APSKAIČIAVIMAS pagal gimimo datą

Individuali G. Davainienės konsultacija „KARMINIS PASAS” – tavo pagrindinių karminių užduočių ir jų vykdymo nustatymas pagal Tibeto astrologiją.

Apie konsultaciją plačiau:

Kiekvienas iš mūsų per savo gyvenimą turi įvykdyti tam tikrą misiją, t. y. įsikūnija šioje Žemėje su konkrečiu tikslu ir to tikslo pasiekimo planu.

Karminis pasas – tai jūsų pagrindinių karminių užduočių ir jų vykdymo nustatymas pagal Tibeto astrologiją. Karminis pasas – tai paslaptingasis jūsų likimo žemėlapis su išbraižytu jūsų asmeniniu maršrutu, kuriame sužymėti visi pagrindiniai jūsų šio įsikūnijimo etapai, jūsų pagrindinės karminės užduotys, paskatinimai už jų vykdymą ir bausmės už jų nevykdymą.

Už misijos ir karminių užduočių suvokimą ir vykdymą Aukštesniosios jėgos mus skatina meile, gausa, puikia sveikata, šlove ir pan., o už nevykdymą mus baudžia prastais ar nesiklostančiais santykiais, vienatve, ligomis, nepritekliumi, nesėkmėmis ir pan. Žinojimas galimų paskatinimų ir bausmių leis jums įveikti daugybę jūsų baimių, kompleksų, blokų. Jeigu, pavyzdžiui, praeityje atidirbta jūsų Pinigų karma, jūsų pinigų problema nebeturi varginti.

Iš karminio paso jūs sužinosite:

  • Savo šio įsikūnijimo pagrindinę ir papildomas karmines užduotis;
  • Kokie paskatinimai jūsų laukia už atidirbtą karmą, t. y. kada galimai turėsite šansą tikrai meilei, nuostabiems santykiams, gausai, turtui, šlovei, puikiai sveikatai;
  • Kokios galimos bausmės už neatidirbinėjimą;
  • Kada jūsų karminių santuokų sukūrimo ir karminių vaikų gimimo laikas;
  • Sužinosite apie savo likimo stulpus pagal jūsų gyvenimo metus bei juose vyraujančias stichijas ir esamas karmines užduotis;
  • Sužinosite savo pagrindinį, asmenybės elementą, t. y. savo vyraujančią stichiją iš penkių pagrindinių stichijų (žemė, ugnis, metalas, medis, vanduo) ir sužinosite kokio elemento-stichijos jums galimai trūksta.

Suskaičiavus ir išaiškinus jūsų karminį pasą, išsiaiškinus savo karmines užduotis ir suvokus ar jas vykdote, ar nevykdote, jūs galite labai daug ką savo gyvenime pakeisti – savo aplinką, darbą, santykius su partneriais, šeimos nariais, materialinę padėti. O svarbiausia – tai kuo skubiau pradėti savo karmines užduotis vykdyti. Ši konsultacija yra ypač aktuali tiems, kuriuos nukamavo klausimai „Kodėl visa tai vyksta būtent su manimi? Kada visa tai pasibaigs?“

Gintare DavainieneKonsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, regresologė ir “Pašaukimo diagnostikos, Karminio paso bei Sėkmės kodo nustatymo metodų” praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninio pašaukimo, gyvenimo tikslo atradimo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Plačiau: www.dreamer.lt

Konsultacijos trukmė – 1 val.

Konsultacijai yra reikalinga: gimimo data ir laikas. Konsultacijos galimos ir per Skype.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas [email protected] arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Dėl galimo konsultacijos laiko ir kainos teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.