+37069800058

Individuali G.Davainienės konsultacija “Porų suderinamumo žemėlapio sudarymas ir jo išaiškinimas”

Individuali G.Davainienės konsultacija “Porų suderinamumo žemėlapio sudarymas ir jo išaiškinimas”

Individuali G.Davainienės konsultacija “Porų suderinamumo žemėlapio sudarymas ir jo išaiškinimas”

Žemėlapis (matrica) sudaroma pagal Jūsų gimimo datas bei vardus ir pavardes, remiantis kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir Pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija. Bendrų poros energijų diagnostiką biolokacijos metodo pagalba.

 

Ši konsultacija Jums jeigu Jūs norite:

  • suprasti dėl ko jūsų gyvenime atsirado (sutikote) tam tikrą žmogų ir kokia Jūsų bendra poros misija, kokios jūsų užduotys būtent šioje poroje;
  • sužinoti kaip teisingai sąveikauti su savo partneriu;
  • suvokti ką galite duoti kitam žmogui bei ką reikia pradirbti savo paties charakteryje;
  • suprasti ir sužinoti kokie bendri išbandymai jūsų laukia bei ką daryti, kad juos įveikti kuo harmoningiau;
  • harmonizuoti savo poros santykius ir gyventi su savo partneriu meilėje, taikoje, pilnatvėje ir džiaugsme.

Iš jūsų individualių žemėlapių (matricų) yra sudaromas jūsų poros suderinamumo žemėlapis, išskaičiuojamos jūsų bendros energijos ir žiūrima kaip jos dera viena su kita. Gausite detalų šio suderinamumo žemėlapio išaiškinimą su tikslu, kad sužinotumėte ir suvoktumėte kokias užduotis Jūsų porai reikia įvykdyti asmeniškai dėl savęs, dėl sociumo ir dėl Dievo bei kas vyksta ar įvyks Jūsų gyvenime jeigu tų užduočių nevykdote.

Turėsite galimybę net tik pilnai suvokti save, savo partnerį, bet gausite ir konkrečius bei unikalius veikiančius korekcinius įrankius vidinių resursų atskleidimui, potencialo realizacijai ir bet kokių jums svarbių gyvenimo situacijų pataisymui.

Jei nori harmoningų santykių, bet nesijauti pilnai savirelizuotas asmeniniame gyvenime, turi sudėtingus santykius su tau svarbiais žmonėmis (su sutuoktiniu, vaikais, tėvais, verslo partneriais ar kolegomis), jei nesiseka sukurti harmoningos partnerystės, esi nelaimingas partnerystėje, tavo gyvenime trūksta džiaugsmo, harmonijos, meilės, jeigu sieki atrasti vidinę pusiausvyrą, harmonizuoti savo santykius bei suvokti savo poros gyvenimo pagrindines pamokas ir užduotis, tai šios žinios skirtos kaip tik tau.

Gintare DavainieneKonsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ ir “Pašaukimo diagnostikos, Meilės kodų, Karminio paso bei Sėkmės kodo nustatymo metodų” praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninio pašaukimo, gyvenimo tikslo atradimo, sielos paskirties ir karminių užduočių pagal gimimo datą bei asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie G. Davainienę ir jos veiklą plačiau: www.dreamer.lt

Konsultacijos trukmė – 1,5 – 2 val.

Konsultacijai yra reikalinga: Jūsų bei partnerio gimimo datos bei vardas ir pavardė (moterims – ir mergautinė pavardė). Konsultacijos galimos ir per skype ar messenger’į.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas [email protected] arba tel. 8-698-00058. Būtina išankstinė registracija.

Dėl galimo konsultacijos laiko ir kainos teiraukitės asmenine žinute telefonu arba el. paštu.

Apie kitas G. Davainienės konsultacijas plačiau >>>