+37069800058

Praktinis seminaras „SĖKMĖS KODAS, GYVENIMO KELIAS, TIKSLAS IR VEIKLOS PAGAL GIMIMO DATĄ“ su G.Davainiene

Praktinis seminaras „SĖKMĖS KODAS, GYVENIMO KELIAS, TIKSLAS IR VEIKLOS PAGAL GIMIMO DATĄ“ su G.Davainiene

Praktinis seminaras „SĖKMĖS KODAS, GYVENIMO KELIAS, TIKSLAS IR VEIKLOS PAGAL GIMIMO DATĄ“ su G.Davainiene

Praktinis seminaras vyks 2020 m. kovo 3 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Latvių 7A (Žvėryne), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į seminarą „SĖKMĖS KODAS, GYVENIMO KELIAS, TIKSLAS BEI VEIKLOS PAGAL GIMIMO DATĄ“, kurios metu, pasitelkę savo gimimo datas ir vieną iš numerologijos sistemų, Jūs išmoksite pasiskaičiuoti savo ir savo artimųjų „Sėkmės kodus“, „Gyvenimo kelio“ bei „Gyvenimo tikslo“ skaičius bei sužinosite jų reikšmes, kas padės Jums kuo geriau panaudoti nuo likimo Jums skirtas sėkmės energijas, potencialą bei užduotis.

Numerologija – tikslusis senovinis mokslas apie skaičius, raides ir jų sąveiką, apie tai, kaip skaičiai atspindi tam tikrus žmogaus polinkius ir gabumus, charakterio bruožus ir vaidmenį šiame pasaulyje, išsiaiškinti, kas jį motyvuoja ir kur slypi jo gabumai, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, numatyti laiką tinkamiausiems sprendimams priimti ir pan. Pagal numerologiją, skaičiai, su kuriais žmogus ateina į šį pasaulį arba susiduria vėliau, vienaip ar kitaip veikia jo gyvenimą. Skaičių mistika slepia informaciją apie dangų, erdvę, laiką, gamtą, žmogų, Visatą… Tai žinios apie praeitį, dabartį ir ateitį.  Tai – puiki savęs pažinimo priemonė, leidžianti sėkmingai panaudoti sau palankius skaičius, siekiant asmeninės sėkmės.

Šio seminaro metu mes naudosime Jūsų gimimo datos skaičius su tikslu nustatyti, kokios skaičių energijos veikia tam tikrus Jūsų gyvenimo metus ir kaip Jums elgtis tuo periodu, kad Jus lydėtų sėkmė. Numerologija neapsaugos Jūsų nuo gyvenimiškų sunkumų, neatneš Jums sėkmės ant lėkštutės, bet pasufleruos, į kokias duris belstis ir kokiu keliu eiti. Tai – ne burtai, ne spėjimai, tai – senovinės sakralinės žinios, padedančios harmoningai susidoroti su gyvenimo užduotimis.

„Gyvenimo kelio“ ir „Gyvenimo tikslo“ skaičių nustatymas („Kelio-Kalno“ metodo pagalba pagal S.Vronskio ir Kolesnikovo numerologiją) gali būti labai naudingi siekiant suprasti save ir pasirinkti sau tinkamiausią profesiją, suvokti savo gyvenimo tikslą. Mūsų gimimo dienos skaičiai atskleidžia mūsų įgimtas savybes, natūralius talentus ir gabumus, todėl gali padėti suvokti kokio pobūdžio veikla Jums tinkama, kokias savo prigimtines savybes galite panaudoti dirbdami. Tad kodėl gi nepasitelkus jų ieškant sielos veiklos, pašaukimo ar gyvenimo tikslo?

Jūsų asmeninio „Sėkmės kodo“ naudojimas kasdieniniame gyvenime daug kartų padidins Jūsų kasdieninės gyvenimo realizacijos kokybę. Tibeto vienuoliai nuolatos kartoja tam tikras mantras, o vakarų žmonėms asmenine mantra gali tapti „Sėkmės kodo“ kartojimas. Dažnas kodo kartojimas atveria uždarytus kelius, padeda įveikti kliūtis, padidina pinigų srauto tekėjimą į Jūsų gyvenimą. Ezoterinė informacija persiduoda per skaičių kodus ir jų energiją. Ši informacija padeda geriau suvokti ir valdyti savo gyvenimą ir savo sėkmę bei sėkmingai save realizuoti.

Šio praktinio seminaro metu Jūs turėsite galimybę sužinoti:

  • savo ir savo artimojo „Sėkmės kodus“ ir šių kodų skaičių energijų pasiskirstymą pagal Jūsų gyvenimo metus;
  • kiekvieną Jūsų „Sėkmės kodo“ skaičiaus reikšmę;
  • reikšmes esamų ir nesamų skaičių Jūsų „Sėkmės kode“;
  • kokiais Jūsų gyvenimo metais esate „statomas“ į misijos kelią ir ar apskritai „statomas“?
  • kokių rekomendacijų reikia laikytis, norint kad sekantys metai būtų Jums sėkmingesni;
  • „Gyvenimo kelio“ ir „Gyvenimo tikslo“ skaičius ir jų reikšmes;
  • kokio pobūdžio veikla Jums tinkama, kokias savo prigimtines savybes galite panaudoti dirbdami;
  • kokiu keliu eiti ir kaip teisingai elgtis dėl sėkmingos savirealizacijos.

Gintare DavainienePraktinį seminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, Sertifikuota NLP, ThetaHealing®, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, karmologė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių, pašaukimo ir sielos veiklos pagal gimimo datą nustatymo, partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo, asmeninės motyvacijos, talentų atskleidimo, sąmoningo minčių bei emocijų valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas rasite internetiniame puslapyje: www.dreamer.lt bei FB – Gintare Davainiene ir „Tikslo link“ / Instagram – gintare_davainiene

Užsiėmimo kaina – 20 Eur. Atsiskaitymas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.