+37069800058

Patyriminė kelionė “Spalį Į BALĮ – visapusiškam ReStartui!

Patyriminė kelionė “Spalį Į BALĮ – visapusiškam ReStartui!

Patyriminė kelionė “Spalį Į BALĮ – visapusiškam ReStartui!

“SPALĮ – Į BALĮ! Proto, kūno ir sielos ReStartas“ moterims ir vyrams 2020 m. spalio 10-20 d.d., magiškoje Balio saloje.

Išskirtinės 11 dienų patyriminės atostogos bei unikalūs savęs pažinimo mokymai su profesionaliomis, daugiametę patirtį turinčiomis mokymų trenerėmis Gintare Davainiene ir Andželika Drungiliene bei Bali salos ekspertų „Balinėtojų“ komandos paruošta šios salos pažinimo programa.

NORI praleisti atostogas prasmingai ir išskirtinai? Jei TAIP, tuomet 11 dienų jausmingų ir įprasmintų asmeninių išgyvenimo akimirkų, neišdildomų įspūdžių, kvapą gniaužiančių vaizdų, autentiškų skonių, jautrių dvasinių patyrimų mistiškoje Bali saloje kaip tik TAU.

DĖMESIO! Mes į šią kelionę kviečiame ne tik moteris, bet ir vyrus. Pastebėjome, kad dauguma tokių kelionių yra skirtos tik moterims ir vyrai dažniausiai lieka „už borto“ 🙂 Tad maloniai kviečiame jungtis ir vyrus. Mes tikime, kad ir vyrams ši kelionė bus naudinga, įdomi ir prasminga, kupina malonių įspūdžių ir patirčių.

DĖMESIO! Registracija vyksta iki gegužės 1 d.

Mokymai vyks išskirtinėje vietoje, kur pati energija nuteikia į susitikimą su savo protu, kūnu ir širdimi. Trys dienos visiško pasinėrimo ir koncentracijos į save. Apie šią vietą sakoma, kad “tai milijono vertas vaizdas“, kuris sustabdo laiką. Laiką, kurį mes galėsime skirti kelionei į save, tyrinėti savo elgesio ir mąstymo modelius, įsitikinimų sistemas – mūsų pagrindinį filtrą, kurį mes nesąmoningai naudojame, kad apsaugotume save. Praktinės užduotys bendraminčių grupėje sąmoningumo ugdymui sukurtoje erdvėje padės mums pamatyti ir atrasti efektyvesnius bendravimo su savimi būdus. Leis giliau pasižiūrėti į save ir kitus. Suteiks daugiau pasiryžimo ir tikėjimo ieškoti laimės savyje, o ne išorėje.
Šie mokymai bus unikalūs tuo, kad mes nebus jokio Jums iš anksto paruošto mokymų plano ar temų. Dirbsime tik su Jums pačiomis aktualiausiomis temomis, su tuo, kas Jums yra svarbiausia, ką norėsite savo gyvenime išspręsti, pagerinti, pakeisti bet kurioje Jūsų gyvenimo srityje (Jūsų tikslai, susiję su santykiais, finansine laisve, mylimos veiklos ir pašaukimo atradimu, sveikata).
Lektorių daugiametė gyvenimiška ir mokymų patirtis leidžia aprėpti visas įmanomas gyvenimo tematikas ir jas analizuoti čia ir dabar. Gintarė ir Andželika dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias meditacijas, patyrimines užduotis, psichoterapines ir įvairias kūno praktikas, sąmoningai kvėpuosime.
Kūnus kasdieną mankštinsime praktikuodami jogą. Taip pat galėsime išbandyti profesionalius masažus, mėgautis vandens procedūromis kalnų upėje, kuri šniokščia netoliese. Ragausime vietinius patiekalus.

MŪSŲ SIEKIS – JŪSŲ VISIŠKAS RESTARTAS: pilnas vidinio balanso atsistatymas, jėgų ir energijos atgavimas, požiūrio pakeitimas, nauji jums naudingi suvokimai.

Kitos dienos bus skirtos tyrinėti Balio magiją ir tęsti savęs pažinimą. Laikas Balio saloj tarsi „sustojusi akimirka žavinga“. Neapsakomo grožio ryžių terasos, iliustruosiančios žmogaus ir gamtos harmoningą egzistavimą, magiškos šventyklos padės prisiliesti prie Balio dvasios ir išbandyti tam tikrus ritualus, o žydra jūra ir egzotiški salos skoniai pripildys mūsų gyvenimą patirtimi ir šiluma. Čia patirsime begalinį energijos antplūdį, savęs atsiskleidimą ir nuolatinės laimės būseną.

Taigi leiskime mūsų ,,PROTO, KŪNO IR SIELOS RESTARTUI“ įvykti svetingoje ir magiškoje Bali saloje!

MOKYMŲ DALIES VADOVĖS:
Gintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota Reiki (I, II pakopos), NLP ir „Theta Healing“ praktikė, numerologė, karmologė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą (pagal unikalią sistemas „Visuminė likimo matrica“ bei „Karminis pasas“), asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės, pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių bei stovyklų organizatorė ir vadovė. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Andželika Drungilienė (Abhita) – jogos ir harmoningo gyvenimo instruktorė, baigusi „200h Yoga Alliance“ akredituotus mokymus, užsiima jogos praktikomis daugelį metų. Jogos ir meditacijos pamokas veda su meile ir atsidavimu. Įvaldžiusi ir kasdien praktikuojanti sąmoningą kvėpavimą bei kitas pranajama kvėpavimo technikas, vipasaną meditaciją. Baigė dėmesingu įsisąmoninimu („Mindfulness“) grįstą streso valdymo programą. Sertifikuota Reiki (I, II pakopos) praktikė. Baigusi „Innerdance Europe Association ID“ vedėjų mokymus.

 

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITEIRAVIMUI:
– el. p. [email protected] arba telefonu 8-698-00058 (Gintarė)
– el. p. sfklaipė[email protected] arba telefonu 8-675-00580 (Andželika)

DĖMESIO! Registracija vyksta iki gegužės 1 d. Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame kuo greičiau apsispręsti ir prisijungti, nepraleiskite unikalios progos.

Išskirtinės 11 dienų ,,Proto, kūno ir sielos ReStartas“ su savęs pažinimo seminaru kaina 1490 Eur + lėktuvo bilietai.
Lėktuvo bilietų į Balį kaina ~700 eur. Skubėkite registruotis, kol dar labai palankios kainos.

Depozitas 400 eurų, kurį reikia pervesti, jei ketinate keliauti. Jis negrąžinamas (tai viešbučių ir mokymų centro rezervacija).
Pageidaujantys galės prasitęsti atostogas Balio saloje.

Visiems susidomėjusiems atsiųsime išsamesnę kelionės programą ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.