+37069800058

D.Bumblytės paskaita “Amžiaus tarpsniai ir jų ypatumai pagal kinų Iczin filosofinę sistemą”

D.Bumblytės paskaita “Amžiaus tarpsniai ir jų ypatumai pagal kinų Iczin filosofinę sistemą”

D.Bumblytės paskaita “Amžiaus tarpsniai ir jų ypatumai pagal kinų Iczin filosofinę sistemą”

Paskaita vyks 2020 m. vasario 25 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

 

Užsiėmimo tema – amžiaus tarpsniai ir jų ypatumai pagal kinų Iczin filosofinę sistemą.

Paskaitos metu nagrinėsime:

  • 9 trigramas, jų savybes;
  • Gua asmeninį skaičių;
  • Kokios veiklos kryptys užtikrina sėkmę kiekviename amžiaus tarpsnyje.

GUA (Kua) skaičius rodo mūsų ryšius su įvairiais elementais. 1 – tai Vanduo, 2, 5, 8 – Žemė, 3, 4 – Medis, 9 – Ugnis, 6,7 – metalas. Gua skaičius nustatomas pagal gimimo metus. Pagal tai galima skirtyti žmones į charakterio tipus, atitinkančius tam tikras profesijas. Šis asmeninis žmogaus GUA skaičius yra laikomas ir trigramų skaičiumi. Jis feng shui žinovui suteikia labai daug reikalingos informacijos, pvz.: apie trigramą, elementą, kryptis, energetinį Yin ir Yang pasiskirtstymą, sveikatos būvį ir daug ką kitą.

Žmogaus GUA skaičius laikomas ir asmeniniu laimės bei sėkmės skaičiumi. Būtų puiku jei asmeninis GUA skaičius, Jūsų gyvenime egzistuotų kuo daugiau. Pvz.: namo, buto, telefono, mašinos skaičiai ir t.t.

Apie lektorę: Diana Bumblytė – socialinių mokslų magistrė, psichologijos dėstytoja, lektorė, NLP specialistė, ezoterinio mokslų centro “Du pasauliai”, STEP tobulėjimo sprendimai, EXORO lektorė ir konsultantė. Iš prigimties – labai šiltas, nuoširdus, be galo daug žinių turintis žmogus, aplinkinius užkrečiantis savo pozityvia nuotaika. Psichologijos ir kitų mokslų žinias derinanti su intuityviais informacijos gavimo būdais.

Paskaitos kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>