+37069800058

Mokymai “Laiminga moteris” internetu su G.Davainiene

Mokymai “Laiminga moteris” internetu su G.Davainiene

Mokymai “Laiminga moteris” internetu su G.Davainiene

“Laiminga Moteris” – 3 savaičių kursas internetu nuo vasario 4 d. 

“Laiminga Moteris” 3 savaičių programos dabartinė kaina su nuolaida – 167 eur., vietoj 257 eur. Norint mokėti dalimis, 2 mokėjimai po 89 eur. Pirmas mokėjimas dabar, o kitas po 4 sav.

Prisijungus dabar, pakviesime į slaptą mokymų grupę, kurioje rasi pasiruošimo užduotis. Kursas prasidės vasario 4 d. antradienį. Dabar jau vyksta pasiruošimo savaitė. 

Štai ką Jūs gausite kurse:

 • Susipažinsite su unikalia psicho-seksualine moters sandara bei moteriškais energetiniais centrais ir diagnozuosite jų veiklą, atliksite gilią jų veikimo analizę, sužinosite kaip jie šiuo metu dirba (aktyvūs ar yra užblokuoti) bei už ką jie atsako ir kuo yra blokuojami.
  • Sužinosite kas vyksta jūsų gyvenime jeigu vienas ar kitas moteriškas centras veikia neharmoningai, galimai suvoksite kai kurių savo problemų priežastis;
  • Sužinosite kaip harmonizuoti moteriškų centrų darbą ir kas pasikeis jūsų gyvenime kai juos harmonizuosite;
  • Atskleisiu mumyse esančias moterišką ir vyrišką energijas ir atliksime specialius testus, padėsiančius nustatyti kuri iš jų mumyse yra dominuojanti;
 • Gausite efektyvausias pasaulyje ir praktiškai lengvai panaudojamas priemones savo centrų harmonizavimui, kurias galėsite panaudoti visą savo likusį gyvenimą. Jas išbandysime jau užsiėmimo metu;
 • Gausite unikalias 4D video meditacijas, skirtas tiek šių energetinių centrų harmonizavimui, tiek moteriškumo pažadinimui.
 • Sistema, kaip atskleisti savo moteriškumą ir pritraukti norimus santykius.
 • Praktiniai įrankiai, kaip išspręsti santykių problemas ir iš naujo pamilti save ir vyrą, per trumpiausią laiką.
 • Neigiamų įsitikinimų apie moteriškumą, santykius ir savirealizaciją šalinimas.
 • Praktinės paslaptys, kaip užsiimti mylimą veikla ir realizuoti save.
 • Emocijų valdymo paslaptys. Kaip pyktį, nerimą ir baimęs transformuoti į meilę ir pasitenkinimą.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Mokymai vyks uždaroje facebook grupėje. Vyks tiesioginės transliacijos 2-3 kartus per savaitę. + užduotys, pratimai ir praktikos. Įrašai liks uždaroje mokymų grupėje, todėl galėsite žiūrėti jums patogiu metu. Laikai ir datos kada vyks tiesioginės transliacijos, bus paskelbtos mokymų grupėje prieš prasidedant kursui.

Štai nenuginčijamas faktas: šie mokymai yra viskas ko reikia MOTERIAI, kad sukurtumėt vidinės laimės ir išorinės materijos kupiną gyvenimą, kuriame pašalinant vidinius blokus apie santykius, moteriškumą ir įdiegiant sėkmės įsitikinimus, turėtumėt visišką ramybę, laimę ir pilnatvę santykiuose, finansuose ir pritraukiant naujas galimybes.

Lektorė žingsnis po žingsnio atskleis PASLAPTIS kaip atgauti pasitikėjimą ir savivertę Moteriai, kuri nori save realizuoti ir turėti laimingus santykius.

KURSĄ VES: Gintarė Davainienė – laiminga ir švytinti moteris. Realizuojanti save mylimoje veikloje ir santykiuose. Bet taip buvo ne visada. Patyrusi sunkumų su sveikata ir santykiuose bei juos bespresdama, atrado metodus ir būdus, kaip moteriai transformuoti savo gyvenimą, netgi jeigu atrodo viskas griūna, bei vėl tapti laiminga moterimi.

Praleidote transliaciją nemokamo internetinio G.Davainienės seminaro “3 Įsitikinimai Apie Moteriškumą, Kurie Blokuoja Moterišką Energiją, Trukdo Kurti Svajonių Partnerystę ir Užsiimti Mylima Veikla”?
Transliacijos įrašas >>>