+37069800058

J.Davidonienės paskaita “SVEIKATOS KODAI pagal A.Loyd metodiką”

J.Davidonienės paskaita “SVEIKATOS KODAI pagal A.Loyd metodiką”

J.Davidonienės paskaita “SVEIKATOS KODAI pagal A.Loyd metodiką”

Paskaita vyks 2020 m. vasariod. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į naują JANINOS DAVIDONIENĖS paskaitą, kurios tema “SVEIKATOS KODAI pagal A.Loyd metodiką”

Janina Davidonienė apie paskaitą: “Sveikatos Kodai pagal A.Loyd metodika – tai unikali, lengvai įvaldoma ir ypač veiksminga sveikatos sutrikdymų likvidavimo priemonė. Aš pati esu išbandžiusi daug įvairių natūralių sveikatinimosi metodų, bet paskutiniuosius 5 metus „Sveikatos Kodas“ yra mano pagrindinė parankinė priemonė bet kokio skausmo bei streso likvidavimui (nevartojant vaistų), esant virškinimo, regėjimo bei miego sutrikimams, suaktyvėjus gripo ar Herpes virusams ir pan.

Atradau šį metodą atsitiktinai, kai kentėdama dėl pastovaus skausmo dėl užspausto nervo išėjus iš vietos stuburo slanksteliui naktimis negalėjau miegoti, tad knygyne vartydama įvairias knygas apie stuburo ligas atradau A.Loyd knygoje “Sveikatos Kodas” aprašytą panašią problemą, jog po stuburo traumos žmogui jokie kiti gydymo būdai buvo neveiksmingi, o padėjo tik „Sveikatos Kodas“. Įsigijus knygą ir iš karto po atliktų pratimų jau galėjau ramiai miegoti naktimis nebejausdama skausmo.  Laikui bėgant vis labiau pamėgau šiuos pratimus ir naudojau juos esant įvairiems negalavimams pati ir pavyko jais sudominti savo artimuosius. Praktikuojant šią metodiką, tokias sunkias ligas, kaip depresija, šizofrenija, išsėtinė sklerozė ir netgi vėžys, žmonėms pavyksta likviduoti.

Metodo esmė – atliekant „Sveikatos Kodo“ pratimus likviduojame stresą ir gydomės sava energija ir savomis mintimis. Juk mes jau gimstame su mums įdiegta natūralaus sveikimo programa (sumušimai, nedidelės žaizdos savaime užgyja), bet mes patys sugebame sugadinti šią programą. O atlikdami „Sveikatos Kodo“ pratimus nukreipiame savo pirštus į savo sveikatos zonas ir tokiu būdu prisijungę prie savo smegenų kompiuterio ir kartodami sveikatinančias frazes atstatome savo sveikatos programą, įjungiame „Vidinį gydytoją“, kuris vėl atstato mūsų imunitetą.

Šie pratimai nesudėtingi ir užima nedaug laiko: streso šalinimas – 10 sek., o negalavimų likvidavimas nuo 6 min. (minimalus laikas) ir ilgiau esant rimtesnėms problemoms. Šiuos pratimus galima atlikti ir kitam MYLIMAM žmogui, o tai ypač aktualu turintiems mažus vaikus.  Paskaitoje pasidalinsiu savo pačios ir bendraminčių pasiekimais šioje srityje, o taip pat klaidomis bei apie knygoje nepaminėtus įveiktus negalavimus.“

Paskaitą skaitys chemikė, liaudies medicinos žinovė, želmenų sulčių pradininkė  Lietuvoje – JANINA DAVIDONIENĖ

Janina apie save: „ Esu chemikė, daugelį metų dirbusi su sveikatą žalojančiomis cheminėmis medžiagomis, o vėliau gausiai vartojau medikamentus tol, kol tapau alergiška bet kokiems chemikalams, vaistams, o taip pat įvairiems maisto priedams. Ir tada tapau vegetare, ėmiau domėtis ir pati išbandžiau įvairius natūropatinius sveikatos atstatymo metodus.“

J.Davidonienės interviu spaudoje =>>> 

Paskaitos kaina – 15 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>> 

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.