+37069800058

Hormonų Jogos Terapijos seminaras-praktikumas moterims su Aušra Žemaite

Hormonų Jogos Terapijos seminaras-praktikumas moterims su Aušra Žemaite

Hormonų Jogos Terapijos seminaras-praktikumas moterims su Aušra Žemaite

Seminaras vyks 2020 m. sausio 11 d. (šeštadienį) nuo 11:00 iki 13:30 val., „Baltojo Lotoso namuose“, adresu V. Grybo g. 17 (Antakalnis), Vilniuje.(http://www.baltojolotosonamai.lt/kontaktai/ )

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Hormonų Jogos Praktika moterims – tai rytų holistinių praktikų, pagrįstų šiuolaikinio mokslo įrodymais, sistema. Jos tikslas yra saugiai subalansuoti, atstatyti ir palaikyti optimalų hormonų lygį organizme įvairiuose skirtinguose moters amžiaus etapuose.

Tai dinaminių (Hatha, Kundalini) jogos pratimų, kvėpavimo technikų bei Tibeto energinių technikų organizuota visuma, skirta suaktyvinti  ir subalansuoti svarbiausias endokrinines liaukas kaip kiaušidės, skydliaukė, hipofizė , kankorėžinė liauka, antinksčiai ir kt.

Hormonų Jogos Terapijos praktika tinka visoms moterų amžiaus grupėms, praktikavusioms ir visai nepraktikavusioms jogos. Čia yra svarbiausia darbas su savimi, disciplina ir  suvokimas, kad mes galime sau padėti būti sveikomis ir aktyviomis.

Nenuginčijama tiesa, kad „visos ligos nuo nervų ir streso“. Šiuolaikinių mokslininkų ir psichologų nuomonenemaža dalis ligų kyla dėl negatyvių minčių, išgyvenimų, psichologinių traumų ir ilgalaikio streso. Apie tai garsiai kalba psichosomatikos mokslas. Į šiuos daugybinius neigiamus faktorius pirmoji sureguoja mūsų hormonų sistema.Išsibalansavus hormonų sistemai, iššaukiami įvairūs simptomai ir negalavimai, nepriklausomai nuo amžiaus.

Todėl Hormonų Jogos Terapijos praktika ypač aktuali ir naudinga:

  • Esant  pre-menopauzės, menopauzės ir post-menopauzės simptomams, taip pat  esant menstruaciniams skausmams;
  • Vaisingumo skatinimui;
  • Emociniam disbalansui (nemigai, nuotaikų kaitai ir pan.) koreguoti;
  • Skundžiantis galvos, sąnarių skausmais taip pat osteoporozės profilaktikai;
  • Ir aišku toms, kurios nusiteikusios pasakyti „viso gero“ žemam libido lygiui.

Seminaro-praktikumo metu mokysimės teisingai ir tiksliai atlikti jogos pratimų seką, suderintą su kvėpavimo bei Tibeto energinių technikų valdymu. Antrojoje dalyje išmoksime kvėpavimo pratimų, skirtų stresui, nerimui mažinti, nes pastovus stresas yra „priešas Nr.1” hormonų  veiklos balansui mūsų organizme.

Šio praktinio seminaro dienotvarkė:
– 11.00 susipažinimo ratas;
– 11.15 teorija;
– 11.45 praktika;
– 13.15 užbaigimo ratas.
Tereikia kūno nevaržančių drabužių. Praktikuosime be avalynės. Kilimėliai bus salėje.

Kaip yra sakęs garsusis jogos mokytojas Pattabhi Jois „Joga yra 90 % praktikos ir tik 1 % teorijos”, todėl mes didžiąją seminaro laiko dalį ir skirsime praktikai ant kilimėlio.

Po seminaro kiekvienas galės  savarankiškai  praktikuotis namuose arba prisijungti prie jau praktikuojančios moterų grupės.

Hormonų Jogos Terapijos kūrėja ir praktikuotoja – visame pasaulyje žinoma jogos terapijos mokytoja Dinah Rodrigues. Ji yra šiuo metu aktyvi devyniasdešimt dviejų metų senjorė, besidžiaugianti turiningu gyvenimu. Sertifikuota jogos mokytoja Aušra Žemaitė (E-RYT200, RYT500) pas ją asmeniškai mokėsi ir įgijo reikiamą kvalifikaciją mokyti bei vesti Hormonų Jogos Terapijos praktikos užsiėmimus.

Hormonų Jogos Terapijos praktikos tikslas yra per trumpiausią laiką (žinoma, tik patiems praktikuojant) atstatyti, subalansuoti  ir palaikyti optimalų hormonų lygį mūsų organizme.

Plačiau apie Hormonų Jogos terapiją >>> 

Ausra ZemaiteSeminarą ves Aušra Žemaitė – sertifikuota Hormonų Jogos Terapijos mokytoja (E-RYT200, RYT500), Tarptautinės Jogos terapijos asociacijos (TJTA) narė, praktikuojanti daugiau nei dešimt metų. Jogos mokymą bei jogos terapiją studijavo Indijoje, Italijoje, Vokietijoje, JAV, Olandijoje. Šiuo metu studijas tęsia Amsterdamo jogos terapijos institute.

 

Seminaro-praktikumo kaina – 25 Eur. Atsiskaitymas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.