+37069800058

G.Davainienės seminaras „TIKSLAI 2020 IR JŲ PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“

G.Davainienės seminaras „TIKSLAI 2020 IR JŲ PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“

G.Davainienės seminaras „TIKSLAI 2020 IR JŲ PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“

Seminaras vyks 2020 m. sausio 7 d. (antradienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastate, II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į seminarą „TIKSLAI 2020 IR JŲ PASIEKIMO PSICHOTECHNOLOGIJA“, skirtą žmonėms, norintiems išsigryninti savo svajonę ir ją įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu  būdu ir tinkamiausiu laiku.

Jau greitai sutiksime 2020-uosius metus!... Daugumai žmonių kyla noras įvertinti ir apmąstyti besibaigiančius metus, pasidžiaugti jau įgyvendintais tikslais ar svajonėmis, pagalvoti apie savo ateitį ir savo naujas svajones bei išsikelti sau naujus tikslus. Naujametinis laikotarpis – puikus laikas formuoti ir susirašyti naujus tikslus, svajones, o taip pat nurimti, švarinti namus ir sielas. Pasinaudokime tuo nuostabiu laikotarpiu.

Šis seminaras skirtas sąmoningiems svajotojams, norintiems išgryninti savo svajonę ir ją įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu būdu ir tinkamiausiu laiku. Jis skirtas darbui su savo svajone, jos teisingam ir harmoningam suformulavimui, surašymui, išgryninimui, apsigynimui prieš patį save ir pavertimu konkretizuotu noru.
Ateikite tie, kurie turite SVAJONĘ, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, svajonių darbo, būsto ar automobilio. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Pasinaudokite šia galimybe ir leiskite sau gauti tai, ko iš tiesų norite.

Jo metu jūs turėsite puikią galimybę:
• Savo svajonę paversite konkretizuotu noru, pritaikydami autorinę „21-ieno žingsnio psichotechnologiją“.
• Padirbėsite su savo svajone ir sąmoningai padidinsite jos išsipildymo tikimybę.
• Aiškinsitės ko gi iš tiesų norite. Sužinosite kaip išsigryninti ar tame Jūsų nore nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite.
• Sužinosite apie specialių energetinį kūno testą, kurio pagalbą savarankiškai galėsite išsiaiškinti ar svajonė Jums priimtina, tinkama ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
• Atliksite ypatingą meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
• Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų svajonė pagaliau taptų Jūsų REALYBE.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį užsiėmimą yra itin rekomenduotina atlikti namų darbą – namuose kuo išsamiau suformuoti savo tikrąjį norą ir ant popieriaus lapo jį užsirašyti. Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės.
Ar nemanote, kad nuoširdžiai atliktas darbas su savo svajone ir jos įvardinimas bei paleidimas būtų pati puikiausia dovana sau Naujųjų metų proga? 🙂

Gintare DavainieneSeminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” ir „Attract Your Dreams“ autorė, Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, „Reiki“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, pašaukimo, veiklos sielai atradimo, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

 Užsiėmimo kaina – 15 eurų. Apmokėjimais grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.