+37069800058

Nauja Dalios Treigienės paskaita „Tamsiojo metų laiko paslaptys ir stebuklai”

Nauja Dalios Treigienės paskaita „Tamsiojo metų laiko paslaptys ir stebuklai”

Paskaita vyks 2019 m. lapkričio 15 d. (penktadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Pamėnkalnio g. 3-27, Vilniuje. Patikslinimas kaip surasti: vartai į kiemą prie troleibusų stotelės “Islandijos”; ant vartų užrašyta Grožio salonas; kieme eiti tiesiai iki galo; įėjimas į patalpas cokoliniame aukšte.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kad ir ką sakytume, mums rūpi, kas bus: rytoj ar po metų. Tokia jau žmogaus prigimtis. Buvo ir tebėra. Belaukdami ir tikėdamiesi kuriame savo ateitį.

Mūsų protėviai žinojo visokių būrimų, spėjimų, kuriuos naudojo labai atsakingai, saikingi ir tik tam tikru metu. O tas metas čia pat, nes jau įžengėme į patį tamsiausią laiką, besitęsiantį nuo Vėlinių iki pat Kalėdų. Kai stūgauja vėjai, apniukusios dienos trumpėja, o naktys vis ilgesnės…

Šis laikas ypatingas, kupinas stebuklų ir nuostabių paslapčių, nes kaip tik šiuo metu riba tarp šio ir anapusinio pasaulio tampa beveik perregima. Vis labiau susitelkiame ne į išorę, o į vidų, klausomės širdies balso, žvelgiame sielos akimis. Įžvalgos tampa gilesnės, regėjimai aiškesni, o linkėjimai greitai pildosi.

Susitikime kalbėsime apie paslaptingą tamsųjį metų laiką, senąsias tradicijas, burtus, dovanas, sapnus, ir, be abejo, apie stebuklingus augalus. Užsiėmimą pradėsime meditacija, patyrinėsime save ir pasaulį, patirsime netikėtų asmeninių įžvalgų.

RENGINIO METU SUŽINOSITE:
– kuo ypatingas tamsusis metų laikas ir ko šiuo metu mus moko gamta;
– koks maistas būtinas tamsiuoju metų laiku;
– kodėl šiuo metu ypač svarbu kokybiškas miegas ir kokios jo funkcijos;
– kokie augalai prišaukia miegą ir kokie – skatina sapnavimą;
– kaip geriau prisiminti sapnus ir kaip sapne gauti atsakymus į rūpimus klausimus;
– kas yra individuali ir kolektyvinė pasąmonė, kur miego metu mes keliaujame;
– kodėl Baltų tradicijose toks svarbus vėlių kultas;
– kokius patarimus, apsaugą ir stiprybę gauname bendraudami su protėviais;
– kas aukojama vėlėms ir ką reiškia Kalėdų dovanos;
– kodėl tamsiuoju metų laiku verta žvilgtelėti į ateitį ir kaip tai daryti.

PRAKTINĖJE DALYJE pasinaudodamos mūsų senolių naudotais burtais, pažvelgsime į į savo ateitį ir mokysimės skaityti jos ženklus.

TAIP PAT: Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi“, „Augalai, kuriuos renka Žynė“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu bei autorės gaminių grožiui ir sveikatai.

Lektorė: Dalia Treigienė – socialinių mokslų daktarė, nuostabių knygų apie augalus autorė, lietuviškų augalų žiniuonė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo bei sveikatinimosi būdų propaguotoja.

Seminaro kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.