+37069800058

Praktinis seminaras “CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai” su Milda Latkauskiene

Praktinis seminaras “CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai” su Milda Latkauskiene

Praktinis seminaras “CANTIENICA® metodas kūno formoms ir laikysenai” su Milda Latkauskiene

Seminaras vyks 2019 m. spalio 26 d. (šeštadienį) nuo 11 iki 13 val., „Baltojo Lotoso namuose“, adresu V. Grybo g. 17 (Antakalnis), Vilniuje. (http://www.baltojolotosonamai.lt/kontaktai/ )

DĖMESIO! Pasikeitė seminaro data. Lektorė jį perkėlė iš spalio 19 d. 5 spalio 26 d. Atsiprašome tų, kurie jau užsiregistravo, už sudarytus nepatogumus. 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

CANTIENICA® metodas yra nauja mokymo koncepcija, kaip treniruoti visą kūną ir susieti kiekvieną kaulą, fasciją, sausgyslę, raištį ir raumenį nuo pėdų iki viršugalvio. Puiki laikysena ir fizinė harmonija pasiekiama atliekant trijų matmenų judesius. Gilieji raumenys mokomi dirbti mažais impulsais, kurie pastato kaulus į idealią padėtį, išoriniai raumenys įgauna naują formą, o seni įpročiai pakeičiami naujais. 

Praktinis seminaras skirtas:

 • pajusti taisyklingos laikysenos skonį;
 • suprasti dubens dugno raumenų svarbą ir jų sąsajas su kūno laikysena ir moteriškumu;
 • susipažinti su kūne esančiu dubens dugno, klubų, nugaros, pilvo giliųjų raumenų tinklu;
 • praktiškai išbandyti pratimus ir juos naudoti kasdieniame gyvenime;
 • suprasti Benitos Cantieni pratimų knygos esmę “Tigro jausmas” ir pagal ją atlikti pratimus namuose;
 • pajusti kaip tiesi laikysena įtakoja nuotaiką, gyvybiškumą ir gyvenimo skonį.

CANTIENICA® metodo esmė yra raumenų veiklos ryšys su dubens dugno raumenimis. Šios dubens jėgos veikiamas stuburas visiškai išsitiesia, slanksteliai atsiduria tikslioje tinkamoje padėtyje, todėl leidžia krūtinės ląstai, pečiams ir galvai atsirasti anatominiu požiūriu teisingoje padėtyje ir ją palaiko. Vidinį dubens dugną sudarantys raumenys aktyvina nugaros, pilvo, sėdmenų ir kojų raumenis, todėl nepaprastai greitai pagerėja kūno formos ir laikysena. Mankštindamiesi pagal CANTIENICA® metodą, įgysite gražų ir sveiką kūno sudėjimą, grakščią eiseną ir veido spindesį – nepaisant Jūsų amžiaus ar svorio.

CANTIENICA® –veiksmingas metodas:

 • Ištaiso ydingą laikyseną
 • Tobulina kūno formas
 • Stiprina dubens dugno raumenis
 • Suteikia sąnariams lankstumo
 • Šalina kaklo įtampą ir nugaros skausmus
 • Atkuria anatominiu požiūriu taisyklingą eiseną
 • Taiso stuburo problemas (skoliozė, lordozė, kifozė, diskų išvaržos ir kt.)
 • Gydo nuo šlapimo nelaikymo, prostatos padidėjimo, koreguoja nusileidusių organų padėtį
 • Suteikia pasitikėjimo savimi, keičia požiūrį į savo kūną ir santykį su pasauliu.

Šį metodą sukūrė šveicarė Benita Cantieni ieškodama būdų padėti sau. Jai buvo diagnozuota sunki skoliozės forma, Šauermano (Scheuermann) liga, klubo sąnario artrozė ir kryžkaulio lūžis, nuo jaunystės jai teko nuolat gydytis ir tik šis metodas, kaip ji pati sako, padėjo išvengti neįgaliųjų vežimėlio. Šiam metodui jau 25 metai, pati Benita iki šiol jį atnaujina ir tobulina. Benita Cantieni jau keletą kartų yra lankiusis Lietuvoje, apie savo metodą kalbėjusi „Stiliaus“ laidoje, davusi interviu spaudai.

Lietuvių kalba yra išleista keletas Benitos Cantieni knygų. „Tigro jausmas“ – tai metodo pratimų programa. Šis seminaras-praktikumas padės suprasti šį subtilų CANTIENICA® metodą ir tęsti praktiką namuose. Daugelis pratimų gali būti lengvai atliekami kasdieniame gyvenime – ryte lovoje, prie pusryčių stalo, biure, vairuojant, vaikščiojant ir stovint – visur! Reikia tik praktikuoti!

CANTIENICA® metodo praktinio seminaro dienotvarkė:

 – 11.00 susipažinimo ratas;

 – 11.15 teorija;

 – 11.45 praktika;

 – 12.45 užbaigimo ratas.

Reikalinga nevaržanti judesių apranga ir kojinės.

Praktinį seminarą ves Milda Latkauskienė – sertifikuota instruktorė (CANTIENICA® metodo I pakopa, bronza), visas žinias įgijusi tiesiai iš Benitos Cantieni. Milda apie save: “visada kėliau sau klausimą: kaip pasiekti moteriškai prigimčiai būdingą grakštumą, lengvumą, nepriekaištingą eiseną ir laikyseną. Pagaliau visa tai atradau CANTIENICA® praktikoje. Pamenu, kai pirmą kartą pavyko atrasti optimalią dubens padėtį ir pajusti prigimtinės laikysenos skonį, mano entuziazmui nebuvo ribų. Šioje metodikoje viskas prasideda nuo dubens dugno raumenų ir visų giliųjų raumenų susiejimo su išoriniais raumenimis, o tada pats kūnas grįžta į natūralią laikyseną ir atgauna įgimtą judrumą. Dabar tai yra mano nuolatinė praktika: kitaip einu, sėdžiu, stoviu, o labiausiai džiugina lankstus kūnas be jokių įtampų pečiuose, klubuose. Esu laiminga, grakščiai per gyvenimą žengianti moteris!”

Seminaro-praktikumo kaina – 20 Eur. Atsiskaitymas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.