+37069800058

Unikalus patyriminis seminaras “KRISTALŲ LAUKAS” su Ana Kukiene

Unikalus patyriminis seminaras “KRISTALŲ LAUKAS” su Ana Kukiene

Unikalus patyriminis seminaras “KRISTALŲ LAUKAS” su Ana Kukiene

Seminaras vyks 2019 m. spalio 1 d. (antradienį) nuo nuo 18 val iki 21 val., Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilnius.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>>

Kviečiame į unikalų patyriminį seminarą KRISTALŲ LAUKAS su sertifikuota Theta Healing® instruktore, profesionalia Theta Healing® koučere, Kristalų dėlionės praktike ir mokytoja ANA KUKIENE.

KRISTALŲ LAUKAS (DĖLIONĖ) –  tai dar vienas unikalus įrankis darbui su savimi. Tai unikalus būdas dirbti su kristalais, kurie išdėstomi naudojant geometrines figūras ar raštus. Kristalų tinkleliuose pajungiama ne vien kristalų energija, bet ir sakralinė geometrija.

Kristalų tinklo pagalba Jūs galite išties ilgai išlaikyti Alfa-Teta-Delta būseną, kurioje jūs patys galite rasti savo tikruosius atsakymus į bet kokius klausimus, gauti informaciją iš praeities, iš ateities, iš kitų erdvių ir laikų, kad suprastumėte susiklosčiusios situacijos priežastis ir kaip ją pakeisti pačiu geriausiu ir greičiausiu keliu. Taip pat galima nuskaityti naują idėją, sprendimą ar projektą, kurį galėtumėte įgyvendinti ateityje.

Tai gili, galinga, visiškai saugi meditacijos technika, kurios metu naudojami tam tikri mineralai bei kristalai. Sesijos metu asmuo yra visiškai sąmoningas. Jis girdi, mato, suvokia, supranta viską, kas vyksta su juo ir gali pilnai pats kontroliuoti situaciją.

Šis procesas praplečia sąmonę, padidina vibracijos dažnį ir gilina esamą supratimą apie gyvenimą čia ir dabar. Ir tai tikrai įspūdingi patirtis!

KRISTALŲ DĖLIONĖ tai GALIMYBĖS:

 • keliauti į savo praeitus ir būsimus gyvenimus ir į šio gyvenimo būsimus momentus;
 • rasti bei užbaigti skausmingą patirtį ir padėti gydant realaus gyvenimo situacijas;
 • suprasti gilias baimių priežastis ir jas paleisti;
 • matyti ryškius, stiprius praeities ir ateities įsikūnijimus ir prisijungti prie sėkmės bei gerovės energijos, perimant geriausias savo savybes ir dorybes.
 • suprasti Karminius ryšius su tam tikrais žmonėmis (pvz. artimieji, mylimieji), pamatyti priežastis susiklosčiusių situacijų ir tai suvokus, juos pagerinti.
 • susitikti su savo Angelais sargais, sielos šeima, mokytojais, vedliais. Gauti galimybę pasitarti, paramą, pagalbą, patarimų, rekomendacijų.
 • pamatyti savo ateitį šiame gyvenime ar būsimus gyvenimus.

Kristalai bendrauja su kūnu, sukurdami vieningą energetikos sistemą, vibruojančią  TETA dažniu, sukuriančiu erdvės-laiko portalą. Kadangi mūsų egzistavimas iš tiesų vyksta vienu metu  “lygiagrečiuose gyvenimuose”, kuriuos mes paprastumo dėlei vadiname “praeitimi” ir “ateitimi”, mes turime galimybę pakeisti energijas, įvykius ir požiūrį į juos, pasimokyti ir suprasti patirtis.

Šis procesas praplečia sąmonę, padidina vibracijos dažnį ir gilina esamą supratimą apie gyvenimą čia ir dabar. Ir tai tikrai įspūdingi patirtis!

Tik Šiame kurse Jums bus pateikti:

 • darbo su praeitimi ir ateitimi niuansai;
 • saugumo technika;
 • veiksmų algoritmas;
 • „kontrolinis sąrašas“ veiksmų pagal kuriuos galėsite pasitikrinti ar viską atlikote;
 • sąrašas temų su kuriomis galima dirbti Kristalų dėlionės pagalba;
 • atsakymai į rūpimus klausimus.

DĖMESIO! Su savimi būtina turėti:

 • du apvalius vienodo dydžio ir spalvos kristalus (geriausia šviesius), kuriuos patogu laikyti apglėbus delne (žiūrėti nuotraukoje apačioje);
 • vieno kristalo prie kojų ir vieno kristalo (visai nediduko) ant krūtinės.

     

 

 Lektorė Ana Kukienė  – verslo projektų vadovė, sertifikuota Theta Healing® instruktorė, profesionali Theta Healing® koučerė, Kristalų dėlionės praktikė ir mokytoja, Nuotolinio matymo specialistė (Remote Viewing CRW viewer), lektorė, keliautoja, laiminga Moteris. Studijuoja kineziterapiją. Daugiau apie lektorę: www.susavimi.lt

 

 

Patyriminio seminaro kaina – 50 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>>

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.