+37069800058

Nauja Artūro Pangonio paskaita “Psichologinis emocinis portretas”

Nauja Artūro Pangonio paskaita “Psichologinis emocinis portretas”

Nauja Artūro Pangonio paskaita “Psichologinis emocinis portretas”

Paskaita vyks 2019 m. rugsėjo 17 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

“Psichologinis emocinis portretas” – tai pažintinė savianalizės paskaita.

 

  • Kodėl esu tarsi užburtame rate? Atrodo, įvyksta pagerėjimas, bet paskui ir vėl nuopuolis žemyn.
  • Kodėl po kažkokių praktikų jaučiuosi pakylėtas, bet netrukus vėl grįžtu į įprastą būseną?
  • Kodėl, nors labai stengiuosi pasikeisti, daug skaitau, praktikuoju, mano artimieji visiškai nesikeičia?
  • Kodėl mane užplūsta nevaldomi pykčio protrūkiai, o po jų pajuntu kaltės jausmą?
  • Kodėl nusprendęs kažką pradėti, labai užsidegu, puolu daryti, bet po kažkiek laiko užsidegimas dingsta ir viską apleidžiu?
  • Kaip rasti ir užfiksuoti mąstymo blokus, trukdančius gyventi laimingą ir klestintį gyvenimą?
  • Kaip Identifikuoti įgytus ribojančius įsitikinimus ir emocines problemas?
  • Kaip atpažinti kurios jūsų mintys, ir kokie vartojami žodžiai, kenkia jums?

Tai realus dabartinės jūsų būties vaizdas, sukuriamas pagal žmogaus svarbiausius gyvenimo aspektus: emocijas, sveikatą, santykius, finansus, pasaulėžiūrą, pasikartojančias gyvenimo situacijas.

Psichologinis portretas gali tapti šios akimirkos veidrodžiu, nuolat raginančiu suklusti, kai vėl mėginsite pasinerti į senas programas. Jis bus nuostabus įrankis, padėsiantis kasdien atkreipti dėmesį į save, savo mintis, vartojamus žodžius…

A. Pangonis: „Iš asmeninės patirties… Ne vienerius metus dirbdamas su žmonių fizinėmis ir emocinėmis problemomis, klausydamasis jų pasakojimų, atkreipdamas dėmesį į pasikartojančias situacijas, vyraujančias gyvenimo nuostatas, įsigilindamas į jų nusiskundimus dėl sveikatos, klausydamas jų kaltinimų kitiems,  išmokau iš pokalbio pažinti žmogaus vidinio pasaulio realybę. Pradėjau pastebėti tikrąsias įvykių priežastis. Daugybę patvirtinančių atsakymų gaudavau ir vis dar gaunu dirbdamas su žmonių pasąmone, hipnotranso metu.

Per konsultacijas bendraujant ir stebint žmogaus laikyseną, kalbą, intonaciją, po žodžiais slypinčias emocijas, stebint atsikartojančius žodžius, galima sudaryti išties išsamų jo psichologinį portretą. Aišku, reikia turėti galvoje, kad mūsų gyvenimą veikia ne tik dabarties įvykiai, bet ir iš vaikystės ar net dar anksčiau  atsineštos patirčių programos. Tokias programas patiems atsekti be galo sunku, nes jos paprastai būna užsimaskavusios po daugybe gyvenimo įvykių bei problemų sluoksnių. Nepaisant to, jose slypi begalė stiprių emocijų ir gilių išgyvenimų, bei ignoravimo tų jau esamų gyvenimo faktų. Esu pastebėjęs, kad žmonės savo gyvenimo problemų priežasčių ieško ne ten, kur jos glūdi iš tikrųjų… Todėl jiems ir nepavyksta rasti tikrų atsakymų ir tinkamų sprendimo būdų.” Artūras Pangonis

Pasitelkus šį metodą: jums pavyks sužinoti, kokios priežastys mūsų gyvenime sukuria įtampą ir neigiamas situacijas, bei  kokios mūsų mintys ir elgesio modeliai tai palaiko. Vien tik atpažinę ir suvokę, jau pradėsite jas pastebėti, sugebėsite stabtelėti ir sąmoningai pasirinkti kitą žingsnį. Šiuo atveju psichologinis – emocinis portretas gali puikiai padėti. Jis leis pažvelgti į save kito žmogaus akimis, be jokių lūkesčių ir pataikavimų. Tai atpažinus ir indentifikavus, rasite išeitį iš užburto rato. Pakeitus mąstymą ir dėmesio fokusavimo tašką, pradėsite matyti visiškai kitus gyvenimo aspektus. O tai jau ir yra naujos realybės pradžia…

Arturas PangonisPaskaitą skaitys Artūras Pangonis

Lektorius apie save: “Eilę metų, studijavau įvairias mitybos sritis, nuo ajurvedos, vegetarizmo, veganizmo, žaliavalgystės iki badavimo praktikų. Buvau pradėjęs studijuoti ir gilinti žinias kinų medicinoje. Daug skaičiau apie teigiamą mąstymą, pozityvumą, gilinausi į garsių asmenybių gyvenimo istorijas, ieškojau atsakymų. Bet šito man nepakako, atrodė, kad už viso to slypi kažkas daugiau… Tada ir pradėjau domėtis žmogaus protinėmis ir pasąmonės galimybėmis, bei kūno energijos galia. Pradėjau nuo Reiki kursų, įvairių energetinių gydymo praktikų, toliau gilinausi į mokslines bei alternatyvaus pažinimo žinias. Ir netikėtai atradau šiuolaikinę kvantinę fiziką ir jos atrastus faktus, kur apjungta senovės išmintis ir  šiuolaikinis pažangus mokslas.  Sekantis kardinalus pokyčių žingsnis buvo M.Niutono hipnozės instituto atradimai, kadangi visą laiką norėjau ne tik išgirsti, bet ir paliesti, norėjau mokslinio patvirtinimo gautai informacijai užtvirtinti… Pradėjau mokytis hipnoterapijos pagrindų, paskui dar atsirado dar gilesnė regresinė hipnozė, dar gyvendamas Anglijoje pradėjau dirbti toje srityje. Daug dirbu su žmonių sveikatos ir emocinėmis problemomis. Eile metų vedu paskaitas ir mokymus, apie unikalius mūsų kūnų sugebėjimus pasveikti. Eilę metų vedžiau  “Baimės nugalėjimo” praktines paskaitas, tai dar labiau pagilino mano žinias, apie mūsų pasąmonės pasaulį, kaip jį programuoti, kaip su juo dirbti… Ir toliau gaunu patvirtinimų, kad visos ribos kyla iš mūsų mąstymo ribotumo ir žinių trūkumo. Pradėjau visiškai kitaip suvokti mūsų kūnus, fizinę realybę, ir patį gyvenimą. Atėjo visiškas aiškumas, kur buvo seniau prieštaravimai…”

Paskaitos kaina – 15 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.