+37069800058

Hormonų Jogos Terapijos seminaras-praktikumas moterims su Aušra Žemaite

Hormonų Jogos Terapijos seminaras-praktikumas moterims su Aušra Žemaite

Hormonų Jogos Terapijos seminaras-praktikumas moterims su Aušra Žemaite

Seminaras vyks 2019 m. birželio 10 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., „Baltojo Lotoso namuose“, adresu V. Grybo g. 17 (Antakalnis), Vilniuje. (http://www.baltojolotosonamai.lt/kontaktai/ )

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Hormonų Joga moterims – tai rytų holistinių praktikų, pagrįstų šiuolaikinio mokslo įrodymais, sistema. Jos tikslas yra saugiai subalansuoti, atstatyti ir palaikyti optimalų hormonų lygį moters organizme. Tai dinaminių (Hatha, Kundalini) jogos pratimų, kvėpavimo technikų, Tibeto energinių technikų organizuota visuma, skirta suaktyvinti  ir subalansuoti tokias endokrinines liaukas kaip kiaušidės, skydliaukė, hipofizė, kankorėžinė liauka, antinksčiai ir kt. Hormonų Jogos praktika tinka visoms moterų amžiaus grupėms, praktikavusioms ir visai nepraktikavusioms jogos.

Hormonų Jogos Terapija ypač aktuali ir naudinga:

  • Esant pre-menopauzės, menopauzės ir post-menopauzės simptomams, taip pat esant menstruaciniams skausmams;
  • Vaisingumo skatinimui;
  • Emociniam disbalansui (nemigai, nuotaikų kaitai ir pan.) koreguoti;
  • Skundžiantis galvos, sąnarių skausmais taip pat osteoporozės profilaktikai;
  • Toms, kurios yra nusiteikusios pasakyti „viso gero“ žemam libido lygiui.

Seminaro-praktikumo metu mokysitės teisingai ir tiksliai atlikti jogos pratimų seką, suderintą su kvėpavimo bei Tibeto energijų valdymo technikomis.

Antrojoje seminaro dalyje išmoksite kvėpavimo pratimų, skirtų stresui, nerimui mažinti, nes pastovus stresas yra „priešas Nr.1” hormonų  veiklos balansui mūsų organizme.

Kaip yra sakęs garsusis jogos mokytojas Pattabhi Jois „Joga yra 90 % praktikos ir tik 1 % teorijos”, todėl mes didžiąją seminaro laiko dalį skirsime praktikai ant kilimėlio.

Tereikia kūno nevaržančių drabužių. Praktikuosime be avalynės. Kilimėliai bus salėje. Po seminaro kiekviena iš Jūsų galės savarankiškai praktikuotis namuose.

Hormonų Jogos Terapijos kūrėja ir praktikuotoja visame pasaulyje žinoma jogos terapijos Mokytoja Dinah Rodrigues. Ji yra šiuo metu aktyvi devyniasdešimtmetė, besidžiaugianti turiningu  gyvenimu. Aušra Žemaitė pas ją asmeniškai mokėsi ir įgijo reikiamą kvalifikaciją mokyti bei vesti Hormonų Jogos Terapijos užsiėmimus .

Hormonų Jogos Terapijos tikslas yra per trumpiausią laiką (žinoma, tik patiems praktikuojant) atstatyti, subalansuoti  ir palaikyti optimalų hormonų lygį mūsų organizme.

Plačiau apie Hormonų Jogos terapiją >>> 

Ausra ZemaiteSeminarą ves Aušra Žemaitė – E-RYT200, RYT500, sertifikuota Hormonų Jogos Terapijos mokytoja, tarptautinio jogos aljanso narė, tarptautinės jogos terapijos asociacijos (TJTA) narė, jogą praktikuojanti daugiau nei dešimt metų. Jogos mokymą bei jogos terapiją studijavo Indijoje, Italijoje, Vokietijoje, JAV, Olandijoje.

 

 

Seminaro-praktikumo kaina – 20 Eur. Atsiskaitymas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.