+37069800058

Nijolės Koskienės paskaita “Kaip išlaikyti sveikas smegenis?”

Nijolės Koskienės paskaita “Kaip išlaikyti sveikas smegenis?”

Nijolės Koskienės paskaita “Kaip išlaikyti sveikas smegenis?”

Seminaras vyks 2019 m. gegužės 20 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje. DĖMESIO! Renginys atšauktas.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Jūsų dėmesiui Nijolės Koskienės paskaita “Kaip išlaikyti sveikas smegenis?” arba “Sugadintų smegenų epidemija: nuo depresijos iki Alzheimerio”.

 

Dr.Mark Hyman, New York Times bestselerių, kaip antai knygos „Broken Brain“ („Sugadintos smegenys“) autorius, kalba apie pasaulinę pažeistų, sužalotų smegenų epidemiją, pradedant nuo dramatiško autistų vaikų daugėjimo iki hyperkatyvumo ir dėmesio stokos sindromo, depresijos, nerimo, demencijos, Alzheimerio ir kitų vadinamųjų „proto“ negalių augimo. Tačiau ar iš tiesų tai proto, smegenų ligos?

  • Ar tiesa, kad tokių ligų, kaip Alzheimeris, depresija, autizmas nėra? Kad tai tik panašių simptomų pavadinimai?
  • Ar tiesa, kad 99, 6 proc. vaistų nuo Alzheimerio neveikia?
  • Ar tikrai nuo 30 iki 50 proc.žmonių virš 85 metų pasmerkti demencijos ar Alzheimerio diagnozei?
  • Ir ar galime ką nors pakeisti?

Taip taip ir dar kartą taip.

Taigi, kas sargdina mūsų smegenis ir kas jas taiso? Kokios svarbiausios maistinės medžiagos, reikalingos mūsų smegenims? Kokios smegenų sąsajos su žarnynu?

Apie visa tai bus kalbama šioje paskaitoje, parengtoje pagal naujausią funkcinės medicinos gydytojo Dr. Mark Hyman sukurtą dokumentinį serialą “Broken Brain” (“Sugadintos smegenys”), kuriame dalyvauja apie 50 jo kolegų medikų.

Nijole KOskiene

 

Lektorė NIJOLĖ KOSKIENĖ – sveikatos žurnalistė, tinklaraščio www.darneruduo.lt autorė, knygos “Špylkos ir šlepetės” autorė, Neolife kompanijos partnerė, ypatingai domisi anti-aging (jaunatvės išsaugojimo ir gražaus senėjimo) tema.

 

Paskaitos kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>> 

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.