+37069800058

Praktinis seminaras “Nusimesk kilogramus emocijų” su Aušrele Savukyne

Praktinis seminaras “Nusimesk kilogramus emocijų” su Aušrele Savukyne

Praktinis seminaras “Nusimesk kilogramus emocijų” su Aušrele Savukyne

iiSeminaras vyks 2019 m. gegužės 14 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Praktinis seminaras “Nusimesk kilogramus emocijų! Emocijų vaidmuo reguliuojant kūno svorį” su Aušrele Savukyne

Tikriausiai esate išbandę daugybę dietų ir galiausiai visuomet grįžtate prie nesveikos mitybos, blaškydamiesi tarp neprivalgymo ir persivalgymo, nepasitenkinimo ir pataikavimo savo silpnybėms, išdidumo ir kaltės. Tikriausiai Jūs jau pavargote nuo tos „uždrausto maisto“ ir antsvorio naštos.

Kai žmonės nori numesti antsvorį, pirmiausia jie koncentruojasi į mitybą ir sportą. Deja, tai nepadeda, o jei padeda, tai laikinai. Dėmesio koncentravimas tik į tai veda į “jojo” dietų spąstus. Svoris grįžta ir su kaupu. Kviečiu jus nustoti su savuoju kūnu elgtis kaip su priešu, kuris išduos jus priaugdamas svorio, jei kaip reikiant jo nemuštruosite!

Taigi, ne tiek svarbu kaip stipriai jūs ribojate savo mitybą, arba kaip stipriai jūs verčiate save sportuoti. Jei jūs nesusitvarkote su stresu ar kuriomis iš neigiamų emocijų, tuomet metant svorį jums gresia pralaimėjimas.

Teisingas kelias yra išsivaduoti nuo baimės, kaltės ir gėdos, susijusios su jūsų kūnu ir maistu.

Seminaro-praktikumo metu sužinosite, koks svarbus emocijų vaidmuo reguliuojant kūno svorį ir kaip jos neleidžia teisingai maitintis ir sportuoti. Taip – nesėkmės priežastis yra jūsų galvoje.

Nėra geresnio ir greitesnio būdo išsivaduoti iš neigiamų emocijų, priimti save ir savo kūną už Emocinės Laisvės Technikas (ELT). Per vieną vakarą, ne tik išmoksite naudoti ELT kūno svorio reguliavimui bet ir išsivaduosite nuo jūsų sėkmę ribojančių įsitikinimų.

Jei jums nesigauna numesti svorio laikantis dietų, tai išbandykite kažką naujo, kito, radikaliai skirtingo!

Šios seminaro tikslas – nukreipti dėmesį į gilumines priežastis, emocijas, įvykius ir įsitikinimus, kurie trukdo sulieknėti bei pakeisti santykį su savo kūnu ir maistu.

Ausrele SavukyneSeminarą ves AUŠRELĖ SAVUKYNĖ sveikos, holistinės gyvensenos vadovė, Emocinės Laisvės mokyklos įkūrėja. Ji 2007 m. baigė Institute for Integrative Nutrition ir taip pat yra sertifikuota ELT( angl. EFT) ekspertė. (ELT- paprastas ir efektyvus emocijų valdymo būdas- papuliariausia Energetinės Psichologijos šaka.) Eteriniai aliejai yra sudėtinė jos praktikos dalis. Ji gyvena Niujorko priemiestyje Copiague, tačiau jos klientės išsibarstę po visą pasaulį. Jos gyvenimo svajonė padėti moterims tapti tikromis savo gyvenimo šeimininkėmis ir kūrėjomis. Aušrelė savo dėmesį sutelkia į tris pagrindines gyvenimo sritis: asmeninių santykių, karjeros ir finansų, nes tiki, kad šie komponentai stipriai veikia moters fizinę ir emocinę sveikatą.

Seminaro kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>> 

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.