+37069800058

Nauja Jurio Beltės paskaita “Kritinis mąstymas – kas tai, kodėl jis reikalingas ir kaip ji ugdyti“

Nauja Jurio Beltės paskaita “Kritinis mąstymas – kas tai, kodėl jis reikalingas ir kaip ji ugdyti“

Nauja Jurio Beltės paskaita “Kritinis mąstymas – kas tai, kodėl jis reikalingas ir kaip ji ugdyti“

Paskaita vyks 2019 m. balandžio 30 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje. Dėmesio! Paskaita atšaukta.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Gebėjimas kritiškai mąstyti yra vertinamas kaip viena svarbiausių bazinių kompetencijų, pasireiškianti gebėjimu priimti ir patikrinti įvairias prielaidas, analizuoti skirtingus požiūrius, priimti pagrįstus sprendimus, pateikti tinkamus argumentus. Dėl kritinio mąstymo trūkumo gyvename kreivų veidrodžių karalystėje – tikimės stebuklų ir gelbėtojų, nesimokome iš savo klaidų, o savo laiką ir pastangas iššvaistome veltui.

Paskaitos tikslas – suteikti žinių apie kritinį mąstymą ir ugdyti kritinio mąstymo gebėjimus.

Paskaitos metu:

  • Kas yra ir kas nėra kritinis mąstymas?
  • Kada reikia taikyti kritinį mąstymą?
  • Kritinio mąstymo samprata logikos, psichologijos, elgesio ekonomikos požiūriu.
  • Statistika – kritinio mąstymo geriausias draugas.
  • Dažniausiai pasitaikančios mąstymo klaidos.
  • Sprendimų priėmimas kritinio mąstymo požiūriu.
  • Kaip efektyviau priimti sprendimus?
  • Kaip ugdyti kritinį mąstymą?

Juris BeltePaskaitą skaitys JURIS BELTĖ. Jo konsultavimo patirtis nuo 1997 m. (“Lokada”). Verslo vadybos bei psichologijos išsilavinimas, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vadovavimo ir pardavimo patirtis tarptautinėse kompanijose 12 metų – “Stanley slenkančios sistemos” – atstovybės vadovas, “Stora Enso Packaging” – marketingo vadovas. Nuo 2002 m. Medicinos Verslo Akademijos įkūrėjas ir vadovas. Šiuo metu veda mokymus bei konsultuoja pardavimo pajėgų treniravimo, valdymo klausimais. Atliko mokymus ir pardavimo pajėgų treniravimą kompanijoms: „Omnitel“, „Finasta“, „Nabukas“, „Abbott“, „NaturProdukt Vilnius“, „Nycomed“, „Ipsen“, „Sandoz“, „Corpus Medica“, „Walmark“ ir kt. Nuolat dėsto Medicinos atstovų mokykloje.

 Paskaitos kaina – 15 eurų. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.