+37069800058

Paskaita „Pinigų energijos priėmimas“ su Natalja Balinskaja

Paskaita „Pinigų energijos priėmimas“ su Natalja Balinskaja

Paskaita „Pinigų energijos priėmimas“ su Natalja Balinskaja

Paskaita vyks:  2019 m. balandžio 15 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>

Paskaita „Pinigų energijos priėmimas“ su Natalja Balinskaja

Vienas ir klestėjimo rodiklių – pakankamas pinigų kiekis šeimoje, kuris užtikrina poreikių ir norų patenkinimą. Jeigu Jums visko pakanka, esate patenkinta savo gyvenimo sąlygomis, santykiais, darbu – sveikinu ir perspėju, kad ši paskaita ne Jums.

O jeigu jaučiate, kad tikrai esate verta geresnio materialaus gyvenimo – be skolų, nerimo dėl mokesčių, arimo nemėgstamame darbe, pretenzijų vyrui, tada tikrai pasistengsiu Jums padėti.

Teks pakeisti pasąmonės programas: nuostatas, įsitikinimus, požiūrį į pinigus, į turtą ir gausą, kurie valdo Jūsų kasdienį gyvenimą.
– Kas tas programas Jums įdiegė?
– Ar jos tikrai naudingos Jums?
– Kodėl Jūsų pasąmonė jų nepaleidžia, juk viskas paseno, nuvertėjo, neatlieka savo užduoties ir netgi žalinga?

Teks kurti naują gyvenimo vaizdą:
– Naujas nuostatas, kurios bus visapusiškai naudingos ir Jums, ir visuomenei.
– Kelti pasąmonėje savo vertės suvokimą.
– Ruošti protą kilimui į naują, aukštesnį gyvenimo lygį.
– Pačiai ruoštis naujam gyvenimui – turtingam ir klestinčiam.

Deja, teks keisti nusistovėjusius įpročius, o tai reiškia – pasišalinti iš komforto zonos ir pamiršti visus atsikalbinėjimus kodėl iki šiol jums kažko trūko. O tai reiškia – leisti sau priimti pinigų energiją ir didinti savo turto priėmimo talpą.

Paskaitos bonusas Jums – įvairūs naudingi prietarai kaip pritraukti pinigus į namus ir piniginę, juk visos moterys yra burtininkės ir energijų valdovės 🙂 (tik niekam neprasitarkite).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Natalja BalainskajaPaskaitą skaitys NATALJA BALINSKAJA – puslapio „Laimingų Moterų Pasaulis“ kūrėja, moteriškumo ir tarpusavio santykių konsultantė, paskaitų lektorė.

Lektorė apie save: „Esu Moteris, labai tuo džiaugiuosi. Taip pat mylinti žmona ir mama. Visą gyvenimą mokausi kurti santykius su vyru, dukra, su artimaisiais ir aplinkiniais. Daugiau kaip  20 metų dirbau su žmonėmis, dalyvavau daugelyje mokymų ir seminarų tikslų siekimo, motyvavimo, koučingo, vadovavimo temomis. Tačiau gyvenimas nušvito visai kitomis spalvomis, kai 2013 m. susipažinau su Rytų psichologija. Nuo to laiko kasdien sužinau kažką naujo, nuolatos nagrinėju, skaitau Vedų filosofų darbus, klausau paskaitų, kuriose randu atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tai tapo pagrindu studijuoti ir šiuolaikinės psichologijos mokslus giliau ir išsamiau, apjungti jų išmintį, nuolatos tobulėti ir vystytis. Nuo 2014 m. dalinuosi žiniomis su moterimis Facebook paskyroje “Laimingų Moterų Pasaulis”, puslapyje www.laimingumoterupasaulis.lt  ir paskaitose, kuriose įkvėpiu moteris mylėti save, savo sutuoktinį, vaikus, tėvus, taip pat savo namus ir veiklas. Gyventi vedamai širdies.“

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.