+37069800058

Seminaras “ŽYDŲ PEDAGOGIKA. Kaip auginami genijai ir milijonieriai?” su G. Drukteiniu

Seminaras “ŽYDŲ PEDAGOGIKA. Kaip auginami genijai ir milijonieriai?” su G. Drukteiniu

Seminaras “ŽYDŲ PEDAGOGIKA. Kaip auginami genijai ir milijonieriai?” su G. Drukteiniu

Seminaras vyks 2019 m. balandžio 8 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Pati sėkmingiausia pasaulyje tauta – žydai, garsėjantys pasiekimais bet kurioje srityje, į kurią tik teikiasi pareikšti savo ambicijas (verslas, mokslas, kultūra ir menas, karyba, filosofija ir t.t.), pasižymi ir ypatinga pedagogine doktrina, skatinančia ir ugdančia savimi pasitikinčią, įvairiapusę, stiprią, šmaikščią, lanksčią ir mokančią priimti sprendimus asmenybę. Skirtingai nuo „krikščioniškosios-dogmatinės“ švietimo doktrinos, kitaip vadinamos „konstruojamos realybės platforma“, šiuo metu dominuojančios mūsų visuomenėje, žydai savo vaikų auklėjimui ir švietimui taiko „judėjiškąją-kvestionavimo“ sistemą, kitaip vadinamą „atrsatso realybės platforma“. Skirtumas tarp šių sistemų akivaizdus, ypač įvertinus neproporcingai didelį žydų kiekį pasaulio raidos procesuose, lyginant su kitų tautų atstovais. Klausimas Jums – ar Jūsų vaikas gali būti toks pat sėkmingas, kaip žydai?

Seminare bus apžvelgiama:

  • Istorinė perspektyva – švietimo reikšmė žydų tautai, kodėl ir kaip švietimas sąlygoja asmeninę ir bendruomenės sėkmę?
  • Pedagoginė doktrina pagal Talmudą – keturi „didieji“ mokymosi principai.
  • Kai į klausimą atsakoma klausimu: „klausimo galios“ koncepcija.
  • Į ką nukreipta žydo mąstysena: kas yra „žydiškos profesijos“ – ir kodėl?
  • „Vaikas-šeimos karalius“ koncepcija.
  • Mokymosi procesas: matomi ir girdimi vaikai.
  • „Tu negali būti viskuo, bet gali būti bet kuo“.
  • Kodėl žydų vaikai neskatinami komandinei veiklai ir ugdomi individualiomis veiklomis, tokioms kaip šachmatai ar smuikas?
  • Kaip ugdoma žydiška ego ir savigarba?
  • Kaip baudžiami žydų vaikai?

Seminarą veda: Giedrius Drukteinis – žurnalistas, rašytojas, etiketo specialistas, nuolatinis žurnalų straipsnių autorius, lektorius, konsultantas ir televizijos laidų vedėjas.

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.