+37069800058

Kristinos Bondar paskaita “Cukraus detoksas. Fizinė ir emocinė priklausomybė nuo maisto”

Kristinos Bondar paskaita “Cukraus detoksas. Fizinė ir emocinė priklausomybė nuo maisto”

Kristinos Bondar paskaita “Cukraus detoksas. Fizinė ir emocinė priklausomybė nuo maisto”

Seminaras vyks 2019 m. kovo 25 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorės Kristinos Bondar paskaitą “Cukraus detoksas. Fizinė ir emocinė priklausomybė nuo maisto. Kaip išsigydyti visas ligas, atsikratyti priklausomybių ir jaustis puikiai?”

Mitybos specialistė Kristina Bondar visuomet domėjosi sveika mityba, tačiau daugiau paviršutiniškai. Ji tikėjo skambiomis frazėmis, kad „sveika šitas“, „nesveika anas“, visiškai nesuprasdama kodėl ir dažnai pasirinkdama tą nuomonę, kuri jai pačiai atrodydavo patrauklesnė, bet ne būtinai būdavo tiesa.

„Nors ir norėjau numesti svorio, rimti pokyčiai prasidėjo visiškai sustreikavus sveikatai. Ėmiau rimtai domėtis, kas yra sveika, o kas ne, kaip produktai veikia organizmą. Perskaičiau begales knygų, straipsnių, pasaulio medikų ir holistinės sveikatos šalininkų nuomonių. Jų buvo tiek daug, visos labai skirtingos, todėl informaciją tikrinau su oficialiais moksliniais tyrimais. Akivaizdu, kad tyrimai, patvirtinantys mūsų šiuolaikinės mitybos kenksmingumą, seniai atlikti ir jų rezultatai – vienareikšmiški“, – sako Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė.

„Detokso programa, kurią susidariau remiantis rastais duomenimis, grąžino mane į gyvenimą. Niekad nemaniau, kad galiu jaustis taip gerai. Kai organizmas išvaduojamas iš nuodų, kenksmingų produktų, paslėptų alergenų, jis atsistato, pasveiksta, sustiprėja imuninė sistema. Mano artimieji ir draugai negailėjo gerų atsiliepimų išbandę šią programą – pagerėjo jų savijauta, sveikata, sveikai nukrito svoris“, – rezultatais džiaugiasi knygos “Cukraus detoksas” autorė.

I SEMINARO DALIS. Fizinė priklausomybė nuo maisto. Cukraus detoksas.

  • Kaip atsiranda fizinė priklausomybė nuo maisto?
  • Pavojingas maistas: šių dienų mitybos aktualijos, kurie produktai yra nuodingi ir pavojingi sveikatai, ko labiausiai reiktų vengti, norint būti sveikiems ir ką valgyti; kaip pasirinkti produktus, kaip maitintis, kad organizmas gautų naudingų medžiagų.
  • Rafinuoto cukraus poveikis sveikatai, kuo jį pakeisti. Kiti rafinuoti produktai: miltai, riebalai.
  • Lėtinės, odos ligos, energijos stoka ir prasta savijauta – kaip jų atsikratyti natūraliai.
  • Slaptieji alergenai ir jų poveikis sveikatai. Detokso svarba organizmui. Autorinės, mokslu paremtos programos „Cukraus detoksas“ pristatymas.

II SEMINARO DALIS. Emocinė priklausomybė nuo maisto.

  • Kaip ir kodėl atsiranda emocinė priklausomybė nuo maisto, persivalgymas, trauka tam tikriems produktams
  • Socialiniai modeliai ir elgesys šeimoje, skatinantis emocinį valgymą.
  • Kodėl tam tikros ligos vadinamos „nepagydomomis“ ir kaip jomis susergame? Kaip jas gydyti ir jų išvengti?
  • Kaip rasti emocinio valgymo ir kitų priklausomybių priežastis, keisti įpročius sveikais? Žvilgsnis į save, praktikos, padedančios atsikratyti visų priklausomybių.

Kristina BondarApie lektorę: Prieš metus prie Lietuvos sveikuolių sąjungos prisijungusi vilnietė Kristina Bondar (37 m.) šiais metais paskelbta 2018 metų sveikuole. Pradėjusi nuo savanorystės viešinant sveiko maisto receptus www.sveikuoliai.lt, Kristina 2019 m. pasitinka kaip Lietuvos sveikuolių sąjungos lektorė. Moteris 2018 m. išleido moksliniais tyrimais paremtą knygą „Cukraus detoksas“, dalyvauja TV ir radijo laidose, rašo aktualius straipsnius sveikos mitybos tema, rengia populiarius iššūkius, skatinančius rinktis sveikesnę mitybą, veda paskaitas ir praktinius seminarus. Cukraus detokso programa per 2018 m. metus padėjo pagerinti savijautą, numesti svorio ir atsikratyti įvairių negalavimų šimtams žmonių. Programą giria medikai, į sveikuolių el. paštą plūsta sėkmės istorijos, kurias netrukus publikuosime. Fotografė, tinklaraščio „jolielilly.com“ bendraautorė, kuriai išlaikyti grožį ir jaunystę padeda sveiko gyvenimo įpročiai. Kardinaliai pertvarkiusi savo mitybą, perėjusi prie sveiko gyvenimo būdo, ji sukūrė savo detoksikacijos  programą ir šiandien įveikti sveikatos sutrikimus padeda ir kitiems.

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.