+37069800058

Nauja R. Štaro paskaita “Įsižeminimas – svarbiausias kada nors padarytas atradimas apie sveikatą!”

Nauja R. Štaro paskaita “Įsižeminimas – svarbiausias kada nors padarytas atradimas apie sveikatą!”

Nauja R. Štaro paskaita “Įsižeminimas – svarbiausias kada nors padarytas atradimas apie sveikatą!”

Paskaita vyks:  2019 m. kovo 18 d. (pirmadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., adresu Konstitucijos pr. 12 (Pastate priešais CUP’ą trečią aukštą, “Redakcijos OBZOR” įėjimas, II a., 24 kab.), Vilniuje.

Paskaitos metu lektorius pasidalins pirmąja praktine savo ir šeimos narių įžeminimo patirtimi. Už šį atradimą turime būti dėkingi Klintui Oberiui.

Daugelis iš mūsų yra girdėję, o galbūt ir patyrė nuostabų Žemės poveikį sveikatai, kai teko pasivaikščioti basomis. Netgi palyginti trumpą laiką (apie 30 min.) pasivaikščiojus po pievą ar paplūdimį basomis, grįžta gera nuotaika, atsiranda jėgų, tampi žvalesnis. Taip pasireiškia Žemės gydomoji galia, kurią mes įsileidžiame atkūrę nutrūkusį ryšį su Žeme. Įsižeminimas – tai kontaktas su Žemės paviršiumi ir su jo natūraliu elektros krūviu, kuris daro įtaką žmogaus organizmui, visų pirma – slopina uždegiminius procesus. O uždegiminiai procesai yra faktiškai visų chroniškų ligų priežastis. Uždegimai taip pat skatina ląstelių senėjimą.

Seniau žmonės daug vaikščiojo basi ir per pėdas sėmėsi Žemės jėgos. Bet dabar vaikščiojimas basomis kojomis yra retas dalykas. Avime batus, kurių padai pagaminti iš sintetinių elektros nepraleidžiančių medžiagų, namuose vaikštome sintetiniais kilimais ir miegame lovose su sintetine patalyne. Todėl šiuolaikiniame civilizuotame pasaulyje, dar ir gyvenant gana atšiaurioje gamtinėje zonoje, iškyla keli aktualūs klausimai – kaip neprarasti ryšio su Žeme žiemą, dėvint avalynę sintetiniais padais, arba 8 valandas praleidžiant „sintetinėje“ darbovietės aplinkoje? Į šiuos klausimus bus atsakyta paskaitoje.

Susisieję su natūraliu žemės paviršiaus krūviu lauke ar patalpose, atkursime kūno elektrinį lauką, o tai teigiamai paveiks visą organizmą. Štai kas tada įvyks:

  • Susilpnės ar visai liausis uždegiminiai procesai;
  • Susilpnės ar išnyks įvairios kilmės chroniški skausmai;
  • Susilpnės ar išnyks chroniškas nuovargis;
  • Pagerės kraujo apytaka ir ląstelių aprūpinimas maisto medžiagomis;
  • Sumažės patiriamo streso lygis;
  • Pagerės miegas;
  • Sustiprės organizmo energija;
  • Pradės greičiau gyti įvairios žaizdos;
  • Sustiprės imuninė sistema.

Taip pat paskaitoje sužinosite, ko galima tikėtis iš įsižeminimo, praktikuojant jį metus ar ilgiau.

Remigijus Staras

Paskaitą skaitys lektorius, praktikas REMIGIJUS ŠTARAS

Remigijus Štaras apie save: „Esu savamokslis, jokių titulų ir „antpečių“ neturintis lektorius-praktikas. Tiesiog taip susiklostė, kad mano paties ir artimųjų žmonių sveikatos problemos privertė ieškoti išeičių iš tokių padėčių, kuriose ortodoksinė medicina padėti mažai galėjo. Kaip ir dauguma panašių į mane entuziastų, pradėjau skaityti P.Brego, H.Šeltono, G.Malachovo, A.Malovičko, K.Vaištarienės bei kitų tuometinį mano suvokimo lygį atitikusių natūropatų knygas ir naudotis jų rekomendacijomis. Kiek vėliau susipažinau su F.Batmanghelidžo darbais apie vandens ir druskos poveikį organizmui, su N.Semionovos, O.Jelisejevos, T.Sviščiovos, H.Klark atradimais parazitologijos srityje. Neišdildomą įspūdį paliko originalūs N.Druzjako darbai apie ilgaamžiškumą ir rūgščių-šarmų pusiausvyros poveikį mūsų organizmui. Šio autoriaus dėka 2014 m. per rekordiškai trumpą laikotarpį išsigydžiau apie 30 metų kamavusią opaligę. Teko susipažinti ir su subtiliosiomis ligų priežastimis, aprašytomis puikiose L.Viilmos, D.Trockio knygose”.

Paskaitos kaina – 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>> Tel. 8-698-00058

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.