+37069800058

Paskaita “Moteriškos aprangos sakralinė prasmė” su Natalja Balinskaja

Paskaita “Moteriškos aprangos sakralinė prasmė” su Natalja Balinskaja

Paskaita “Moteriškos aprangos sakralinė prasmė” su Natalja Balinskaja

Paskaita vyks:  2019 m. kovo 4 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>

Paskaita skirta visoms merginoms ir moterims, kurios nenori būti „kaip visi“, kurios nenori būti belytėmis „unisex” būtybėmis, tačiau net nenutuokia, kaip šiuolaikinė mada kovoja su moteriškumu, kaip žaloja mūsų psichiką ir sveikatą. Nes išorė, pasirodo, ir pasako apie moterį išsamiau, negu mums gali pasirodyti, ir stipriai veikia mus subtiliajame lygmenyje.

Dažniausiai moterys dėvi:
* aprangą, kuri vyrus labai gundo, tačiau ardo moters subtilųjį kūną, išsekina psichiškai.
* arba tokią, kuri vyrus gąsdina, ir kenkia pačioms moterims – didina vyriškų hormonų kiekį, atima moteriškumą.
* o yra tokia apranga, kuri suteikia jėgų, pripildo energijos, pozityviai veikia ir mus pačias ir aplinkiniams sukelia norą mums padėti, mumis grožėtis ir rūpintis ir nuo kurios vyrai įsimyli, kuri juos sužavi.

Paskaitoje atskleisiu:
– Kaip apranga saugo arba ardo mūsų energiją, mūsų subtilųjį kūną;
– Kaip mus veikia spalvos, raštai ir netgi siūlės ir klostės;
– Kaip mūsų išvaizda veikia aplinkinius;
– Kodėl mums reikia tiek daug įvairios aprangos ir papuošalų;
– Ir dar daug visokių subtilybių 🙂

Aš tikiuosi, kad po paskaitos Jūs daugiau nebeleisite pinigų tokiems drabužiams, kurie kenkia Jums ir Jūsų prigimčiai. Ir tokiems, kurie gąsdina vyrus. Nes aš Jus įkvėpsiu rūpintis ir mylėti save visapusiškai.
Metų pradžia – puikus metas peržiūrėti savo spintą ir pradėti naują gyvenimą, Laimingos Moters gyvenimą!

Su meile, Natalja Balinskaja
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Natalja BalainskajaPaskaita skaitys NATALJA BALINSKAJA – puslapio „Laimingų Moterų Pasaulis“ kūrėja, moteriškumo ir tarpusavio santykių konsultantė, paskaitų lektorė.

Lektorė apie save: „Esu Moteris, labai tuo džiaugiuosi. Taip pat mylinti žmona ir mama. Visą gyvenimą mokausi kurti santykius su vyru, dukra, su artimaisiais ir aplinkiniais. Daugiau kaip  20 metų dirbau su žmonėmis, dalyvavau daugelyje mokymų ir seminarų tikslų siekimo, motyvavimo, koučingo, vadovavimo temomis. Tačiau gyvenimas nušvito visai kitomis spalvomis, kai 2013 m. susipažinau su Rytų psichologija. Nuo to laiko kasdien sužinau kažką naujo, nuolatos nagrinėju, skaitau Vedų filosofų darbus, klausau paskaitų, kuriose randu atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tai tapo pagrindu studijuoti ir šiuolaikinės psichologijos mokslus giliau ir išsamiau, apjungti jų išmintį, nuolatos tobulėti ir vystytis. Nuo 2014 m. dalinuosi žiniomis su moterimis Facebook paskyroje “Laimingų Moterų Pasaulis”, puslapyje www.laimingumoterupasaulis.lt  ir paskaitose, kuriose įkvėpiu moteris mylėti save, savo sutuoktinį, vaikus, tėvus, taip pat savo namus ir veiklas. Gyventi vedamai širdies.“

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.