+37069800058

Seminaras “Vidinio resurso norimiems pokyčiams atradimas Fototerapijos pagalba” su G.Davainiene

Seminaras “Vidinio resurso norimiems pokyčiams atradimas Fototerapijos pagalba” su G.Davainiene

Seminaras “Vidinio resurso norimiems pokyčiams atradimas Fototerapijos pagalba” su G.Davainiene

Praktinis seminaras vyks 2019 m. vasario 5 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Seminaro metu praktiškai susipažinsite su fototerapijos metodu „Fotoprojekcija“, naudojant specialias nuotraukas ir žymios psichologės, dailės terapeutės Judy Weiser (Kanada) klausimyną kartu su neratyvinio pasakojimo istorijomis bei menine kūrybine veikla.

“Ruošdama aprašymą šiam seminarui vis svarsčiau: “Kaip gi aprašyti Fotoprojekcijos metodą, kad žmogus iš tiesų suprastų jo naudingumą?”. Tai tikrai sunkoka padaryti, nes tik asmeninio patyrimo dėka įmanoma suprasti kokią naudą gausi atlikus šią ypatingą psichodiagnostiką. Fototerapijos metu dažnai iš pasąmonės išnyra patys netikėčiausi dalykai: giliai pasislėpusios sielos žaizdos, vidiniai stabdžiai, blokai, nuoskaudos, neatleidimas, įvairiausios baimės, abejonės, netikėčiausi jausmai, pyktis, gal net vidinė agresija, nes kiekviena nuotrauka iššaukia mūsų sieloje tam tikrą reakciją – pažadina tam tikrus jausmus, emocijas, asociacijas, prisiminimus, mintis. Ir visa tai galima panaudoti su tikslu savęs pažinimo, išsprendimo tam tikrų psichologinių problemų. O svarbiausia, kad galima atrasti vidinį pozityvų resursą ir kažką iš savo vidinių blokų pagaliau paleisti. Turite galimybę atrasti savyje tai, kas Jums trukdo džiaugtis gyvenimu, kas stabdo judėti pirmyn, veikti, siekti ir su tuo pagaliau atsisveikinti.

“Fotoprojekcija”  tai ypatingas dailės terapijos metodas, turintis aukštą psichodiagnostinę, terapinę bei meninę vertę, yra puikiai tinkantis asmeninei psichodiagnostikai. Šis metodas padeda ištirti platų dalyvio išgyvenimų ir problemų spektrą; skatina introspekciją, sąmoningą savo jausmų, tarpasmeninių santykių ir elgesio suvokimą, išraišką bei optimizavimą; leidžia atrasti asmeninius resursus, pagerinti gyvenimo kokybę.

Terapija fotografijų pagalba padeda:

  1. Pakelti savo gyvenimo kokybę.
  2. Labiau pažinti ir suvokti save: savo mintis, jausmus, įsivaizdavimus, atrasti kompleksus, galimybes, pozityvius vidinius resursus.
  3. Pakelti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Atrasti ir priimti tikrąjį save.
  4. Išsilaisvinti nuo stereotipų, mąstymo šablonų, kaltės jausmo ir nuoskaudų.
  5. Pažadinti ir vystyti savo kūrybinį pradą.
  6. Būti “čia ir dabar” bei suvokti dabarties momentą.
  7. Pagerinti santykius su kitais žmonėmis ir su pačiu savimi.
  8. Išspręsti tam tikras psichologines problemas.

Šis seminaras skirtas visiems, besidomintiems meno terapija ir norintiems atlikti asmeninę psichodiagnostiką, kad įvertinti savo esamą gyvenimišką situaciją ir atrasti vidinius resursus savo gyvenimo pokyčiams, vardan savo gerovės ir laimingesnio gyvenimo. Tad jeigu jaučiate, kad kažkas Jūsų gyvenime yra ne taip, kaip Jums norėtųsi, jei norite vidinės laisvės, ramybės, harmoningo gyvenimo ir realių pokyčių, tuomet šis seminaras kaip tik Jums.” Gintarė Davainienė

Dėmesio! Su savimi turėkite: pieštukus, kreideles arba flomasterius.

Gintare DavainieneSeminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, „Reiki“ metodų praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, pašaukimo, veiklos sielai atradimo, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Seminaro kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.