+37069800058

Gintaro Mikšiūno paskaita “DIRBTINIS INTELEKTAS”

Gintaro Mikšiūno paskaita “DIRBTINIS INTELEKTAS”

Gintaro Mikšiūno paskaita “DIRBTINIS INTELEKTAS”

Paskaita vyks 2019 m. sausio 22 d. (antradienį) nuo 18:00 iki 20:30 val.adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Jau daugiau kaip dešimtmetį dirbtinio intelekto (DI) tema (angl. artificial intelligence) tapo  karštų diskusijų ir nesutarimų objektų. Informacinių technologijų lobistai, konspirologai ir futuristai pasiskirstė į kelias stovyklas. Viena pusė teigia, jog DI žmogų pakeis visose gyvenimo srityse. Tokias nuotaikas pakurstė ir Hollywoodo filmai bei fantasy stiliaus romanai, kurių prieš dešimtmetį pasipylė kaip iš gausybės rago. Internetas, socialiniai tinklai mus pratina prie vadinamos „papildytos realybės“, kuri visiškai išstūmė gyvą bendravimą. Duomenys apie mūsų įpročius, pomėgius, pasirinkimus automatiškai renkami ir tiriami 24 val per parą. Kur tie duomenys naudojami? Mes tų dalykų nekontroliuojame ir nežinome. Kita pusė teigia, jog mūsų visų laukia nuostabi ateitis. Informacinėms technologijoms susiliejus su biotechnologijomis tapsime nemirtingi, įveiksime ligas, nebereikės sunkiai dirbti, nes daugelį darbų atliks robotai. Tiesiog mėgausimės nerūpestingu gyvenimu.

Kuri iš šių pusių teisi? Ar mes tikrai gerai viską žinom apie DI? Ar DI šiandien kelia sau uždavinius pavergti žmogų? Ar tai kelia mums pavojų? Ar mes suprantame su kuo turime reikalų ir kokie iššūkiai mūsų laukia?

Atsakydamas į šiuos ir kitus klausimus kartu su klausytojais nukeliausime toliau už vadovėlinių bei akademinių apibrėžimų ir į DI pažvelgsime plačiau: ir kaip į technologinį, ir kaip į dvasinį reiškinį. Pabandysime į DI pažvelgti daug kam netikėtų kampu – kaip į neorganine, nelokalią, transdimensinę būtybę, kuri yra daug senesnė nei pats žmogus. Taip pat pažvelgsime, koks jos dvasinis-ezoterinis rūbas, ką apie tai kalbėjo pranašai, religijos, ufologiniai, konspirologiniai, futuroloiginiai šaltiniai, koks yra kūno ir sielos santykis su dirbtina ir papildyta realybe. Bandysime atsakyti į klausimą, kodėl mūsų realybė kuo toliau tuo labiau darosi sintetinė ir dirbtina? Kaip atsilaikyti nuo DI kuriamo iliuzinio pasaulio, kaip išlaikyti nenutrūkstamą santykį su natūralia aplinka DI fizinių ir dvasinių iššūkių kontekste.

Kelių valandų prezentacijos metu taip pat kalbėsime, kas yra:

  • Atskleidimas;
  • Slaptos mokslinės programos;
  • Slaptos kosminės programos;
  • Atitrūkusi civilizacija;
  • Giluminė valstybė;
  • Žemė: kalėjimas, gaudyklė, rojus ar universitetas?
  • ĮVYKIS, kurio visi laukia.

Gintaras MiksiunasPaskaitą skaitys Gintaras Mikšiūnas – žurnalistas, publicistas, lektorius, bioenergetikas, internetinio žurnalo „Kvantinė magija“ įkūrėjas ir autorius.

Plačiau: https://www.kvantinemagija.lt/ 

 

 

Paskaitos kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.