+37069800058

Nauja A. Pangonio paskaita “Kokią naudą mums duoda meditacija?”

Nauja A. Pangonio paskaita “Kokią naudą mums duoda meditacija?”

Nauja A. Pangonio paskaita “Kokią naudą mums duoda meditacija?”

Paskaita vyks 2019 m. sausio 21 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į naują Artūro Pangonio paskaitą “Ką mums duoda meditacija? Kaip medituojant patirti daugiau naudos?”

“Meditacija – tai labai svarbus aspektas šiuolaikiniam skubančiam žmogui, tai būdas kaip nurimti, sumažinti stresą, ar visiškai jo nepatirti. Į šiuos ir daugelį kitų klausimų, susijusių su meditacija, atsakysiu paskaitos metu. Jau kelerius metus medituoju pats ir mano darbas susijęs tiesiogiai su meditacija. Dirbdamas hipnoterapiautu, įgijau patirties, kaip tiesiogiai ir greitai patekti į žmogaus pasąmonę, kur slypi visi mums rūpimi atsakymai ir klausimai. Hipnotransas labai panašus į meditacinę būseną, todėl dirbdamas su žmonėmis šitą praktiką tiesiogiai taikydavau ir ant savęs, tai padėdavo gėriau pasinerti į meditacinę būseną. Per praktiką ir bandymus artėja rezultatai, kurie pamažu pradėjo duoti naudos.

Kas yra meditacija? Budizmo tradicijoje “medituoti”, tai suvokti, kas iš tikrųjų vyksta. Kai susiliečiame su teigiamais, maloniais, įdomiais ir jėgų teikiančiais dalykais, galime daugiau su jais sąveikauti, juos sąmoningai panaudoti. Mūsų sąmoningumas tada plečiasi. Tibetiečių kalba žodžio “medituoti” atitikmuo reiškia „pažinti“. Tai galima vartoti, kaip savistabos ir saviugdos sinonimą. Šiaip ar taip, pažinti bet kokį objektą ar reiškinį galime tik būdami su juo, jį stebėdami…

Medituodami patiriame tokį virsmą: liaujamės būti veikėjai ir tampame veikėjais-stebėtojais. Pametame laiko pojūtį. Užmirštame išorinius dirgiklius. Mums užmerkus akis, informacijos srautas iš išorinio pasaulio sumažėja ir galvos smegenų žievei lengviau liautis mąsčius bei analizavus.Taigi analitinio proto veikla ima slopti, sykiu nurimsta galvos smegenų žievės elektrinis aktyvumas. Ramiai suteikdami dėmesį į savo vidų, savaime sužadiname priekakčio žievę, kuri nuslopina sinapsinius ryšius likusioje galvos smegenų žievėje, smegenų bangos sulėtėja iki alfa diapazono, tampa tvarkingesnės ir lėtesnes. Toliau praktikuojant galima pasiekti kitą meditacijos pakopą – teta bangų dažnį, kai kūnas miega, o protas išlieka budrus. Keliaujame po dar gilesnius pasąmonės klodus ir ten galime pakeisti neigiamus išgyvenimus ar programas, sustiprinti kūno fizinę sveikatą, nuraminti protą, ar tiesiog gerai pailsėti…” Artūras Pangonis

 

Arturas PangonisPaskaitą skaitys Artūras Pangonis

Lektorius apie save: “Pirmiausia, prieš kokį dešimtmetį buvo susidomėjimas Joga, kas mane ir skatino  sveikiau  gyventi ir labiau gilinti savo žinias  ne tik į materialiai apčiuopiamus dalykus, bet ir į dvasinį, ezoterinį, psichologinį  bei asmenybės tobulėjimo pasaulį. Studijavau įvairias mitybas – nuo ajurvedos, vegetarizmo, veganizmo, žaliavalgystės iki badavimo praktikų. Bet šito man nepakako, nebuvo gyvenimo džiaugsmo, nes šitame gyvenimo etape buvo labai suskirstyta kas gerai, o kas blogai. Vis atrodė, kad už viso to slypi kažkas daugiau… Tada ir pradėjau domėtis žmogaus protinėmis galimybėmis bei energijos galia. Pradėjau nuo Reiki, dvasinių – energetinių gydymų, Cigūno energetinės praktikos, kur toliau gilinausi į senųjų civilizacijų bei šamanizmo žinias. Atradau šiuolaikinę kvantinę fiziką ir jos teorijas, kurios apjungia senovės dvasinę išmintį su šiuolaikiniu pažangiu mokslu, nes visą laiką norėjau ne tik išgirsti, bet ir paliesti, reikėjo ir mokslinio patvirtinimo. Pradėjau domėtis hipnoze, paskui dar atsirado regresinė hipnoterapija, atėjo suvokimas per praktiką, kad kai kurie įvykiai tikrai būna atnešti iš praeities ir tai mus veikia šiame gyvenime, bet iki tol, kol mes nepastebime mums iš visatos siunčiamų ženklų, ir einame aklai ir per gyvenimą. Pradėjau kitaip suvokti mūsų realybę, mūsų gyvenimą. Atėjo aiškumas, kur buvo seniau prieštaravimai. Ir kuo toliau gilinuosi, tuo vis labiau suprantu, kad dar yra daug ką sužinoti bei patirti, bet tuo pačiu gyvenimo prasmė yra tiesiog gyventi, džiaugtis, mėgautis akimirka, kartais būti liūdnam, susimąsčiusiam, priimti viską ir šiltą ir šaltą, veikti  ką trokšta mūsų širdis, gyventi su tuo, ką mylime. Mes atėjome ne atrasti save, o sukurti savo drąsiausią ir gražiausią versiją, bei su ja žaisti gyvenimo žaidimą.”

Paskaitos kaina – 15 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.