+37069800058

TIKSLŲ IŠSIGRYNINIMO DIRBTUVĖS su G.Davainiene

TIKSLŲ IŠSIGRYNINIMO DIRBTUVĖS su G.Davainiene

TIKSLŲ IŠSIGRYNINIMO DIRBTUVĖS su G.Davainiene

Užsiėmimas vyks 2018 m. gruodžio 19 d. (trečiadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Konstitucijos pr. 12 (pastatas priešais CUP‘ą, išėjus pro III aukšto išėjimą į Konstitucijos pr. pusę, „Redakcijos“ įėjimas, 24 kab.), Vilnius.

Dėmesio! Šis užsiėmimas skirtas mini grupei (iki penkių dalyvių).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>


„Jau daug metų mokau ir motyvuoju žmones siekti savo svajonių išsipildymo sąmoningai ir pačiu optimaliausiu būdu. Svajoju pati… Keliu sau tikslus bei siekiu jų. Džiaugiuosi jų materializacija savo gyvenime. Savo patirtimi pasidalinau knygoje „Svajonę paversk tikrove“, kuri yra tikras sąmoningo svajojimo pradžiamokslis. Bet tai dar ne viskas… Į knygą „neįmanoma sudėti“ tam tikrų technikų, skirtų tikslų išsigryninimui, kurios galimos atlikti tik gyvai susitikus, kurioms reikalingas dabarties momentas, mūsų įžvalgos, intuicija, pajutimai, patarimai, nuomonės, patirtys, pasidalinimai, bendrystė ir t.t. Tad į šį užsiėmimą kviečiu tuos, kurie nori labai rimtai padirbėti su savo tikslais (per visas savo gyvenimo sferas) ir kuriems yra svarbūs gyvi susitikimai ir gyvas bendravimas. Atvykite tie, kurie norite sužinoti ir patirti daugiau, nei tai įmanoma iš knygų.“ Gintarė Davainienė

*****************************************************

Kas iš mūsų nenorėtų būti sėkmingesniu, laimingesniu, turtingesniu, mylimesniu, sveikesniu ar efektyvesniu nei yra dabar? Turbūt absoliučiai visi siekia laimės, gausos, gerovės, meilės, ramybės, taikos ir harmonijos. Tačiau kiekvienas iš mūsų link tų siekių eina skirtingai: kažkas „plaukia pasroviui“, nežinodamas nei ko tiksliai nori, nei kodėl; kažkas „bando kažką daryti“, bet negauna norimo rezultato; kažkas labai aiškiai nusistato sau tikslus ir veikliai bei drąsiai juos įgyvendina. Būtų nuostabu, jeigu kiekvienas žmogus galėtų pasiekti savo tikslus lengvai, komfortiškai ir maksimaliai efektyviai ir būtų patenkintas savo rezultatais.

Šio užsiėmimo metu Jūs išbandysite vieną, itin efektyvų, savi-koučingo metodą, kuris Jums padės siekti savo tikslų būtent taip. Jūs galėsite jį naudoti individualiai ir ateityje. Siekiantiems savo tikslų šis metodas tikrai bus labai naudingas ir efektyvus. Rezultatai neužilgo tikrai nustebins Jus.

Savi-koučingas – galimybė savarankiškai pačiam sau užduoti tam tikrus klausimus ir maksimaliai sąžiningai sau į juos atsakyti. Šio proceso metu kiekvienas iš mūsų gali atrasti asmeninį „auksinį raktelį“, atrakinantį duris į sėkmę. Jums tereikės sau uždavinėti reikiamus klausimus, kurie padės Jums savarankiškai gauti atsakymus jų sprendimui bet kurioje Jūsų gyvenimo srityje. Pasinaudosime paprastų, bet labai efektyvių klausimų jėga, siekiant norimų rezultatų.

Šio metodo panaudojimas darbui su savo tikslais padės Jums:
– išsigryninti savo asmeninius tikslus, suvokti ko ir kodėl Jūs iš tikro norite:
– Suvokti kas Jums trukdo ir kas galėtų padėti tikslų siekime;
– Išsigryninti tas savo gyvenimo sritis, ties kuriomis reikia padirbėti labiausiai;
– Išsiaiškinti nuo ko pradėti ir kam dėmesio skirti daugiausiai;
– Susikurti veikimo algoritmą ir gauti tikrai puikius rezultatus skirtingose Jūsų gyvenimo sferose;
– Įvertinti savo gyvenimo kokybę ir vystyti Jūsų asmeninį potencialą;
– Gauti atsakymus į rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų tikslų realizacija;
– Pakelti savo sąmoningumą ir padidinti atsakomybę už savo gyvenimą prieš patį save.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį užsiėmimą yra BŪTINA ATLIKTI NAMŲ DARBUS:

  • Nusistatyti sau laiko tarpą, su kuriuos Jūs norėsite padirbėti (pvz. pusė metų, metai), t.y. iki kada norite įgyvendinti savuosius tikslus. Geriau, kad periodas nebūtų ilgesnis nei trys metai.
  • Kuo išsamiau suformuoti ir susirašyti savo tikslus per šias aštuonias kategorijas:
  1. Santykiai: Dievas, partnerystė, šeima;
  2. Sveikata (fizinė ir dvasinė); gera savijauta;
  3. Darbas/verslas; karjera; sielos veikla; mokslai;
  4. Pinigai; finansinė laisvė, nuosavybė, daiktai.
  5. Saviugda; dvasinis tobulėjimas; asmeninis augimas;
  6. Aplinkinis pasaulis, visuomenė, globalūs tikslai;
  7. Hobis; poilsis, laisvalaikis; gyvenimo būdas;
  8. Bendravimas (draugai, bendram., bendruomenė);

Visus savo tikslus būtina užsirašyti. Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę šiuos savo tikslus išgryninti. Savo užrašus būtinai turėkite su savimi.

Gintare DavainieneUžsiėmimą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, „Reiki“ metodų praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, pašaukimo, veiklos sielai atradimo, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Užsiėmimo kaina – 25 Eur. Apmokėjimas išankstinis bankiniu pavedimu.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Registracija galutinai patvirtinama po apmokėjimo. Banko sąskaitos numerį atsiųsime visiems užsiregistravusiems. Renginio dieną maloniai prašome registruotis tik telefonu 8-698-00058.

Ateikite! Bus tikrai labai naudinga ir įdomu!