+37069800058

Nauja K. Vaištarienės paskaita “Sveikata pagal MAKROBIOTIKOS sistemą”

Nauja K. Vaištarienės paskaita “Sveikata pagal MAKROBIOTIKOS sistemą”

Nauja K. Vaištarienės paskaita “Sveikata pagal MAKROBIOTIKOS sistemą”

Paskaita vyks 2019 m. sausio 14 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val.adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Makrobiotika” yra sveikatos ir ilgaamžiškumo menas ir mokslas, kuris remiasi tyrinėjimu ir supratimu ryšių bei tarpusavio sąveikos tokių dalykų, kaip maistas, kurį valgome, mūsų gyvenimo būdas ir aplinka, kurioje gyvename. Makrobiotikos mokslas remiasi nuo seno žinomais filosofų, mokslininkų ir gydytojų teoriniais bei praktiniais principais. Terminas “makrobiotika” yra kilęs iš Graikų kalbos (“macro” – didelis, ilgas, “bios” – gyvenimas). Naudodami makrobiotikos principus, tūkstančiai žmonių sugebėjo suderinti aplinkos, mitybos ir gyvenimo būdo įtaką ir taip prailgino savo gyvenimą, pasveikdami nuo daugelio ligų, tokių kaip širdies ligos, vėžys, diabetas ir daugelio kitų. Sveikatai atstatyti “Makrobiotika” gali būti naudojama drauge su įprastiniu medicininiu gydymu, priimtinu visokių religijų bei kultūrų žmonėms.  Skaitykite daugiau >>> 

Ksavera Vaištarienė savo praktikoje plačiai naudoja Japonų makrobiotikas Ž.Ozavos sistemą “Makrobiotika”. Ši paskaita ir bus skirta šios sistemos pagrindinių principų apžvalgai ir rekomendacijoms sveikatinimuisi, ilgaamžiškumui pagal Ž.Ozavą. 

Ksavera Vaistariene

Paskaitą ves Ksavera Vaištarienė – docentė, chemijos mokslų daktarė, Lietuvos vegetarų draugijos pirmininkė, sveikuolių sąjungos garbės narė. Ksaveros medicininė knygelė – tuščia, o šeimos gydytojo moteris neturi. Visus sveikatos sutrikimus sprendžia pati, daugiausiai remdamasi japonų mokslininko makrobiotiko Žoržo Ozavos metodais. Juos Ksavera Vaištarienė atrado prieš daug metų, kai būnant 46-erių metų, jai buvo diagnozuotos ligos, šiuolaikinės medicinos įvardijamos kaip „nepagydomos“: reumatoidinis artritas, Behterevo liga, labai toli buvo pažengusi galvos smegenų kraujagyslių sklerozė, o tradicinė medicina padėti negalėjo. Ligas diagnozavęs prof. Visockas sakė, kad tokius jau laidoja. Perskaičiusi daug knygų, moteris ryžosi didžiajam išsivalymui – keturiasdešimt dienų badavo, taikė kitus metodus. Tąkart ji pasveiko.

Šiuo metu Ksavera Vaištarienė yra visiškai sveika, skaičiuoja 86-tus metus, važinėja po Lietuvą ir užsienio šalis, skaito paskaitas, rašo knygas, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir nuolat konsultuoja žmones, pavargusius nuo gydymosi vaistais ir norinčius išgyti be vaistų. Moters praktikoje daugybė atvejų, kai jos konsultuoti žmonės pasveiko, nors medikai buvo praradę viltį.

Paskaitos kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.