+37069800058

Praktinis seminaras „MANO SIEKIAI 2019 METAMS“ su G.Davainiene

Praktinis seminaras „MANO SIEKIAI 2019 METAMS“ su G.Davainiene

Praktinis seminaras „MANO SIEKIAI 2019 METAMS“ su G.Davainiene

Seminaras vyks 2018 m. gruodžio 4 d. (antradienį) nuo 18 iki 21 val.,adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Kviečiame į praktinį Gintarės Davainienės seminarą „MANO SIEKIAI 2019 METAMS“, skirtą sąmoningiems svajotojams, norintiems išsikelti, išsigryninti ir įgyvendinti savo Naujųjų metų tikslus sau pačiu harmoningiausiu  būdu ir tinkamiausiu laiku.

Artėja Naujieji metai. Daugumai žmonių kyla noras įvertinti ir apmąstyti praėjusius metus, pasidžiaugti jau įgyvendintais tikslais ar svajonėmis, pagalvoti apie savo ateitį ir savo svajones. Metų pabaiga – tai puikus laikas apgalvoti savo naujus siekius, suformuoti ir susirašyti naujus tikslus ar svajones. Pasinaudokime ir mes to nuostabiu laikotarpiu ir padirbėkime kartu.

Šis seminaras skirtas darbui su naujais siekiais, jų teisingu ir harmoningu suformulavimui, surašymu, išsigryninimu, apsigynimui prieš patį save ir paleidimu.

Ateikite tie, kurie turite naujų siekių ir norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, finansinės laisvės, svajonių darbo, būsto ar kitų materialinių siekių. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai šis praktinis seminaras kaip tik Jums.

Seminaro metu jūs turėsite puikią galimybę:

  • Patiems susikurti savo naujųjų metų gyvenimo pamatus, nes išsiaiškinsite su savimi ko iš tiesų norite ir išsigryninsite savo norus, juos vizualizuosite ir paleisite.
  • Sužinoti kaip tiksliai suformuluoti savo norus ir kokius veiksmus reikia atlikti bei kokių Visatos dėsnių reikia laikytis, kad Jūsų naujieji 2019 metų siekiai ir norai taptu realybe.
  • Savo siekius paversti konkretizuotais norais, sąmoningai padidinant jų išsipildymo tikimybę.
  • Išsigryninsite ar iš tiesų norite būtent to, ko Jums atrodo, kad norite. Suvoksite ar tuose Jūsų noruose nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite. Ieškosime vidinių blokų, ribotų įsitikinimų ar mąstymo stereotipų, galinčių trukdyti tikslus įgyvendinti.
  • Specialiu kūno testu išsiaiškinsite ar jūsų siekiai Jums priimtini, tinkami ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
  • Kalbėsime apie tai, kodėl tie norai taip ir neišsipildo. Ar tikrai neišsipildo?
  • Atliksite ypatingą meditaciją-noro manifestaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
  • Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų Naujųjų metų siekiai taptų Jūsų REALYBE.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį užsiėmimą yra būtina atlikti namų darbą namuose kuo išsamiau suformuoti savo svajonę arba ketinimus 2019-iems metams ir ant popieriaus lapo juos užsirašyti.  Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Seminaro metu turėsite puikią galimybę šiuos savo ketinimus arba svajonę išgryninti. Ar nemanote, kad nuoširdžiai atliktas darbas su savo norais ir siekiais būtų pati puikiausia dovana sau Naujųjų metų proga?

Gintare Davainiene

Seminarą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, regresologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, asmeninių bei poros karminių užduočių nustatymo pagal gimimo datą, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei svajonių partnerystės išsigryninimo bei atradimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims bei paaugliams organizatorė ir vadovė. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite  www.dreamer.lt

Seminaro kaina 15 eurų. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.