+37069800058

Seminaras „LAIMĖ NAMUOSE: kaip viską suspėti ir neišprotėti?!“ G.Bagdoniene

Seminaras „LAIMĖ NAMUOSE: kaip viską suspėti ir neišprotėti?!“ G.Bagdoniene

Seminaras vyks 2018 m. gruodžio 17 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Tvarkos maniakė“, knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė Giedrė Bagdonienė kviečia į seminarą, skirtą paruošti savo namus artėjančių švenčių ir Naujųjų metų sutikimui. Namų tvarkymas – svarbus kultūrinis ritualas, apsivalymo ir atsinaujinimo simbolis. Nusprendę iš pagrindų sutvarkyti namus – keičiame savo vidinį pasaulį, sumažinamę vidinę įtampą, nusiraminame ir atsiveriame permainoms bei naujoms galimybėms. Sutvarkyti namai – tai mūsų meno kūrinys, tai dovana, kurią dovanojame sau ir visiems, kurie mūsų namuose svečiuosis. Pamąstykime ir pajauskime, ką mums reiškia šventiškas buvimas namuose, ką atidėliojame ir būtinai norime sutvarkyti, pakeisti savo namuose.

Kaip tinkamai paruošti savo namus jaukiam šventiškam buvimui? Kas turėtų būti svarbiausia, jei norime efektyviai, o svarbiausia lengvai sutvarkyti savo erdvę, kurioje gera Jums ir Jūsų svečiams? Kaip jausti entuziazmą ir norą pasirūpinti namais? Ir kiti aktualūs klausimai laukia moteriškame, šiltame susitikime.

Seminaro temos:
• Noriu visapusiškos tvarkos: nuo ko pradėti?
• Namų buitis – bausmė, prievolė ar moters magija?
• Harmonija mano kasdienybėje: kaip viską suspėti?
• Laimės namuose būsena: kaip ją kurti ir joje būti?
• Švenčių ir svečių sutikimas: kuo būtina pasirūpinti?
• Džiaugsmo namuose receptai ir gudrybės.
Taip pat bus paliesti jums aktualūs namų klausimai, tad atsineškite po vieną šiuo metu jums svarbiausią!

*****************************************************************************

Apie lektorę: Giedrė Bagdonienė – „tvarkos maniakė“, knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė, vedanti seminarus moterims apie efektyvų namų tvarkymą ir konsultuojanti, kaip iš esmės pakeisti namų erdvę į organizuotą, erdvią ir lengvai sutvarkomą. Augindama vaikus ir siekdama palaikyti visapusišką tvarką namuose, ji nuolat domisi efektyviais ir džiaugsmą teikiančiais namų organizavimo metodais, saugia namų aplinka, jaukumo, pasitikėjimo, bendrumo kūrimu namuose ir santykiuose. „Namų sutvarkymas iš esmės gali iš esmės pakeisti ir Jūsų gyvenimą“ – mano Giedrė.
Daugiau info: https://www.facebook.com/tvarkosmaniake/
http://www.respublika.lt/uploads/files/99993181_pdf_12_110603.pdf

 

Paskaitos kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.