+37069800058

Paskaita „Santykiai ir bendravimas su Tėvais“ su Natalja Balinskaja

Paskaita „Santykiai ir bendravimas su Tėvais“ su Natalja Balinskaja

Paskaita „Santykiai ir bendravimas su Tėvais“ su Natalja Balinskaja

Paskaita vyks:  2018 m. gruodžio 10 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 21 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Yra toks posakis – “Jeigu jau jautiesi labai dvasinga ir nušvitusi, apsilankyk pas mamą”.

Būti geraširde, miela, dosnia ir dėkinga labai lengva su tais žmonėmis, kuriems neturime jokių jausmų, kurie nėra mums artimi, kuriuos matome trumpai ir nesame tarpusavyje priklausomi. Tačiau jausmai artimiesiems būna labai sudėtingi. Ypatingai tėvams.

Vieniems tėvai – tai palaikymas, užuovėja nuo gyvenimo negandų, besąlyginės meilės šaltinis. Kitiems – tai, kas visą gyvenimą neleidžia išskleisti sparnų. Nes nuoskaudos susipainiojusios su meile, jos paslėptos po abejingumo ar įtampos kaukėmis. Kartais jaučiame neapykantą ar kaltės jausmą. Iš kur tokie jausmai žmonėms, kurie padovanojo gyvenimą? Dauguma iš mūsų net bijo tai pripažinti, juk juos reikia mylėti…

Kokie jūsų santykiai su MAMA?
– Santykiai įtempti ir jūs bendraujate formaliai?
– Mama jus myli/mylėjo mažiau už brolį/seserį? Jūs jaučiate, kad ji jums skolinga?
– Jūsų mama yra „energijos vampyrė“ ir po bendravimo su ja jūs jaučiatės išsekusi ir nuotaika būna sugadinta? Nes ji kritikuoja, sukelia kaltės jausmą?
– Jūs niekada negalite jai įtikti? Mama jus žemina ir jūs niekada negirdėjote iš jos palaikymo žodžių?
– Jūsų mama elgiasi kaip vaikas, nuolat reikalauja jūsų dėmesio, rūpesčio? Neklauso jūsų patarimų (juk jūs esate išmintingesnė už ją, išsilavinusi)?
– Jūs visiems skundžiatės savo mama, verkšlenate, nes norite, kad jus suprastų ir užjaustų.
– Jums labai norėtųsi, kad mama būtų kitokia. Jūs tikrai nenorite būti į ją panaši.
– Jūs jau susitaikėte su jos charakteriu, užgaidomis, pastabomis, todėl nekreipiate į jas dėmesio.
– Galbūt esate mamos gyvenimo prasmė, ir ji aukojasi, rūpinasi tik jūsų gerove?
– Gal viskas puiku ir mama – tai jūsų idealas?

Kokie jūsų santykiai su TĖČIU?
– Jūs esate jo mažoji princesė?
– Gal niekada negalėjote atitikti jo reikalavimų, nes rūpinosi jumis savaip, vyriškai – norėjo matyti stiprią, savarankišką, drąsią ir ryžtingą? Linkėjo didelių pasiekimų karjeroje?
– O gal jums atrodė, kad užaugsite ir įrodysite jam savo ypatingus sugebėjimus, už kuriuos esate verta meilės? Gal taip ir gyvenate, įrodinėdamos?..

Kokie jūsų santykiai su ANYTA?

Tėvai programuoja mus laimingam arba sunkiam gyvenimui. Jie apie tai nesusimąsto, o mes nesąmoningai renkame derlių.

Kaip elgtis? Kaip reaguoti?
– Gal pasišalinti ir bendrauti rečiau?
– Gal paleisti ir pamiršti savo nuoskaudas?
– O gal jie neverti jūsų atleidimo?
– Gal tiesiai šviesiai pasakyti, kaip jūs jaučiatės ir kaip jie turi elgtis, kad jums būtų gera su jais gyventi? Kad pasijustumėte mylima?
– Gal norite, kad jie jūsų atsiprašytų? O dar geriau – pasikeistų ir taptų tobuli?
– O gal pabandyti juos priimti ir pamilti? Kaip? Už ką? Ar verta? Ar tai apskritai įmanoma?
– Kodėl posakis “tėvus reikia mylėti” taip plačiai paplitęs ir kaip tai įgyvendinti?

Mes niekada negalėsime nuo jų atsiriboti, jeigu ne gyvai ar mintyse, tai energetiškai visada būsime savo tėvų ir protėvių palikuoniais ir paveldėtojais. Ir tai tik mūsų pasirinkimas – gyventi nuskriaustą gyvenimą, ar ištiesti sparnus. Priimti savo protėvių palaikančią energiją ir klestėti, arba atsisakyti, atsiriboti ir gyventi aukos būsenoje. Juk jau esame mąstantys, sąmoningi ir jau suaugę. Arba ne?..

Natalja BalainskajaPaskaita skaitys NATALJA BALINSKAJA – puslapio „Laimingų Moterų Pasaulis“ kūrėja, moteriškumo ir tarpusavio santykių konsultantė, paskaitų lektorė.

Lektorė apie save: „Esu Moteris, labai tuo džiaugiuosi. Taip pat mylinti žmona ir mama. Visą gyvenimą mokausi kurti santykius su vyru, dukra, su artimaisiais ir aplinkiniais. Daugiau kaip  20 metų dirbau su žmonėmis, dalyvavau daugelyje mokymų ir seminarų tikslų siekimo, motyvavimo, koučingo, vadovavimo temomis. Tačiau gyvenimas nušvito visai kitomis spalvomis, kai 2013 m. susipažinau su Rytų psichologija. Nuo to laiko kasdien sužinau kažką naujo, nuolatos nagrinėju, skaitau Vedų filosofų darbus, klausau paskaitų, kuriose randu atsakymus į visus rūpimus klausimus. Tai tapo pagrindu studijuoti ir šiuolaikinės psichologijos mokslus giliau ir išsamiau, apjungti jų išmintį, nuolatos tobulėti ir vystytis. Nuo 2014 m. dalinuosi žiniomis su moterimis Facebook paskyroje “Laimingų Moterų Pasaulis”, puslapyje www.laimingumoterupasaulis.lt  ir paskaitose, kuriose įkvėpiu moteris mylėti save, savo sutuoktinį, vaikus, tėvus, taip pat savo namus ir veiklas. Gyventi vedamai širdies.“

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.