+37069800058

Ksaveros Vaištarienės paskaita “Įveikime ligas be vaistų”

Ksaveros Vaištarienės paskaita “Įveikime ligas be vaistų”

Ksaveros Vaištarienės paskaita “Įveikime ligas be vaistų”

Paskaita vyks 2018 m. gruodžio 3 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val.adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Maloniai kviečiame į kartojamą didelio Jūsų dėmesio sulaukusią KSAVEROS VAIŠTARIENĖS paskaitą „ĮVEIKIME LIGAS BE VAISTŲ“.

Chemijos mokslų daktarės, sveikuolių sąjungos garbės narės, Ksaveros Vaištarienės medicininė knygelė – tuščia, o šeimos gydytojo moteris neturi. Visus sveikatos sutrikimus sprendžia pati, daugiausiai remdamasi japonų mokslininko makrobiotiko Žoržo Ozavos metodais. Juos Ksavera Vaištarienė atrado prieš daug metų, kai būnant 46-erių metų, jai buvo diagnozuotos ligos, šiuolaikinės medicinos įvardijamos kaip „nepagydomos“: reumatoidinis artritas, Behterevo liga, labai toli buvo pažengusi galvos smegenų kraujagyslių sklerozė, o tradicinė medicina padėti negalėjo. Ligas diagnozavęs prof. Visockas sakė, kad tokius jau laidoja. Perskaičiusi daug knygų, moteris ryžosi didžiajam išsivalymui – keturiasdešimt dienų badavo, taikė kitus metodus. Tąkart ji pasveiko.

Šiuo metu Ksavera Vaištarienė yra visiškai sveika, skaičiuoja 86-tus metus, važinėja po Lietuvą ir užsienio šalis, skaito paskaitas, rašo knygas, aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime ir nuolat konsultuoja žmones, pavargusius nuo gydymosi vaistais ir norinčius išgyti be vaistų.

Moters praktikoje daugybė atvejų, kai jos konsultuoti žmonės pasveiko, nors medikai buvo praradę viltį. Prieš keletą mėnesių Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su K. Vaištariene vykdė 30 dienų trukusį „Grikių iššūkį“, prie kurio prisijungė daugiau nei 17000 dalyvių. Jam pasibaigus dalyvavusieji džiaugėsi patyrimais ir atradimais, daug kam kito kraujo spaudimas, svoris, pagerėjo bendra sveikata ar dingo buvę ligų požymiai. Daugiau apie iššūkį ir įveiktas ligas: http://www.sveikuoliai.lt/gydytoja-artrita-iveike-grikiais-ir-badavimu/

Paskaitos metu sužinosite:
• Kaip išsigydyti ligas be vaistų;
• Kaip tam tikri maisto produktai veikia jūsų organizmą;
• Kokius produktus patartina vartoti – kokius ne;
• Kiek vandens reikia organizmui;
• Iš ko susidaro mūsų sveikata ir kokių principų reikia laikytis norint nesirgti;
• Išgirsite pavyzdžių ir galėsite užduoti savo klausimus.

Ksavera Vaistariene

Paskaitą ves Ksavera Vaištarienė – docentė, chemijos mokslų daktarė, Lietuvos vegetarų draugijos pirmininkė.

 

 

Paskaitos kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.