+37069800058

A.Dilienės paskaita “Kaip paleisti užaugusius vaikus?” ir jos knygos “Laiškai iš Bordo” pristatymas

A.Dilienės paskaita “Kaip paleisti užaugusius vaikus?” ir jos knygos “Laiškai iš Bordo” pristatymas

Renginys vyks 2018 m. lapkričio 19 d. (pirmadienį) nuo 18:00 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Renginio metu:

I-oje dalyje – Aurimos Dilienės knygos “Laiškai iš Bordo” pristatymas.

Laiskai is Bordo“Laiškai iš Bordo“ – knyga apie drąsą. Eiti savo užsibrėžtu keliu. Bijoti ir… daryti. Juk drąsa ne tuomet, kai nėra baimės. Drąsa, kai bijoma, bet daroma. Knygos autorė Aurima kaip tik tokia – drąsi ir einanti savo keliu.
Seniai svajoji, bet nedrįsti? Knyga Tau! Norėtum kažką pakeisti, tačiau nežengi pirmo žingsnio? Skaityk Aurimos laiškus. Jei septynis vaikus turinti moteris galėjo leistis paskui savo svajonę, gali ir Tu!

Ilgiesi permainų, pavargai nuo kasdienės rutinos? Atversk laiškų istoriją – ji ves ne tik Prancūzijos keliais. Nejučia leisiesi savo pokyčiu taku. Kas žino, kur jis nuves? Ilgiesi padrąsinimo ar įkvėpimo? „Laiškai iš Bordo“ vienas po kito ir drąsins, ir ves už rankos stiprindami skaitantįjį.  Tai knyga apie atradimus ir nežinia. Apie baimę ir jos nugalėjimą. Apie gyvenimą, kuris toks įdomus, jog norisi dalytis rašant laiškus.  Pokalbis, nuvesiantis ten, kur nelaukei. Gyvas, tikras, atviras pasakojimas.

II-oje dalyje – Paskaita “Kaip paleisti užaugusius vaikus?”, kurios metu padiskutuosime šiomis temomis:

  •  Būti tėvais – iššūkis ar malonumas;
  • Kaip jau nuo kūdikystės vyksta vaikų atsiskyrimo procesai;
  • Šeimos vystymosi etapai. Kokie jie?;
  • “Tuščio lizdo sindromas”. Gal galima jo išvengti?

Susitikimo metu bus galimybė įsigyti autorės knygą „Laiškai iš Bordo“ su parašu ir asmeniniu palinkėjimu už specialią kainą – 10 Eur.

Aurima DilieneRenginį ves AURIMA DILIENĖ – profesionali šeimos konsultantė, lektorė, gydytoja psichoterapeutė. Jos profesinis kelias glaudžiai susijęs su asmenine patirtimi. Santuokoje ji yra daugiau nei dvidešimtmetį. Su vyru Vaidotu augina septynis savo vaikus, kurie yra patys geriausi jų Mokytojai. Tik tokiu būdu iš tikrųjų pavyko suvokti, patirti ir pritaikyti įvairias psichologines teorijas, susieti jas su tūkstantmečius galiojančiais Gamtos ir Pasaulio dėsniais. Savo darbe Aurima naudojasi keturių podiplominių psichoterapijos studijų: Tranzakcinės Analizės, Individualiosios (Adlerio) psichologijos, Visbadeno Akademijos pozityviosios psichoanalitinės psichoterapijos, Šeimos ir porų santykių konsultavimo ir praktinės Trečiojo tūkstantmečio psichologijos suteiktomis žiniomis. Ji nemoko kaip turėtumėte gyventi, bet dalinasi savo patirtimi, dalykais, kurie jai padėjo tapti laiminga arba neveikė, suteikia informaciją, kurią sužinojo iš daugybės lektorių, straipsnių, knygų, kolegų. Kartu su vyru jie yra Šeimų Universiteto (www.seimu.lt) moderatoriai, vedame porų santykių auginimo ir tobulinimo seminarus. Apie lektorę plačiau: https://aurimadiliene.com/apie-mane/

Renginio kaina – 15 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.