+37069800058

G.Davainienės paskaita „Moteriški energetiniai centrai, jų aktyvumo diagnostika ir harmonizavimas unikalios metodikos pagalba“

G.Davainienės paskaita „Moteriški energetiniai centrai, jų aktyvumo diagnostika ir harmonizavimas unikalios metodikos pagalba“

G.Davainienės paskaita „Moteriški energetiniai centrai, jų aktyvumo diagnostika ir harmonizavimas unikalios metodikos pagalba“

Praktinė paskaita vyks 2018 m. lapkričio 12 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame moteris į GINTARĖS DAVAINIENĖS praktinę paskaitą „Moteriški energetiniai centrai, jų aktyvumo diagnostika ir harmonizavimas unikalių 4D video meditacijų pagalba“.

Šiais laikais labai daug stiprių, įdomių, materialiai apsirūpinusių, siekiančių kuo geresnio išsilavinimo, tobulėjančių dvasiškai moterų, bet nesugebančių tapti laimingomis šalia vyro ar be jo. Vis daugiau vienišų moterų. Stipriai moteriai darosi sunku surasti stiprų, sau lygų vyrą. Arba jeigu moteris gyvena šeimoje, tai ji ant savęs apsiima visą šeimos naštą.Abiem atvejais moteris nesijaučia laiminga ir palaipsniui vis labiau pavargsta, praranda savo moterišką žavesį, nuo jos vyrai ima bėgti arba ima jos nebe pastebėti. Kai moteris pagaliau tai savyje pamato, ji ima veikti, kelti savo moterišką energetiką.

Tačiau norint turėti moterišką laimę neužtenka užsiiminėti moteriškomis praktikomis ir pripumpuoti save moteriška energija. Svarbu harmonizuoti moteriškų energetinių centrų darbą ir daryti tai sąmoningai, suprantant energetinių blokų priežastis, suvokiant kokie tavo veiksmai, jausmai, mintys priveda prie pažeidimų, o kokie harmonizuoja.

Todėl šios praktinės paskaitos metu jūs:

  • susipažinsite su energetiniais centrais, sužinosite už ką jie atsako ir kuo yra blokuojami;
  • diagnozuosite jų veiklą, sužinosite kaip šiuo metu dirba visi jūsų moteriški energetiniai centrai (veikia ar yra užblokuoti);
  • atliksite gilią jų veikimo analizę, kad sąmoningai naudotumėtės jų aktyvavimo meditacijomis ir gautume sau pačią didžiausią ir harmoningiausią naudą;
  • sužinosite kas vyksta jūsų gyvenime jeigu vienas ar kitas moteriškas centras veikia neharmoningai, galimai suvoksite kai kurių savo problemų priežastis;
  • sužinosite kaip harmonizuoti moteriškų centrų darbą ir kas pasikeis jūsų gyvenime kai juos harmonizuosite;
  • gausite puikias praktiškai labai lengvai panaudojamas priemones savo centrų harmonizavimui, kurios veikia tikrai labai efektyviai ir kurias galėsite panaudoti visą savo likusį gyvenimą. Jas išbandysime jau užsiėmimo metu.

Dėmesio! Šios žinios apie moteriškus energetinius centrus skiriasi nuo Rytų mokymų apie čakras. Tai – ne tas pats. Šios žinios ir praktikos padės tau išvengti plačiai paplitusių stiprių moterų klaidų ir atvers jums sakralinę informaciją apie save pačią, tiksliau apie tai, kaip funkcionuoja tavo moteriški energetiniai centrai.

Tai leis jums harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę, net jeigu jūs: jau daug ką išbandėte, jums jau virš … metų, dabar esate vieniša, nesate darniuose santykiuose su dabartiniu vyru, pas jus „ant sofos gulintis“ vyras ir pan.

Trijų savaičių eigoje, užsiiminėjant vos po tris minutes per dieną, jūs: pamiršite apie chronišką nuovargį, nustosite būti „tuščia vieta“ vyrams ir pradėsite pastebėti jų suinteresuotus žvilgsnius, visam atsisveikinsite su vaizdiniu „Aš-pati“, tapdama seksualia, moteriška ir patrauklia gražuole, vyrų valdove, tapsite moterimi su šarmu.

Lektorės dovana jumsseptynios unikalios 4D Moteriškų energetinių aktyvavimo ir video meditacijos, kurių pagalba jūs galėsite aktyvinti savo energetinius centrus jums patogiu laiku ir patogioje vietoje, kurioms reikia iš teisų labai mažai laiko, o rezultatai netrukus nustebins jus. Tai – unikalus savęs tobulinimo instrumentas Jums visam gyvenimui.

DĖMESIO! Į paskaitą atsineškite kas turite švytuoklę, o jeigu neturite, tai galite ją pasidaryti pačios, paimdamos lygų auksinį žiedą (tinka vestuvinis) ir parišdamos jį ant tvirtesnio vilnonio siūlo. Švytuoklės mums reikės energetinių centrų diagnostikai. Išmoksite kaip tai atlikti individualiai. Dar rekomenduotina prieš tai išgerti vieną ar dvi  stiklines vandens, nes tuomet gausite tikslesnius diagnostikos rezultatus.

Gintare DavainienePraktinę paskaitą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute. Patyriminių ir motyvacinių kelionių moterims ir paaugliams organizatorė ir vadovė. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo klausimais. Turi 14 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 23 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Renginio kaina – 15 Eur. Atėjus su drauge – po 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.