+37069800058

Naujas geštalto terapeutės B. Kaleckaitės seminaras “Sprendimo priėmimas”

Naujas geštalto terapeutės B. Kaleckaitės seminaras “Sprendimo priėmimas”

Naujas geštalto terapeutės B. Kaleckaitės seminaras “Sprendimo priėmimas”

Seminaras vyks 2018 m. spalio 29 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val.adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Maloniai kviečiame į Europos psichoterapijos asociacijoje sertifikuotos geštalto terapeutės BRIGITOS KALECKAITĖS seminarą „SPRENDIMO PRIĖMIMAS“.

Kiekvieną dieną žmonės, žmonių grupės ir institucijos priima sprendimus, kurie lemia valstybės, organizacijos, šeimos ar asmeninį žmogaus gyvenimą. Taip pat yra profesinių sričių, kur sprendimo priėmimai vaidina labai svarbų ar net lemiamą vaidmenį. Kaip priimti geriausią sprendimą? Klausimas, su kuriuo tenka susidurti kiekvienam žmogui kiekvieną dieną. Vienus sprendimus mes priimame greitai, apie kitus – svarstome ir mąstome labai ilgai, o galbūt iš viso neišdrįstame priimti sprendimo ir ilgai delsiame, dažnai jaučiamės užstrigę ar išsigandę…

Sprendimų priėmimus psichologijoje tyrinėja įvairios psichologijos kryptys. Tai yra bendroji psichologija, socialinė ar grupių psichologija, verslo, teisės ar medicinos psichologija, marketingo psichologija, įvairios naujai atsiradusios neuropsichologijos kryptys.

O mes šį kartą kviečiame jus paanalizuoti savo sprendimus remiantis geštalto psichoterapijos principais. Renginio metu išgirsite apie geštalto principus, ir suprasite, kaip jie gali jums padėti savo svarbių sprendimų priėmime. Taip pas bus pademonstruotos kelios sesijos su žmonėmis, kurie sprendžia dilemas.

Brigita Kaleckaite

Seminarą ves BRIGITA KALECKAITĖ – Vilniaus geštalto instituto vadovė, Europos psichoterapijos asociacijoje sertifikuota geštalto terapeutė, supervizorė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika, dėsto Vilniaus, Rygos, Baltarusijos, Maskvos ir Tbilisi geštalto institutuose, veda mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Gruzijoje. Nuolatos kelia kvalifikaciją, mokėsi ir mokosi pas įvairius geštalto terapeutus ir gilinasi į įvairias kūno psichoterapijos kryptis.

 

Seminaro kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.