+37069800058

4 seminarų ciklas „Holografinio mąstymo ir atminties lavinimas“

4 seminarų ciklas „Holografinio mąstymo ir atminties lavinimas“

Kursas (viso 4 užsiėmimai) vyks: 2018 m. lapkričio 5, 12, 19, 26 dienomis (pirmadieniais) nuo 18 iki 20 val. adresu Laisvės pr. 58, Vilniuje (Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos patalpose) + klausimų ir atsakymų blokas. Likus klausimams ir auditorijai pageidaujant gali būti siūloma papildoma nemokama pamoka.

Dėmesio! Mokymuose gali dalyvauti vaikai nuo 12 metų.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į atnaujintą 4 seminarų ciklą „Holografinio mąstymo ir atminties lavinimas“ su Svetlana Kadziauske.

Greitas gyvenimo tempas, didelis darbo krūvis, stresas, nuovargis ir suprastėjusi atmintis.. Kaip dažnai mes girdime panašius nusiskundimus. Ar galima tai pakeisti? Šiuolaikiniai mokslininkai teigia: „Galima!” Ir siūlo paprastas ir efektyvias technikas pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Seminarų ciklas „Holografinis mąstymas ir atmintis“ gali būti naudingas visiems: nuolat skubantiems, norintiems per trumpą laiką pagerinti atminties veiklą, išmokti pagrindinių įsiminimo technikų, streso šalinimo bei efektyvių tikslų siekimo būdų. Šis kursas – daugiau negu atminties ir dėmesio lavinimas. Jis atskleidžia dideles perspektyvas kiekvienam, kuris taiko šią metodiką savo gyvenime.

Programa ypatingai naudinga intelektinio darbo atstovams, dirbantiems su dideliais informacijos kiekiais, visiems, kas ruošiasi mokytis užsienio kalbų, lankyti kvalifikacijos kėlimo kursus, tobulėti savo srityje ir gyvenime apskritai.

Metodikos autorius  – Stanislavas Miuleris, habilituotas pedagoginių mokslų daktaras, psichologas, intelektinio ugdymo centro „Talentų miestas“ įkūrėjas ir vadovas, psichologas, rašytojas.

Holografinė atmintis ir plačiau holografinis mąstymas – tai visiškai naujas požiūris į atminties ir mąstymo veiklą bei lavinimą, kuris duoda greitesnius, palyginus su kitomis  atminties lavinimo metodikomis, rezultatus. Esminis skirtumas – organiškas atminties lavinimas, nereikalaujantis specialiai mokytis įsiminimo technikų, siūlomų kituose kursuose. Vizualizacijos pagalba siūloma išdėstyti prisiminimus bei ateities vaizdinius tam tikrą chronologinę tvarką, kas savaime pagerina atmintį nuo 1,5 iki 2 kartų (kursų dalyviai atlieka specialų diferencijuotų prisiminimų testą prieš ir po užsiėmimo). Kitas skirtumas yra tas, kad mes laviname ne vieną, bet kelias atminties rūšis, galėdami „įeiti“ į bet kurį prisiminimą. Metodas buvo pavadintas „holografinė atmintis“, nes reikiamą informaciją tarsi nuskaitoma iš aplinkos, įsivaizduojant ją kaip hologramą. Metodas yra unikalus dėl savo paprastumo ir efektyvumo, tai viena iš ryškiausių šiuolaikinių atminties lavinimo krypčių.

Dirbant su atmintimi, dalyviai taip pat mokomi: lavinti intuiciją ir ją naudotis, šalinti stresą nuo bet kokio gyvenimo tarpo, psichologiškai pasiruošti svarbiems įvykiams, lengviau ir greičiau priimti svarbius sprendimus, teisingai pasirinkti iš kelių variantų, efektyviau suvoki ir siekti savo tikslų ir daug kitų praktiškai naudingų dalykų.

Programos tikslai:

  • Pagerinti ir harmonizuoti atminties ir mąstymo procesus, lengviau atsiminti bet kokio pobūdžio informaciją. Tinkamo psichologinio nusiteikimo formavimas.
  • Intelektinis blokas: atminties, dėmesio, vaizduotės, suvokimo lavinimas.
  • Emocinis blokas: gebėjimas greitai ir veiksmingai pašalinti stresus (kurie trukdo sklandžiai atminties veiklai).

Darbo formos ir metodai

Paskaitos, žaidimai, vizualizavimo, koncentracijos, atsipalaidavimo  pratimai, pasiekimų dienoraščio vedimas, praktinės užduotis, testai, dialogas. Kurso metu dalyviai taip pat supažindinami su standartinėmis įsiminimo technikomis (praktiškai mokomasi atsiminti skaičius, tekstus, užsienio kalbų žodžius ir kitą aktualią informaciją).

Rezultatai

Jau po 45 užsiėmimo minučių daugelio dalyvių atmintis pagerėja vidutiniškai 2 kartus (dalyviams siūloma atlikti diferencijuotų prisiminimų testą). Išmokstama greitai ir efektyviai šalinti stresus, numatyti veiksmų pasekmes, priimti labiausiai tinkamus sprendimus, nukreipti dėmesį į iš tiesų reikiamus dalykus ir tikslus, atstatyti prarastus jaunystėje arba vaikystėje įgūdžius. Rezultatai fiksuojami, kad dalyviai galėtų stebėti savo progresą.

Pagrindas

Šiuolaikinė atminties ir mąstymo holografinio pagrindo koncepcija.

 

Svetlana KadziauskeLektorė: Svetlana Kadziauskė (baigė Vilniaus universitetą; šiai dienai vienintelė Lietuvoje sertifikuota holografinės atminties ir mąstymo specialistė, pirmoji pristačiusi šią metodiką Lietuvos auditorijai; metodikų autoriaus, garsaus mokslininko, pedagoginių mokslų daktaro, psichologo, daugelio knygų autoriaus Stanislavo Miulerio, mokinė; Visuomeninės organizacijos ”Talentų miestas“, kurios prezidentas Stanislavas Miuleris, atstovė Baltijos šalyse; dviejų vaikų, kurie paskatino domėtis atminties lavinimo ir efektyvaus mokymosi metodikomis, mama. Vedė mokymus Socialinių mokslų kolegijoje, Gabijos gimnazijoje, Žirmūnų gimnazijoje, savaitraštyje „Ekspress Nedelia“, Ignalinos moksleivių asociacijoje, kompanijoje „Draudimo lyderis“. Ruošia holografinės atminties ir mąstymo trenerius, verčia į lietuvių kalbą Stanislavo Miulerio knygas apie atminties lavinimą, kuria metodines priemones. Veda rusų kalbos kursus verslo sektoriui, naudodama atminties ir dėmesio lavinimo metodikas. Konsultuoja individualiai.

Viso kurso kaina – 120 Eur (sumokėjus iš anksto 60 Eur avansinį mokestį). Vieno užsiėmimo kaina – 40 Eur (mokant vietoje).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.