+37069800058

Nauja Dalios Treigienės paskaita „GARSO GALIA. Kaip kalbėti, kad būtume išgirsti?“

Nauja Dalios Treigienės paskaita „GARSO GALIA. Kaip kalbėti, kad būtume išgirsti?“

Nauja Dalios Treigienės paskaita „GARSO GALIA. Kaip kalbėti, kad būtume išgirsti?“

Paskaita vyks 2018 m. spalio 18 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Pamėnkalnio g. 3-27, Vilniuje. Patikslinimas kaip surasti: prie „Islandijos“ troleibusų stotelės yra vartai į vidinį kiemą. Eiti tiesiai iki atskiro įėjimo į patalpas cokoliniame aukšte. Prie durų dega iš tolo matoma šviesa, ant durų užrašyta 3-27.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Šioje paskaitoje kalbėsime apie garsus ir jų poveikį, balsą, klausą. Kodėl ne visuomet girdime vieni kitus, o kartais iš viso nesusišnekame? Mokysimės klausytis ir kalbėti taip, kad būtume išgirsti ir suprasti. Pasitikrinsime savo balso įtaigą, testuosime gerklės energetinį centrą ir kaip jis veikia. Išsiaiškinsime, ką reiškia žodinė magija, kokie garsai gydo, o kokie susargdina, koks balsas traukia, užburia, o koks atbaido. Mokysimės užkalbėti ir išbandysime, kaip tai veikia. Taip pat prisiliesime prie fiziognomikos paslapčių, akupresūros ir lietuviškų augalų naudojimo.

RENGINIO METU SUŽINOSITE:

– kodėl garsas siejamas su Vandens stichija;

– kaip klausa susijusi su inkstais ir kodėl svarbu atsikratyti baimės;

– ką atskleidžia ausų ir lūpų forma;

– kada žmogui silpsta klausa ir kokių taškų masažas gerina klausą;

– kaip ausų masažas gali atstoti rytinę mankštą;

– kokie augalai saugo nuo užkimimo ir kaip išsigydyti skaudančią ausį;

– kas yra žodinė magija ir užkalbėjimai;

– koks garso poveikis žmogui;

– kaip išmokti aiškiai girdėti tylų savo širdies balsą.

Renginio metu taip pat galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu, bei jos gaminių grožiui ir sveikatai: lietuviškų augalų hidrolatų, kremo, jonažolių, kadagių, šlamučių,vingiorykščių aliejaus.

Dalia TreigieneLektorė: Dalia Treigienė – socialinių mokslų daktarė, lietuviškų augalų žiniuonė, įkvepiančių knygų apie augalus autorė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo būdų propaguotoja, sertifikuota Teta gydymo praktikė.

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mobilaus tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.