+37069800058

R.Lapinskaitės paskaita “MEILĖ SAU. Kaip užkamšyti vidinę tuštumą?

R.Lapinskaitės paskaita “MEILĖ SAU. Kaip užkamšyti vidinę tuštumą?

Paskaita vyks 2018 m. spalio 15 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame į saviugdos trenerės Ramintos Lapinskaitės paskaitą apie savęs priėmimo kupiną kasdienio santykio su savimi puoselėjimą „MEILĖ SAU. Kaip užkamšyti vidinę tuštumą?“.

Renginyje lektorė taip pat pristatys savo neseniai išleistą ir didelio moterų dėmesio sulaukusią to paties pavadinimo knygą.

„Kai kurie gyvenimo meno mokytojai teigia, kad meilė sau yra tikrasis raktas į laimę, kad meilė sau yra ir žmogaus pagrindinis kelias, ir to kelio tikslas, kad meilė sau yra vienintelis vidinės stiprybės šaltinis. Mano asmeninė ir profesinė patirtis liudija, kad meilė sau yra galingiausias moteriškos psichikos resursas, būtinas norint save iš tiesų pažinti, iki galo įsisąmoninti, susitaikyti su savimi ir oriai atskleisti save kiekvieną mums duotą gyvenimo dieną.“ – patirtimi dalijasi Raminta.

Tikra tiesa, kad GERA EMOCINĖ IR DVASINĖ SAVIJAUTA prašo nuolatinių investicijų. Nors ji prieinama visoms moterims, tačiau tik nedaugelis jai ryžtasi įsipareigoti. MAT REIKIA NUSITEIKTI ILGAI KELIONEI Į SAVE. Tai pareikalauja drąsos, atkaklumo, ištikimybės sau. Ryškaus lūpdažio ir suknelės iš naujausios kolekcijos nepakaks.

PASKAITOJE SUŽINOSITE:

>> Kokios yra DIDŽIAUSIOS MOTERŲ, pasirinkusių saviugdos kelią KLAIDOS ir kokią kainą mes už jas sumokame?

>> Ką daryti, kai esate prisiskaičiusios, regis „viską žinote“, turite prikaupusios informacijos, o JĖGŲ KEISTIS ir keisti situaciją NĖRA, o savaime pati situacija nekinta?

>> Kodėl jokie socialiniai sėkmės atributai – karjera, stilius, prestižas, daili išvaizda nepajėgūs UŽKAMŠYTI VIDINĖS TUŠTUMOS ir NUSLOPINTI NERAMIŲ MINČIŲ? Kaip užpildyti save iš vidaus?

Saviugdos kelyje kiekvienai moteriai svarbu suvokti, kad šio kelio tikslas nėra tapti tuo, kuo įsigeidžiame tapti – saviugdos tikslas yra atrasti meilės sau galią ir likti jai ištikimoms. Kaip tą padaryti praktiškai? Ateikite, sužinokite, patirkite.

Susitikimo metu bus galimybė įsigyti autorės knygą „Meilė sau“ su parašu ir asmeniniu palinkėjimu už specialią kainą – 12 Eur.

Raminta LapinskaitePaskaitą skaitys Raminta Lapinskaitė – moteris, rašytoja ir saviugdos trenerė, be paliovos užduodanti gyvenimui egzistencinius klausimus, uoliai ieškanti atsakymų į juos savyje ir moterų, kurioms dirba nuo 2014 metų patirtyje. Ilgus metus ją vedė aistringas smalsumas, ir nors nekart girdėjo sakant, kad daug žinosi, neva, greit pasensi, viduje degė troškimas išsiaiškinti, kur yra paslėptos mūsų moteriškos pilnatvės ir geros savijautos šaknys. Teko giliai kastis, tačiau jai pavyko jas pasiekti, dabar dalina šiais svarbiais atradimais su visomis užsipildymo ir pasitenkinimo siekiančiomis moterimis. Daugiau apie ją ir jos vedamus seminarus, mokymus, stovyklas skaitykite www.ramintalapinskaite.lt ir www.samoningisantykiai.lt

Renginio kaina – 12 Eur.  Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.