+37069800058

Nauja Elonos Petkelienės paskaita „AMP – artima mirčiai patirtis. Kaip suvaldyti savo didžiausias baimes ir panikos priepuolius?“

Nauja Elonos Petkelienės paskaita „AMP – artima mirčiai patirtis. Kaip suvaldyti savo didžiausias baimes ir panikos priepuolius?“

Nauja Elonos Petkelienės paskaita „AMP – artima mirčiai patirtis. Kaip suvaldyti savo didžiausias baimes ir panikos priepuolius?“

Paskaita vyks 2018 m. spalio 8 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20:30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

,,Miriau, kad tapčiau savimi…“ A. Moorjani

Žmones visais laikais domino mirties tema ir kas vyksta po jos. Kodėl ši tema tokia aktuali ir kartais jai teikiama daugiau dėmesio nei pačiam gyvenimui? Mirtį bando suprasti ir mokslo pasaulis. Ar jis kada nors bus pajėgus visiškai paaiškinti, kas vyksta žmogui mirus? Kodėl šią temą iki šiol gaubia tiek paslapčių? Nors neginčijamų faktų apie mirtį bei pomirtinį pasaulį turime ne tiek jau daug, tačiau žmonių, kalbančių apie tai, kas laukia  po šio gyvenimo – netrūksta. Iš kur jų žinios? Kodėl vieni pabuvoję anapus nieko nepamena, o kiti grįžta su nauja patirtimi, pakitusiu požiūriu į gyvenimą? Nemaža dalis žmonių į mirtį žvelgia su baime, nes mums sunku suvokti savo laikinumą Žemėje. Ką patarti tokiems žmonėms? Kodėl bijome mirties? Kodėl nereikia jos bijoti?

Kaip suvaldyti savo didžiausias baimes ir panikos priepuolius?

Priminimas ,,momento mori“ – atmink, kad mirsi, tarsi daugeliui girdėta sentencija, bet tik nedaugelis susimąsto ties jos esme. Kiti ir nenori apie ją girdėti, tarsi, jų tai neliečia…Paslapties, kurios vardas – Mirtis, įminimas slypi pačioje mirtyje – toje, iš kurios jau nebegrįžtama. Tai pati didžiausia žmonių baimė, lenkianti baimę susirgti, pasenti, tapti vienišu ir nereikalingu. Mirties tema aktuali, jai išties neretai teikiama daugiau dėmesio nei pačiam gyvenimui. Daug ir spekuliacijų šia tema, kai skatinamas nesveikas dėmesys, pastumiantis ypač jaunus žmones į žaidimus su mirtimi. Visos bėdos dėl neteisingo požiūrio į mirtį – arba ji fetišuojama, arba jos nepagrįstai bijoma. Mūsų protėviai atsakingai žvelgė į ją, todėl Mirties nebijojo. Pomirtinio gyvenimo taip pat. Mirtis paliečia visus. Ji neišvengiamos baigties dalis, natūrali kaip pats Gyvenimas. Visi mirsime. Tik klausimas – kaip? Ir kas po JOS mūsų laukia?

Į šiuos klausimus Jums atsakys Elona Eleonora Petkelienė, pati patyrusi akistatą su mirtimi, artimą mirčiai būseną (AMP), grįžusi iš ten. Ši jos patirtis pastūmėjo domėtis, gilintis į BŪTIES klausimus, atvedė į pažinimo ir savipažinimo Kelią. Suvokimas savo ryšio su viskuo,  kas yra, išmokė pasitikėti savo beribio AŠ išmintimi ir pastūmėjo dalintis savo patirtimi su kitais.

 Elona Eleonora Petkelienė – parapsichologė, ezoterinių mokslų daktarė, asmeninio augimo vadovė, gyvenimo mentorė, edukologė, lektorė, konsultantė, trenerė, meditacijų mokytoja. Autorinių programų, seminarų ir metodikų autorė. Lietuvos ezoterikų konfederacijos prezidentė. Natūralios ir Alternatyvios medicinos asociacijos Rygoje narė. Kosmohumanistė. „Žinijos“ Draugijos Valdybos narė, moterų klubo „Šviesa” įkūrėja ir vadovė. Klubų „Gaublys”, „Pozityvistai” narė. Įvairių ezoterinių mokyklų – Ezoterikos mokykla, Ezoterikos Institutas, klubo ,,Žaliasis bambukas”  lektorė. Rašo straipsnius į žurnalus „Būrėja”, „Moters patarimai”, „Prie kavos“. Kaip ekspertė ekstrasensė dalyvavo įvairiuose TV laidose ir projektuose: „Ekstrasensų mūšis”, „Šeštasis pojūtis”, „Būk mano meile”, „Yra kaip yra”, X pasaulis”, „Vaivos pranašystės”, „Gero vakaro šou”.

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.