+37069800058

Paskaita “Gyvenimo būdo pokyčiai sergant autoimuninėmis ligomis”

Paskaita “Gyvenimo būdo pokyčiai sergant autoimuninėmis ligomis”

Paskaita vyks 2018 m. spalio 9 d. (antradienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

 

Kviečiame Jus į naują paskaitą “Gyvenimo būdo pokyčiai sergant autoimuninėmis ligomis (išsėtine skleroze, reumatoidiniu atritu, psoriaze, sistemine raudonąja vilklige, autoimuniniu tiroiditu ir kitomis)”.

Autoimuninė liga atsiranda, kai žmogaus imuninė sistema pradeda pulti savo audinius ir organus. Gali būti pažeista bet kuri kūno dalis, nervai, raumenys ar gyvybiškai svarbūs organai. Šiuo metu dar neatrasti vaistai, kurie išgydytų autoimunines ligas, jie gali tik susilpninti nemalonius simptomus bei atitolinti neįgalumą. Tačiau pakeitę gyvenimo būdą, galime padėti sau ar savo sergantiems artimiesiems pasijausti geriau. Kartais sveiko gyvenimo būdas padeda visiškai nejausti varginančių ligos simptomų. Labai svarbu pagalvoti apie savo mitybą, kasdien daryti pratimus, mankštintis, gerai išsimiegoti, vengti stresinių situacijų, pervargimo, praktikuoti meditaciją.

 

Laura SidaraitePaskaitą skaitys Laura Sidaraitė Michailovė – asmeninė sporto trenerė, grupinių sportinių užsiėmimų instruktorė, išsėtines sklerozės draugijos narė.

Platesnė info apie lektorę internete >>> 

Laura Sidaraitė-Michailovė apie save: “Gyvenimas judėjo ramia srove, stengiausi ir toliau būti gera šeimoje, darbe. Visai netikėtai, kai mano vienturčiui buvo dveji metai, pradėjau šlubuoti, atsidūriau ligoninėje, kurioje nustatė viską griaunančią diagnozę – išsėtinę sklerozę. Tai buvo didelė staigmena mano artimiesiems, nes visada buvau labai sveika ir sportiška. Išėjusi iš ligoninės grįžau į darbą, auginau vaiką, toliau dariau viską, ko iš manęs visi tikėjosi. Bandžiau ir toliau būti gera sportininkė, juk visi treneriai turi būti sveiki ir stiprūs, o tuo pačiu leidausi vaistus nuo išsėtinės sklerozės, jaučiau jų keliamus šalutinius poveikius. Taip gyvenau kelerius metus, kol supratau, kad reikia viską keisti, ir dabar galiu pasakyti: „Esu savimi.“ Pakeičiau darbą, pradėjau dirbti “Savicko sporto klube” bei kitose veiklose. Išdrįsau atvirai kalbėti, kad sergu išsėtine skleroze. Esu be galo laiminga, kad mano direktorius, Žydrūnas Savickas, mane palaiko ir padeda mano veikloje su išsėtine skleroze sergančiais žmonėmis.

Šioje paskaitoje dalinsiuosi tuo, ką patyriau pati ir tuo, kas padėjo man pačiai iš pagrindų pakeisti savo gyvenimo būdą ir sustabdyti savo ligą. Taip pat pasakosiu, kokius judėjimo būdus, sporto šakas rekomenduočiau sergantiems autoimuninėmis ligomis, dalinsiuosi savo pačios bei taip pat sergančiųjų iš Australijos, Kanados, Ispanijos patirtimi.”

Paskaitos kaina – 12 EUR. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.