+37069800058

UNIKALŪS PENKIŲ DIENŲ MOKYMAI „TIKSLO LINK!“ prie Gardos ežero, Italijoje

UNIKALŪS PENKIŲ DIENŲ MOKYMAI „TIKSLO LINK!“ prie Gardos ežero, Italijoje

UNIKALŪS PENKIŲ DIENŲ MOKYMAI „TIKSLO LINK!“ prie Gardos ežero, Italijoje

Prie Gardos ežero, Italijoje 2018 m. spalio 4-9 d.d. 

JŪSŲ DĖMESIUI UNIKALŪS PENKIŲ DIENŲ MOKYMAI „TIKSLO LINK! Asmeninių arba bendrų poros tikslų išsikėlimas ir išsigryninimas“ unikalioje vietoje su mentore GINTARE DAVAINIENE.

Šis unikalus savaitgalis yra skirtas žmonėms TURINTIEMS TIKSLŲ IR TIKRAI NORINTIEMS JUOS ĮGYVENDINTI PAČIU SAU GERIAUSIU BŪDU IR TINKAMIAUSIU LAIKU, mėgstantiems keliauti KITAIP – prasmingai, tikslingai, novatoriškai, kūrybiškai, įdomiai. Jis skirtas skirtas žmonėms (tiek individualiems asmenims, tiek poroms) motyvuotiems veikti savo asmeninės ir šeimyninės laimės vardan.

Šios kelionės metu Jūsų laukia:
* Tikslinė ir kūrybinė savo tikslų pažinimo ir jų išsigryninimo programa, remiantis specialia „Tikslo pasiekimo psichotechnologija“ su asmeninių pokyčių konsultante, lektore, rašytoja, „Sąmoningo svajojimo mokytoja“ tituluojama Gintare Davainiene.
* Darbas su asmeniniais ir bendrais poros tikslais (jei atvyksite su savo pora), jų išsiaiškinimas, teisingas ir harmoningas suformulavimas, surašymas, išsigryninimas, pasitikrinimas, t. y. „SAVO UŽSAKYMO“ suformavimas, jo apsigynimas prieš patį save.
* Savo vidinių blokų, ribotų įsitikinimų, negatyvių programų, galimai trukdančių įgyvendinti užsibrėžtus tikslus atradimas ir pašalinimas. Sužinosite kaip ieškoti ir šalinti savo vidinius blokus individualiai.
* Atlikimas specialaus kūno energetinio testo, kurio pagalba išsiaiškinsite ar Jūsų tikslas Jums priimtinas, tinkamas ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
* Atliksite ypatingas noro manifestavimo meditacijas (teta dažnyje), kurių metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
* Žengsite didelį žingsnį, kad Jūsų tikslai ir svajonės pagaliau taptų REALYBE.
* Pokalbiai, diskusijos, savęs pažinimo užduotys, praktiniai užsiėmimai.

* Aktyvus rytas kūnui ir protui (mankšta).
* Žavingi Gardos ežero pakrantės ir miestelių vaizdai. Ekskursijos su automobiliu aplink ežerą. Plaukimas laivu.
* Malonus ir prasmingas bendravimas su bendraminčiais bei prasmingai praleistas laikas SAU.

Kviečiame vykti kartu tuos, kurie turite SVAJONĘ arba SAU/SAVO ŠEIMAI SVARBŲ TIKSLĄ. Tuos, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, veiklos savo sielai ar pan.? O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai šis unikalus savaitgalis kaip tik Jums.

Dėl ko šis savaitgalis ir darbas su savo tikslais yra ypatingai tinkamas poroms?

Nes turėsite galimybę išsigryninti ne tik savo asmeninius, bet ir bendrus poros tikslus. Dažnai poroje taip nutinka, kad abu partneriai, turėdami neva bendrus tikslus ir siekdami jų, bet nepasiekdami, nesuvokia, kad tie tikslai gilumoje yra labai skirtingi, netgi prieštaringi. Dažnai sutuoktiniai, neišsiaiškindami tarpusavyje ko jie iš tiesų bendrai nori, bando apjungti kardinaliai skirtingus tikslus. Tai tarsi žiūrėjimas į skirtingas puses, o ne viena kryptimi. Tokių tikslų įgyvendinti beveik neįmanoma. Norint puikių rezultatų, reikia gerai išanalizuoti tiek savo asmeninius, tiek bendrus tikslus, juos išsigryninti, rasti savo šakninius, giluminius, paslėptus norus, suvokti savo mąstymo modelį, savo galimai daromas klaidas, abejones, baimes ir ribotus įsitikinimus. Norint sėkmės savo bendruose tiksluose, reikia suvienyti savo išgrynintus tikslus bendram savo šeimos labui.

 Asmenys, vykstantys pavieniui, turės puikią galimybę išsikelti ir išsigryninti savo asmeninius tikslus.

Gintarė Davainienė padės Jums tai padaryti, nes ji yra šios srities specialistė, turinti daugiametę darbo su žmonių tikslais patirtį, padėjusi daugybei žmonių išsikelti, suvokti, išsigryninti savo norus bei tikslus ir įgyvendinti juos pačiu jiems geriausiu būdu.

Gintare DavainieneApie lektorę: Gintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė (www.zaliasisbambukas.lt), sertifikuota “Reiki”, NLP ir „ThetaHealing“ praktikė, regresologė, saviugdos specialistė. Baigė bazines studijas Vilniaus Geštalto institute. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų, tikslų, svajonių veiklos bei sielos pašaukimo išsigryninimo bei atradimo, pagrindinių karminių užduočių klausimais. Turi 15 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 24 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Apgyvendinimas: gyvensime jaukioje viloje-rezidencijoje su puikiu vaizdu į Gardos ežerą.

Kelionės datos: 2018 m. spalio 4-9 d.d.

VIETA: Gardos ežeras, Tignale, Italija.

Dalyvių skaičius: iki 10 žmonių.

Kelionės kaina: 385 Eur

Į kainą įskaičiuota:
* 5 nakvynės puikioje viloje-rezidencijoje su nuostabiu ežero vaizdu;
* Automobilio nuomos, kuro išlaidos ir visi pervežimai;
* Tikslinė programa: užsiėmimai su G. Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:
* Aviabilietai Vilnius – Milan Malpensa – Vilnius (kaina svyruoja nuo 70 iki 130 Eur). Bilietus galite įsigyti patys arba galime padėti mes.
* Maitinimas.
* Asmeninės išlaidos. Kelionės laivu išlaidos.
* Medicininių išlaidų draudimas.

Duomenys apie skrydį lėktuvu: https://wizzair.com/#/

Vilnius (VNO) – Milan Malpensa – Terminal 1 (MXP) – Flight Number: W6 8051

04/10/2018, išvykimas iš Vilniaus 13:05 val.   –   04/10/2018, atvykimas į Milaną 14:45 val.

Milan Malpensa – Terminal 1 (MXP)  – Vilnius (VNO) – Flight Number: W6 8052

09/10/2018, išvykimas iš Milano 15:30 val.   –   09/10/2018, atvykimas į Vilnių 19:00 val.

 

REGISTRACIJA: el. paštu [email protected] arba tel. 8-698-00058.
Registracija patvirtinama sumokėjus 150 Eur registracijos mokestį.